Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny temat, przypomnieliście mi dzieciństwo. Że ja się jeszcze syna nie dorobiłem, no!

 

Ja tez nie ale to niczego nie zmienia

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak kupujesz klocki? :D

 

Mnie to przeglądanie zestawów nakłoniło do wyjścia w miasto, poznania jakiej niewiasty i dalej to jakoś pójdzie :D Jednym słowem, mobilizujący temat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak kupujesz klocki? :D

 

Mnie to przeglądanie zestawów nakłoniło do wyjścia w miasto, poznania jakiej niewiasty i dalej to jakoś pójdzie :D Jednym słowem, mobilizujący temat!

Kupuje i z moja panna ukladamy razem wieczorami

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze LEGO technic, które dostałem dobre 30 lat temu to taki zestaw:

 

 

Szczątki znalazłem całkiem niedawno, szkoda, że tak niekompletne...

 

Mój pierwszy technic to był 8835. Dostałem na Gwiazdkę od babci. Mam go do teraz:

 

8835-1.jpg

Edytowane przez _Kwiatek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto co jakis czas taki zastaw przytulić ì schować na lata? Chodzi mi o star wars czy technic. Interesuje mnie np. Niebieski odrzutowiec z technic. Taka alternatywa do srebrnych monet. Jestem w Niemczech altualnie w delegacji. Czy ceny są tutaj atralcyjniejsze? Co warto teraz kupić? Chciałbym co jakis czas kupić zestaw powiedzmy do 500zl

 

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na youtube filmik i mi szczęka opadła

 

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli moge cos zasugerowac,zwlaszcza jak masz zamiar skladac na raty,to nie pozwol by karoseria sie zakurzyla - ok,juz sie zamykam :P

18 godzin pracy nocami i model Porsche skończony.. synek 18 miesiecy, dla którego to kupiłem jest zachwycony  i chce sie już bawic tylko ja nie wiem czy ja tego chce..  

czy to będzie bardzo nie jak mu nie dam "jego " prezentu.. ;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin pracy nocami i model Porsche skończony.. synek 18 miesiecy, dla którego to kupiłem jest zachwycony  i chce sie już bawic tylko ja nie wiem czy ja tego chce..  

czy to będzie bardzo nie jak mu nie dam "jego " prezentu.. ;-))

Powiedz, że to dla wnuków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

To chociaz nie pokazuj mu go przez nastepne 10-11 lat :)

 

-ale czuje cos,ze zestawy Duplo Cie nie omina hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chociaz nie pokazuj mu go przez nastepne 10-11 lat :)

 

-ale czuje cos,ze zestawy Duplo Cie nie omina hehe

bleh... duplo mamy DUUUUŻĄ skrzynie.. i konkursy na najwyższą wieże

 

dodatkowo jak sie młody bawi "friends'ami" siostry też mnie nie boli ale jakoś Porsche w tym wieku... przeczekam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Już tak ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Fajnie będzie się prezentował obok pomarańczowego Porsche.

 

Cena 1700 zł

post-65162-0-62453300-1528055131_thumb.png

post-65162-0-90834600-1528055271_thumb.png

post-65162-0-05198200-1528055292_thumb.png

Edytowane przez bazant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś oddałam wszystkie moje klocki z dzieciństwa. Teraz żałuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś oddałam wszystkie moje klocki z dzieciństwa. Teraz żałuję. 

 

Ja tak samo - a miałem tyle pięknych zestawów :(

Oddałem młodszym kuzynom a oni ot wszystko rozpieprzyli...

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha wlasnie go zobaczylem i sie zastanawiam czy znowu nie zaczac skladac klockow...

 

Myslalem o modelu BMW bo taki przystepny na poczatek ;) 

 

a tu juz chiron poskladany wow


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Mówisz?

Z tego co doczytałem Porsche (1:10) i Bugatti (1:8) są w różnej skali, rzuca się to w oczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również czytałem taki test ale potem sprawdziłem i oba są w skali 1:8. Jak zerkniesz na wymiary realnych pojazdów to sa one zbliżone długością. Bugatti jest szersze. W wersji Lego Porsche wydaje się być większe ale to za sprawą źle odwzorowanej szerokości. Jest odrobinę za szerokie wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem różne zestawy krwi technic, wiele ma jakieś ruchome elementy, silniczki, zdalne sterowanie, dźwignie itp. co z takich technicznych rzeczy mają te modele samochodów?

Edytowane przez Krzysiek16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6cio i 8stopniowe skrzynie sekwencyjne z łopatkami przy kierownicy, przekładnia kierownicza sterowana przy pomocy kierownicy modelu, dyferencjały, zawieszenie, ruchome tłoki w silniku itd itp - mało??

 

Akurat zestawy zmototoryzowane (silniczki, zdalne sterowanie) są dla mnei mega słabe - tam sporo miejsca poświęcono na silniczek a mało na mechanikę - mnie to nie ciekawi - sedno technic dla mnie tkwi w wielu rodzajach zastosowanych przekładni, a nie silniczkach i pilocie

 

 

Wracając do powyższych modeli - fajnie odwzorowane, ale po raz kolejny utwierdzam się, że ten rodzaj technic mnie się po prostu nie podoba

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Widziałem różne zestawy krwi technic, wiele ma jakieś ruchome elementy, silniczki, zdalne sterowanie, dźwignie itp. co z takich technicznych rzeczy mają te modele samochodów?

No to dobrze że są w tej samej skali bo wtedy fajnie to wygląda. Zestaw bardzo fajnie się prezentuje, ciekawe jaki kolejny model Lego wypuści z tej serii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6cio i 8stopniowe skrzynie sekwencyjne z łopatkami przy kierownicy, przekładnia kierownicza sterowana przy pomocy kierownicy modelu, dyferencjały, zawieszenie, ruchome tłoki w silniku itd itp - mało??

 

Akurat zestawy zmototoryzowane (silniczki, zdalne sterowanie) są dla mnei mega słabe - tam sporo miejsca poświęcono na silniczek a mało na mechanikę - mnie to nie ciekawi - sedno technic dla mnie tkwi w wielu rodzajach zastosowanych przekładni, a nie silniczkach i pilocie

 

 

Wracając do powyższych modeli - fajnie odwzorowane, ale po raz kolejny utwierdzam się, że ten rodzaj technic mnie się po prostu nie podoba

Porsche ma skrzynie 4 biegową. Bugatti ma 8 biegów. To co je wyróżnia to konstrukcja dwusprzęgłowa. W Bugatti duzo lepsza. Co je jeszcze wyróżnia to koncesja. To ona czyni ich cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.