Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

EnamelDial

Regulateur Penta - zegarek pięciu.

Rekomendowane odpowiedzi

Po przemyśleniu wracam do początku - to jest mój typ i zdania już nie zmienię.

 

Zawsze chciałem taki mieć. Były w niej montowane Rolexy i jak żadna inna pasuje do Mołni. Po za tym jest rozpoznawalna na dłoni więc każdy się będzie za nim oglądał. Po trzecie ma miliony fanów i zawsze będziecie mogli go sprzedać za dobre pieniądze

Tylko w tym przypadku musimy ustawić wskazówki w układzie dwie na dole.

 

 

P8-parnis-45mm-Obudowa-Ze-Stali-Nierdzew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr 3 najlepsza, tylko koronkę trzeba większą, ale nie taką jak od tej koperty Leszka. To są kopert duże, 44mm, więc koronka nie może jeszcze bardziej jej powiększać.

Poza tym, duże koronki wbijają się w rękę.

Pasaowała by taka nazwę to naleśnik... bardziej przylegająca do koperty. Chociaż te przy tych kopertach dostaje się gratis także może darowanemu koniowi ... i tak dalej?

 Jest opcja też przerobić koronkę z opcji okrągłej na płaską i pyknąć jakieś logo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta złotunia to jest inna niz ta co pokazałeś... z ta to tak a przynajmniej dużo lepiej... To taki mniejszy pilocik powiedzmy. To jest ta sama co nr.3..... tylko one są grube ale jutro zmierzę wszystko w niej i ocenicie... Bo nie wiem czy wiecie ale być może będzie konieczne robić jeszcze pierścień dystansujący żeby pasował wałek w otwór oryginalny.

 

Blaze ma wystające pierścienie dolny i górny jest zdobiony - za***ista koronka tylko ta strzałka - to chyba debil wymyślił .

 

 

A ta 3 to nie jest to co ja dawałem?

 

 

Albo bardzo podobna. Koronka mniejsza i chyba w miarę wygląda...

 

Napisałem  NR3 Wacora :) :) :) :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta 3 to nie jest to co ja dawałem?

 

 

 

Albo bardzo podobna. Koronka mniejsza i chyba w miarę wygląda...

to jest nr.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę , że koronkę to zrobimy:post-27986-0-41260600-1458594009.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. Bo nie wiem czy wiecie ale być może będzie konieczne robić jeszcze pierścień dystansujący żeby pasował wałek w otwór oryginalny.

 

Pierścień z aluminium czy zalewany z masy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przemyśleniu wracam do początku - to jest mój typ i zdania już nie zmienię.

 

Homar radiomira, wielkości 45mm. Dodatkowo szerokość paska to chyba 24mm. Naprawdę tego chcemy? Mam mieszane odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homar radiomira, wielkości 45mm. Dodatkowo szerokość paska to chyba 24mm. Naprawdę tego chcemy? Mam mieszane odczucia.

Hmn... ja bym tego nie chciał . Moje marzenia zdefiniowałbym tak: Zegarek nie mały nie duży najlepiej 40mm :) 43mm z koronką...ale skąd taką kopcię? ... Może jeszcze szukajmy. W razie czego mamy opcję nr.1 , najlepszą na ten moment chyba?

 

Pierścień z aluminium czy zalewany z masy ?

Zegarki nie lubią alu - ja tez, kojarzy mi się z szajsmetalami w starych pasówkach...  Myślę że lepsze już jakieś tworzywo fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homar radiomira, wielkości 45mm. Dodatkowo szerokość paska to chyba 24mm. Naprawdę tego chcemy? Mam mieszane odczucia.

 

Sanik to tylko moje zdanie Wy decydujcie jaka. Ja chciałem tego z z tą strzałką i olbrzymią koronką  :wub:  ale rozumiem że strzałka niweczy mój misterny plan  :(  :(  :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zegarki nie lubią alu - ja tez, kojarzy mi się z szajsmetalami w starych pasówkach...  Myślę że lepsze już jakieś tworzywo fajne.

 

Mosiądz grawerowany u góry będzie dobry ? Stal nierdzewna to by była chyba przesada ?

 

Jak skomplikowane to może  płynny pierścień Bergeona ?

 

W 40 mm wejdzie mołnia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mosiądz grawerowany u góry będzie dobry ? Stal nierdzewna to by była chyba przesada ?

 

Jak skomplikowane to może  płynny pierścień Bergeona ?

 

W 40 mm wejdzie mołnia ?

Każdy materiał byle nie alu... a co to za płynny pierścień. Masz jakiś link?

Ta mołnia ma 36,6mm w najszerszym miejscu także teoretycznie tak w praktyce musiałbym chociaż widzieć taką kopertę  żeby powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w międzyczasie...może logo w tym stylu? Takie tylko na pudle, papierach... a na zegarku sam pentagram.

