Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

ta chu...  wie   średnica koperty 33mm bez koronki  teraz takie czasy że goście w stringach łażą to i zegarek może być i taki i taki  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniels u made my day :) Wygrałeś internety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

ta chu...  wie   średnica koperty 33mm bez koronki  teraz takie czasy że goście w stringach łażą to i zegarek może być i taki i taki  :D  :D

 

Rozumiem Cię Daniels ;-) Czasy są ciekawe i do czajniczka wszystko pasuje ;-)

 

gwiazdy-na-pokazie-la-mania-wiosna-lato-

 

Żeby nie całkiem offtopować...

 

Wskazówki do Wołny zakupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię Daniels ;-) Czasy są ciekawe i do czajniczka wszystko pasuje ;-)

 

 

 

Żeby nie całkiem nie offtopować...

 

Wskazówki do Wołny zakupię.

Ten czajniczek, moze robi mu za zegar sloneczny? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może łazi z czajnikiem bo nie ma swojego gwizdka  :rolleyes: .BOŻE KTO NAS OBRONI W RAZIE WOJNY.

ok pany koniec tego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może łazi z czajnikiem bo nie ma swojego gwizdka  :rolleyes: .BOŻE KTO NAS OBRONI W RAZIE WOJNY.

ok pany koniec tego tematu

daniel,no muszeę jeszcze zostać przy temacie;jak to j/w czytałem to myślałem że sie poleję ze śmiechu,no to się wam udało :D  :D  :D  :D :D  gość ma na pewno stringi z drutu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż Sekonda w automatcie, zegarek na dobrym chodzie, stan jak na zdjęciach, jakaś ryska na szkle, do spolerowania ;)

eeb22dbffcdded26c2d665cd8e57842c.jpgad1066e4da6f9e500cbb9471392175fe.jpg0ec47be8a51e667baaccb12ddc298ec1.jpg6061db3e5f2b92ac76fe188dfe07e1c8.jpg

Cena 100zł + przesyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daniel,no muszeę jeszcze zostać przy temacie;jak to j/w czytałem to myślałem że sie poleję ze śmiechu,no to się wam udało :D  :D  :D  :D :D  gość ma na pewno stringi z drutu .

Najzabawniejsze jest to, że tacy chcieli by adoptować dzieci

Tak z innej beczki grigorij007, byłem w piątek we Wieluniu na rynku, nabyłem nawet dwa budziki i całkiem fajną pabiedkę.

 

Żeby nie było oftopu nabędę tarczkę do krabika kirowskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Mam bardzo ładna, odezwij się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufff a jednak coś jeszcze napisze. oni nie będą mieli takich wspomnień jak mój kolega.opowiadał że jak wrócił z kurest..a i rano przed lustrem zobaczył że jakiś sznureczek  wystaje mu z ust to prosił boga niech sprawi żeby to była herbatan jak wyciągnął sznureczek stwierdził że Bóg go nie kocha bo to nie była herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabędę wskazówki sekundnika do rakiety 2614 - złote, czarne i inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje  wskazówek sekundowych do 2408- 2409  Mczz   wiadomość oferty pw

 

5 hrywna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MISTYK, zapomniałeś podać jeszcze cenę

poprawiłem się 

myślę ze od wszystkich będziesz wymagał  j.w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcąc kupić coś nie musisz podawać ile chcesz wydać - co to za moda jakaś  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcąc kupić coś nie musisz podawać ile chcesz wydać - co to za moda jakaś  :wacko:

Właśnie o to chodzi że jak chce się promować "nową modę" to warto zacząć od siebie samego.

Jak się cofniesz Paweł o kilkanaście postów  to będziesz wiedział o co chodzi daktarinowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię Daniels ;-) Czasy są ciekawe i do czajniczka wszystko pasuje ;-)

 

 

 

Żeby nie całkiem offtopować...

 

Wskazówki do Wołny zakupię.

 

 

Ten czajniczek, moze robi mu za zegar sloneczny? ...

Kiedyś, 20 lat temu, w warszawskim kinie Iluzjon pewne dziewczę wykorzystywało czajnik jako domek dla ... szczura.

 

A tak w ogóle to balans 2602 kupię.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wietrzenie kolekcji. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Zainteresowanych zapraszam na PW. To nie są zegarki za tysiące, więc bez rezerwacji i kolejek.

