Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojciech1500

hahaha ta rakieta to skłądak roku! :)

Ale ładna nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wskazówek oryginalnych do tego Kirowskiego.346d06a7b290485cd2c275197de5eb36.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wskazówek oryginalnych do tego Kirowskiego.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To jest Blonex. Poszukaj tarczy.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej ta tarcza rzeczywiście wygląda inaczej, w sensie ja zauważyłam tylko brak napisu, że zrobiono w CCCP. Czy warto zatem dozbierać takie części jak powinien mieć? Wiem, że to ode mnie zależy co chcę nosić ale czy tarcza taka jest łatwo dostępna a co za tym idzie i wskazówki. Plus jak się uchronić przed zakupem znowu oszukanej tarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza nie jest oszukana, to po prostu polski zamiennik oryginału tzw. tarcza warszawska :D Bardzo często spotykana. Jeżeli celujesz w tarczę Blonexa to może być trudno, nawet bardzo - Blonex to polska marka w ostatnich latach bardzo rozchwytywana, niemniej jednak warto starać się przywrócić mu pierwotny wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Ci się nie udało, to chętnie odkupię kopertę. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu chciałam do niego wskazówki jak w Kirowskich widziałam, sam zegarek nie jest na sprzedaż:)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, życzę szybkiego zakończenia poszukiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak naprawdę denerwujące jest jak drugi raz z mojego wskazania w okazjach kupujesz zegarek, a potem wystawiasz go tu na bazarku.

Wystaw go chociaż na allegro a nie tu. Cena zakupu jak dobrze pamiętam była 40 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak naprawdę denerwujące jest jak drugi raz z mojego wskazania w okazjach kupujesz zegarek, a potem wystawiasz go tu na bazarku.

Wystaw go chociaż na allegro a nie tu. Cena zakupu jak dobrze pamiętam była 40 zł ;)

Popieram! Może mam niewielki staż na tym forum, ale zgadzam się, że co najmniej niesmaczne jest zarabiać na ofertach, które ktoś podrzuca w dobrej wieże przeważnie "młodym" użytkownikom.  Kchrapek sam mógł go kupić i sprzedać, a jednak dał linka. Znajdź coś sam, kup i sprzedaj. Ja np. myślałem o tym zegarku, ale go przegapiłem :(.


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znowu nie "pasuje". :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmmm, a jak nazwałem rzeczy po imieniu to się wielkie larum podniosło, że przecież każdy może. Widać nie myliłem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak naprawdę denerwujące jest jak drugi raz z mojego wskazania w okazjach kupujesz zegarek, a potem wystawiasz go tu na bazarku.

Wystaw go chociaż na allegro a nie tu. Cena zakupu jak dobrze pamiętam była 40 zł ;)

 

Hmmm.. nie widzę tu żadnego problemu.

Link wisiał z pół godziny po Twoim dodaniu tutaj. Każdy mógł wcześniej kliknąć i zakupić. Ile razy to ja się obszedłem smakiem że ktoś wcześniej kliknął.

A to, że uważam, że kupiłem w okazyjnej cenie i w mojej ocenie jest wart więcej zegarek w tym stanie po przeglądzie to moja indywidualna sprawa. Możecie sobie pisać co chcecie. Niewiele mnie obchodzi czyjeś zdanie. Jak lubicie zaśmiecać wątek niepotrzebnymi dyskusjami to Wasza sprawa. Regulaminu nie łamię. Na allegro jest również wystawiony. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Możecie sobie pisać co chcecie. Niewiele mnie obchodzi czyjeś zdanie.

To co tutaj robisz, grzecznie pytam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. nie widzę tu żadnego problemu.

Link wisiał z pół godziny po Twoim dodaniu tutaj. Każdy mógł wcześniej kliknąć i zakupić. Ile razy to ja się obszedłem smakiem że ktoś wcześniej kliknął.