 

post-87540-0-52844900-1458595070.png

 

 

 

 

Ta panerajowata koperta chyba tak średnio do tego projektu. Ogólnie bardzo mi się podoba, ale w tym projekcie tego nie widzę. Trzeba poszukać takiej koperty jak chciał Leszek, ale bez trójkąta. Na pewno są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten drugi już lepszy...trzeba się zastanowić, czy robimy własną kopertę czy nie...w sumie jakby wyszła nawet za 80$ to fajnie bo jedyna i niepowtarzalna i nasza:)

 

Temat do przemyśleń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sanik to tylko moje zdanie Wy decydujcie jaka. Ja chciałem tego z z tą strzałką i olbrzymią koronką :wub: ale rozumiem że strzałka niweczy mój misterny plan :(:(:(

Cenię sobie Twoje zdanie i My to także Ty, razem zdecydujemy, drogą konsensusu.

 

Koperta a'la Pam, ma swoje wymagania co do prostoty tarczy. Poza tym naczytałem się opinii na forum o produktach pamo podobnych. W naszym projekcje to tarcza ma być gwaździem programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zobaczymy, nie ma się co gorączkować.

Najpierw to ja chciałbym zobaczyć jak z    kopertą nr.1 wygląda nasz układ i komputerowy gilosz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy materiał byle nie alu... a co to za płynny pierścień. Masz jakiś link?

Ta mołnia ma 36,6mm w najszerszym miejscu także teoretycznie tak w praktyce musiałbym chociaż widzieć taką kopertę  żeby powiedzieć.

 

Znajdę link to wstawię

 

A w międzyczasie...może logo w tym stylu? Takie tylko na pudle, papierach... a na zegarku sam pentagram.

 

attachicon.giflogo_proj_wst.png

 

 

 

 

Ta panerajowata koperta chyba tak średnio do tego projektu. Ogólnie bardzo mi się podoba, ale w tym projekcie tego nie widzę. Trzeba poszukać takiej koperty jak chciał Leszek, ale bez trójkąta. Na pewno są...

 

:) :) :)

 

 

No ten drugi już lepszy...trzeba się zastanowić, czy robimy własną kopertę czy nie...w sumie jakby wyszła nawet za 80$ to fajnie bo jedyna i niepowtarzalna i nasza:)

 

Temat do przemyśleń...

 

 

Za 80 dolarów nie dasz rady.

Myślałem 2 lata - kombinowałem 3 lata a  wszystko kończyło się przy polerowaniu.

Teraz widząc jakość Chińskich nie chcę nawet myśleć o kopercie dla zegarka wartego 500 zł.

Jak koperta - srebro lub złoto to możemy rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbym znalazł kogoś z wypalarką plazmową ... to dałoby się jakiś projekt sklecić? Rozumiem, że później dobrać szkło itd. to już nie problem...Najgorzej to to wyciąć i materiał dostarczyć...pytał się ktoś w Polsce ile to kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia ale do tego to najlepsza by była chyba jakaś frezarka 4osiowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbym znalazł kogoś z wypalarką plazmową ... to dałoby się jakiś projekt sklecić? Rozumiem, że później dobrać szkło itd. to już nie problem...Najgorzej to to wyciąć i materiał dostarczyć...pytał się ktoś w Polsce ile to kosztuje?

 

Ja mam Wakor "wypalarke" lepszą niż plazmowa. Mogę Ci wyciąć co chcesz. :D :D

 

Nawet mam gotowe dokumentacje całych zegarków :

 

d00344a10b77b6e23d8e5e81a008c134.jpg

 

 

Mam gotowe prototypy już  z deklami

 

859a9b27e28be2779474e0ce3ca3c0f3.jpg

 

z mechanizmami

 

5a3118d1783146b13fa6e3d682bedcdb.jpg

 

407d6fe01eb4bf6a36b066022d3600e1.jpg

 

 

Mam sprzęt firm Lorch, Benzinger, Favorire, Schublin, itd :

 

eee788350f4338f8051a5b8cb602f3de.jpg

 

I nie dałem rady :( :( :(

 

Skończyłem jak kupiłem zegarek Chiński i zobaczyłem ich jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia ale do tego to najlepsza by była chyba jakaś frezarka 4osiowa

 

Do tej frezarki potrzebujesz 8-20 frezów po 100-500 euro szt. O cenie frezarki już Ci nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na takim sprzęcie?

 

http://www.zakmet.pl/

 

Nie dałoby rady?

 

ps. WACOR!

 

Mam lepszy sprzęt niż ten co pokazujesz.

 

Adam piszę Wackor bo kojarzy mi się w głowie Twój Nick z najlepszą firmą jakiej sprzęt używam Wacker.

Oczywiście przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.