Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie w duzej ilosci potrzebuje zdjecie.

 

Sprężynka jest niesymetryczna, zdjęcie na papierze milimetrowym w 2 pozycjach

post-66653-0-83416000-1433184871.jpg

post-66653-0-26175700-1433184872.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie sprzedam zamienię oddam 

Witam

Myślę koledzy klubowicze ze kupujący ( ci którzy piszą  ze chcą kupić powinni podawać kwoty za które chcą nabyć radziecki cudak)

Odzew byłby większy    - ponieważ zaśmiecamy sobie forum , a odzewu i tak nie ma . Sam to już sprawdziłem kilkukrotnie .

Na kilka moich zapytań niebyła żadnego odzewu .

 

A sprzedający musi podać cenę - .....

Zaśmiecaniem forum jest pisanie "niekontrolowanych" postów. Jak chcesz sobie kupić "radziecki cudak" to podaj cenę i czekaj na odzew.

Owszem, każdemu zdarzają się "literówki" ale nie po kilka w każdym jednym poście  ;)

 

A podawanie cen nic raczej nie zmieni bo jak ktos chce sprzedać to i tak dogaduje się na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania zestaw K-43 - wszystkie są w temacie "Nasze najstarsze" opisane i obfotografowane - wszystkie na chodzie były w serwisach jedne rok temu inne 5 lat temu dokładnośc nigdy nie miała dla mnie znaczenia ale raczej chodza poprawnie.

Zostawiłem sobie kilka z sentymentu niech teraz innych pocieszą 

Cena 2400 za wszystkie wysyłka w cenie - tylko całość nie rozbijam zbioru bo szkoda

Jakbys sie zdecydował rozbic to Sworkę chętnie bym obejrzał na dokłądniejszych zdjęciach i pomyślał o kupnie. I tak na nią poluję i Twoja  u mnie miałaby fajne towarzystwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na sprzedaż Orion Chronograf pozłacany. Nowy nie używany w oryginalnym pudełku w kolorze różowego złota z bransoletką mesh w tym samym kolorze. Bransoletka jeszcze z folią. Cena 800 pln plus wysyłka. Możliwy odbiór w Warszawie.

post-67384-0-79045600-1433188274_thumb.jpg

post-67384-0-09856700-1433188318_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:

Byłem zawalony robotą :) dziś lub jutro popatrzę, złoconych mam dużo to może coś dobiorę. Wałka napewno niemam.

A może znajdzie się złocona do rakiety 24h? Wtedy miałbym niepotrzebną do multikalendarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tutaj jest zdjęcie tej co mam bez szkiełka. Koperta jest od multikalendarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś poratuje nickiem kolegi z forum, który tworzy paski 'hand made'? Kiedyś byłem w jego temacie, ale nie mogę tego tematu namierzyć. Będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tutaj jest zdjęcie tej co mam bez szkiełka. Koperta jest od multikalendarza.

Nie bardzo wiem, o którym zdjęciu mówisz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś poratuje nickiem kolegi z forum, który tworzy paski 'hand made'? Kiedyś byłem w jego temacie, ale nie mogę tego tematu namierzyć. Będę wdzięczny.

Kilku mamy fachowców tej dziedzinie;) Nick555, Andygp1, MKLeather,Eye_Lip, Bartekk, Fixxer, Igory76...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje koła balansowego z z włosem do takiej iskierki

post-46659-0-45440200-1433254206_thumb.jpg

post-46659-0-19027900-1433254224_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilku mamy fachowców tej dziedzinie;) Nick555, Andygp1, MKLeather,Eye_Lip, Bartekk, Fixxer, Igory76...

Dzięki Rav. Nie spodziewałem się, że jest tylu speców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupię w stanie bdb sprawne Sportiwnyje z sylwetką biegacza , najlepiej w chromie.Zależy mi na stanie bo to nie dla mnie. Info na PW. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Zapraszam na małą "wyprz" http://zegarkiclub.pl/forum/topic/121113-%C5%82ucz-z%C5%82ocony-ale-jaaaaki/ i http://zegarkiclub.pl/forum/topic/121114-prim-sport-ii-generacji/.

 

Być może ktoś uzna, że Łucz drogawo, ale naprawdę wygląda jak nowy...nie potrafię tego lepiej oddać na zdjęciach. Jest to rzeczywiście dostojny zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki po serwisie , mołnia 110 , deluxiak 300 .

 

Książka życzeń i zażaleń na PW

 

post-41508-0-98445700-1433329802_thumb.jpg

post-41508-0-17165200-1433329810_thumb.jpg

post-41508-0-65013100-1433329825_thumb.jpg

post-41508-0-31857000-1433329834_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie spodobal ten Wostoczek, powiecie mi czy jest w oryginale i kilka "ciekawostek" na temat tego modelu? :) dzieki!http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5390037934

Ładny wostoczek na werku cal.2409A z przełomu lat 70/80 Ten model patelniowatej koperty prezentowany jest w katalogach wostoka z 1976 i 1980

Dodam, że na bazie tego zegarka Czistopol wypuścił serię okolicznościową z okazji Igrzysk Olimpijskich Moskwa 1980


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na małą "wyprz" http://zegarkiclub.pl/forum/topic/121113-%C5%82ucz-z%C5%82ocony-ale-jaaaaki/ i http://zegarkiclub.pl/forum/topic/121114-prim-sport-ii-generacji/.

 

Być może ktoś uzna, że Łucz drogawo, ale naprawdę wygląda jak nowy...nie potrafię tego lepiej oddać na zdjęciach. Jest to rzeczywiście dostojny zegarek!

bo ja wiem czy drogawo?ostatnio u mnie na giełdzie staroci gosc miał czarnego leżącego w koszyku z wikliny z innymi cudami, stan mały koszmarek i winszował sobie 300zł.no cóz ceny rosną i trzeba sie z tym pogodzic zegarków nie przybywa miłosników za to tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny wostoczek na werku cal.2409A z przełomu lat 70/80 Ten model patelniowatej koperty prezentowany jest w katalogach wostoka z 1976 i 1980

Dodam, że na bazie tego zegarka Czistopol wypuścił serię okolicznościową z okazji Igrzysk Olimpijskich Moskwa 1980

Dziekuje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam apel...

 

Ratuje od zapomnienia Amfibię. Dotarła do mnie w opłakanym stanie.

 

 

 

Dostała już ekstra porządne czyszczenie, sprawną koronkę i peerelowską bransoletę. Oryginalne szkło poddałem własnoręcznemu, długotrwałemu procesowi polerowania pastą do zębów ;) i delikatnie przeczyściłem podniszczoną tarczę. Mechanizm rozebrałem, wymyłem i ponownie naoliwiłem.

 

Teraz prezentuje się tak:

 

attachicon.gifzdjecie.JPG

 

Przydałby się jej jeszcze bezel. Ostatnia w Was nadzieja...

Poratuje ktoś??

loituma jak jeszcze nie masz bezela to pisz na pw 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeśli teraz jest czas na przypomnienia - również się przypomnę.  ;)

 

Wciąż poszukiwana - j/w.  Liczyłem na Kolegę Enkila, ale chyba nie tym razem...

 

Wciąż aktuialne.

 

W poniedziałek zobacze z ta koronka. Kopertę z kompletem oddalem zegarmistrzów i na części ale powinien jeszcze mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.