A to, że uważam, że kupiłem w okazyjnej cenie i w mojej ocenie jest wart więcej zegarek w tym stanie po przeglądzie to moja indywidualna sprawa. Możecie sobie pisać co chcecie. Niewiele mnie obchodzi czyjeś zdanie. Jak lubicie zaśmiecać wątek niepotrzebnymi dyskusjami to Wasza sprawa. Regulaminu nie łamię. Na allegro jest również wystawiony. EOT

 

przepraszam za OT, nie mogę się powstrzymać. Otóż nie każdy siedzi z telefonem w ręku albo przy komputerze i śledzi wątek. Jeśli kupujesz to na handel to żaden z Ciebie miłośnik zegarków, a wychodzi, że robisz to. Daj szansę innym kupić tanio, anie próbujesz dorobić się kosztem innych miłośników.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie na kolegach zarabiać, amen(T)

 

sam kiedyś kupiłem tu Łucza garniturowca. Nie spodobał się, to oddałem za tą samą cenę. Co innego jak sobie kupisz poza forum. Zauważyłem, że jest taka mała tradycja tutaj, że nie zarabia się na sikorach, które koledzy często chętnie oddają po kosztach.

 

przykład?

 

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/118513-zenith-z-1957-roku/


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie na kolegach zarabiać, amen(T)

 

sam kiedyś kupiłem tu Łucza garniturowca. Nie spodobał się, to oddałem za tą samą cenę. Co innego jak sobie kupisz poza forum. Zauważyłem, że jest taka mała tradycja tutaj, że nie zarabia się na sikorach, które koledzy często chętnie oddają po kosztach.

 

przykład?

 

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/118513-zenith-z-1957-roku/

 

Ale ja kupiłem poza forum bo z allegro :D  Nie zakupiłem tutaj z bazarku, bo na takim zegarku faktycznie nie pozwoliłbym sobie "zarabiać" (jak to nazywacie).

A że kchrapek akurat podał tutaj link z allegro w okazjach, niewiele to zmienia. Tak jak pisałem każdy miał prawo zakupić zegarek z tego linku. Ja też nie siedzę non stop przed kompem i często również przegapiałem podane tu okazyjne linki, cóż tak bywa. Nie jest to żadnym tłumaczeniem jak poprzednik tu napisał.

 

I zdziwilibyście się ile jest tu osób które również kupują taniej i sprzedają drożej.

Nie będę tu podawał nicków, ale jakiś czas temu pisałem wiadomości prywatne na temat jednego z zegarków które zakupił tutaj stały forumowicz (i to bardzo znany) na allegro. Po dwóch dniach od zakupu zaproponował mi zakup zegarka ale w cenie już wyższej o 20-30 zł. Na moje pytanie czemu nie sprzeda mi po cenie za którą kupił dwa dni wcześniej- odpowiedział, że musi coś na tym zarobić i moim rozumowaniem to może zaraz powystawiać wszystkie zegarki za darmo jeszcze.

 

Ja nie widzę tu nic złego. Kto chce kupi, kto nie chce nie kupi. Najwyżej zostanie u mnie. Proste. Tym razem już naprawdę EOT

 

Edit:

 

Ok. Po przemyśleniach jeśli tak Was to kłuje w oczy, wycofuję zegarek z bazarku. Zostaje tylko na allegro. Jak się nie sprzeda nie ma problemu zostanie u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Ja rozumiem emocje za pierwszym razem, ale teraz to chyba się trochę wszyscy zapędzacie... skoro kchrapek wystawił link, znaczy sam nie chciał kupić. Kupił tym razem ktoś inny. Wystawia na sprzedaż i co? Wy sprzedajecie tylko po kosztach? nie rozumiem oburzenia. Zegarki zbieramy z dawnych czasów, ale ustrój nam się zmienił trochę i jakby ktoś nie zauważył każdy może zarabiać jak chce i na czym chce. Dlaczego zegarki mają być inaczej traktowane? Dajcie żyć. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania ani do zamieszczania linków itp.

Śmiem twierdzić, że jakby tak zachował się forowicz z większym stażem to nikt by ani słowa nie napisał...

 

Żeby nie było totalnego OT - nadal szukam wiadomej rakiety i Kirowskiego lazurowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Śmiem twierdzić, że jakby tak zachował się forowicz z większym stażem to nikt by ani słowa nie napisał...