 

1. Rakieta TV chromowana (indeksy i wskazówki srebrne na zdjęciu wyszły jak złocone) - czyszczona ok 2-3 miesiące temu, nie wiem jak z dokładnością bo jej nie nosiłem. Koperta w dobrym stanie z ryskami na kopercie, szkło bez rys, tarcza z ciemniejszymi miejscami - zabrudzeniami (ciężko to pokazać na zdjęciu). Mało widoczne, trzeba się przyjrzeć.Od dołu koperta z minimalnymi ubytkami. Na pierwszym zdjęciu, pod godz. 7 to odbicie, a nie przetarcie.

 

Cena: 50 zł z wliczoną przesyłką

di-5G4D1KIB.jpg
di-TSXB1YNX.jpg
di-IYRYE42D.jpg

 

2. Kolejna Rakieta tym razem złocona z podwójną datą. Zegarek czyszczony około 6 miesięcy temu, nie sprawdzana dokładność chodu. Koperta w dobrym stanie, z przetarciami złocenia na uszach, na całej tarczy widoczne małe ciemne kropeczki, szkło bez rys, oryginalna koronka. Szybka zmiana daty działa, ale datownik krzywo i liczbowy chyba od 'czapy'. Od dołu widoczne przetarcia po obu stronach, dekiel ciężko się zakręca.

 

Cena 70 zł z przesyłką

di-0ZUTM42E.jpg
di-SOABDZAC.jpg
 

3. Słava heksagonalna SKŁADAK (duża tarcza eksportowa) na chodzie - przy zdjęciach nienakręcony. Zegarek czyszczony około 6 miesięcy temu, szkiełko uszkodzone na 11 i z widoczną rysą na 4. Jasna tarcza posiada plamki w kilku miejscach i ubytek na godz. 1, mała w dobrym stanie. Oryginalne wskazówki i koronka. Od dołu brak wżerów i widocznych przetarć.

 

Cena 70 zł z wliczoną przesyłką.

 

di-2UWU1ULA.jpg
di-C6K6RAU7.jpg
di-GK3F302U.jpg
di-4ZPAEE1C.jpg
di-WOQ72EK5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy
Jestem w posiadaniu damskiej Czajki , a że nie kolekcjonuję zegarków z tego regionu to chętnie zamienię na jakąś Delbanę ( gdyż tą markę , kolekcjonuję)  bądź jakiś zegarek Swiss Made.
Mogą być tez jakieś części do Delbany

Zegarek przez długie lata leżał w pudełku więc jest do czyszczenia , balans cały ,

 

Info na PW

post-48480-0-69715500-1433504832.jpg

post-48480-0-46740700-1433504841.jpg

post-48480-0-01916200-1433504944.jpg

post-48480-0-38794200-1433504953.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjechał bezel to myślałem, że mam już wszystko do mojej Amfibii, ale okazało się, że bezel lata luźno. Kolekcjonuje inne zegarki, a ten wpadł tak przy okazji, więc wiedzy brak ;). Miał być trupem ale ponieważ uważam, że jeśli coś jest do uratowania to warto to ratować, więc powoli i mozolnie stawiam go na nogi. Po przyjrzeniu się  przez lupę domyśliłem się, że bezel osadzony jest za pośrednictwem swego rodzaju oringu/ringu. Mam rację?

Jeśli tak, to właśnie jego mi brakuje.

 

Może ma ktoś do poratowania?

Ewentualnie jakiś patent na mocne osadzenie bezela?

 

post-75614-0-21192500-1433074994.jpg

 

Pozdrawiam

Arek


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak drucika, pozaginanego na kształt osmiokąta- mniej/więcej, który trzyma bezel na kopercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak drucika, pozaginanego na kształt osmiokąta- mniej/więcej, który trzyma bezel na kopercie.

Tak podejrzewałem, że musi tam być coś pomiędzy. Jest do zdobycia? Może mi ktoś to odstąpić??


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a może takie coś warto by było zrobić samemu? Powinno się udać 


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym oblukac jak to wygląda i mieć wymiary, ze średnicą drutu włącznie.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci zrobić fotkę, ale dopiero po 20stej_ może ktoś będzie szybszy. Gdzieś jest dokładny opis tego drucika, łącznie z kątami zagieć, poszukaj. Ktoś dawał unas link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.