 

O to to! Dokładnie to!

 

Z drugiej strony wszyscy kupujecie i sprzedajecie tutaj po tej samej cenie? Już abstrahując od źródła zakupu. Śmiem wątpić.

Na tym to się kręci też. Kupujesz okazyjnie sprzedajesz drożej- i możesz myśleć już o zegarku w większym budżecie.

 

 

Swoją drogą to skąd takie larum o zwykłego Wostoka którego można kupić na każdym bazarze staroci.

 

Co innego gdybyście się zaczęli kłócić o coś rzadszego. Np. mój teść w weekend podarował mi chyba rzadziej spotykany (ja nigdy nie widziałem tej marki) zegarek marki Baltika. Stan to dobre 8/10, werk 21 kamieni 2609.

 

Też chyba pójdzie na bazarek w niedługim czasie (po konserwacji) tylko zastanawiam się nad ceną bo się tu nie orientuję wcale, aby znów nie podniosło się larum.

 

Dokładnie tak samo wygląda jak poniżej (zdjęcie zapożyczone z forum- mam nadzieję, że użytkownik się nie obrazi)- mój zegarek jest obecnie w serwisie na przeglądzie.

 

post-64774-0-91214700-1412336505_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Chcesz sprzedawać prezent od teścia?!!!!

 

Ja bym nawet nie pomyślał o sprzedaży podarunku, to poprostu jest nieodpowiednie... No ale rób co chcesz, to Twoja własność przecież :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezent....hmm.... może się źle wyraziłem. Po prostu znalazł u siebie w kasetce gdzie trzyma Au, a że nie przykłada on wagi do takich rzeczy, powiedział, że mogę sobie wziąć jeśli chcę, bo on wyrzuci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to to! Dokładnie to!

 

Z drugiej strony wszyscy kupujecie i sprzedajecie tutaj po tej samej cenie? Już abstrahując od źródła zakupu. Śmiem wątpić.

Na tym to się kręci też. Kupujesz okazyjnie sprzedajesz drożej- i możesz myśleć już o zegarku w większym budżecie.

 

 

Swoją drogą to skąd takie larum o zwykłego Wostoka którego można kupić na każdym bazarze staroci.

 

Co innego gdybyście się zaczęli kłócić o coś rzadszego. Np. mój teść w weekend podarował mi chyba rzadziej spotykany (ja nigdy nie widziałem tej marki) zegarek marki Baltika. Stan to dobre 8/10, werk 21 kamieni 2609.

 

Też chyba pójdzie na bazarek w niedługim czasie (po konserwacji) tylko zastanawiam się nad ceną bo się tu nie orientuję wcale, aby znów nie podniosło się larum.

 

Dokładnie tak samo wygląda jak poniżej (zdjęcie zapożyczone z forum- mam nadzieję, że użytkownik się nie obrazi)- mój zegarek jest obecnie w serwisie na przeglądzie.

 

 

No to jakbyś chciał go sprzedać, daj znać na pw. Ustawiam się pierwszy w kolejce :)

 

 

A przy okazji: czy to jest kogoś od nas? A może ktoś ma taką Mołnię na sprzedaż w bardziej normalnych pieniądzach? :)

http://allegro.pl/molnia-w-zielonym-marmurze-wyjatkowo-rzadka-i5227527503.html


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopakom chodzi o to że jest to dział kolekcjonerów radzieckich zegarków i linki które wklejają są do kolekcjonerów kierowane. Jeżeli ten dział przejmą handlarze to wątek okazji przejdzie do lamusa. Osobiście z tamtego wątku mam kilka zegarków zakupionych, nie ukrywam że śledzę go ale nie jako zainteresowany handlarzyna a jako osoba śledząca okazje i co jest polecane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handlarz , handlarzyna zegarkami to osoba nikczemna , podła nie mająca za grosz honoru i godności zarabiając na biednych kolekcjonerach - to jak nazwać osobę sprzedającą np chleb i mięso która żeruje na głodzie innych ? to dopiero ku....a bez honoru 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.