Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś szukał części do Wostoka 2414, ile i czego?

Ja szukam 5 balansów i 2 sprężynek, które regulują przeskakiwanie pierścienia z datą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie 5 to nie wiem, ale może jakieś się znajdą. Ze sprężynkami nie powinno być problemu. Jak do czegoś się dokopię to dam znać.

 

Edit:

 

Rakieta UFO. Tarcza czarno/brązowa z widocznymi ryskami. Koperta w dobrym stanie z mikro ryskami, przetarcie chromu przy mocowaniu paska na 12 godzinie. Szkło płaskie, z pęknięciem na godz. 6. Nie mam płaskiego, więc nie wymieniałem. Zegarek czyszczony i smarowany wczoraj, jeszcze w kontroli dokładności chodu. W zestawie nowy pasek Alfa 18 czarny XXL.

 

Cena: 80 zł z wliczoną przesyłką poleconą priorytetową i paskiem. Zainteresowanych zapraszam na PW.

 

di-9PG77PSW.jpg
di-A3CP10I1.jpg
di-XR5AEJTV.jpg
di-VZEFA99E.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kama bardzo ładny stan idealnie chodzi sprzedana .

 

30086ea6d4ecca17gen.jpg

 

0b7d7d1f888a8939gen.jpg

 

Poljot budzik stan dobry na idealnym chodzie cena 80 zł plus przesyłka

 

2754511f5522f12dgen.jpg

 

ceny bez pasków .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kama bardzo ładny stan idealnie chodzi cena 70 zł z przesyłką .

 

 

 

 

 

Poljot budzik stan dobry na idealnym chodzie cena 80 zł plus przesyłka

 

 

 

ceny bez pasków .

Kama poszło na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobiera na dobrym chodzie po wizycie u zegarmistrza. Od kolegi z forum. Stan bardzo dobry. Widoczne tylko od spodu rysy. Tarcza w idealnym stanie. Piękna czerń! Nie leży mi na dłoni tak jak myślałem :(

 

Cena: 60zl

 

post-73201-0-18974000-1437592661_thumb.jpg

 

post-73201-0-77068900-1437592605_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Mam całą molnie zlomka :) jak coś to pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obcenka o dyszkę - http://zegarkiclub.pl/forum/topic/13244-kupię-sprzedam-zamienię-oddam/?p=1504904

 

Dodatkowo:

 

1. Rossija na chodzie. Stan jak na foto, sprawna. Czyszczona jakiś rok temu, nie sprawdzana dokładność chodu. Tarcza przybrudzona, ale może da się uratować. Ja nie ryzykowałem. Brak koszyka trzymającego werk w kopercie - prowizoryczne rozwiązanie. Pierścień od dekla mocno zjechany.

 

Cena: REALIZACJA

di-566WBS59.jpg
di-YWMLJAT4.jpg
di-IC1F6C3X.jpg

 

 

 

2. Koperta do Rakiety. Stan przyzwoity, widać minimalne przetarcia od spodu na uszach. Mocne przy miejscu podważania dekla.

 

Cena: 13zł + wybrana przesyłka. Jak ktoś się nie boi, mogę wysłać zwykłym listem.

di-OEV9JRN9.jpg

di-TBY2197U.jpg

 

3. Koperta do Kamy. Stan również przyzwoity, ale widać na niej ząb czasu. Ryski i przetarcia, do tego dekiel z kilkoma minimalnymi wgnieceniami. A i lewe górne uszko trochę krzywe, ale teleskop wchodzi i trzyma się bez problemu.

 

Cena: 13zł + wybrana przesyłka. Jak ktoś się nie boi, mogę wysłać zwykłym listem.

di-QVWBTXIG.jpg

di-C2XDHTKV.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna 8mm bransoletka pozłacana damska - 25 zł.

Koerta NOS do Wostoka pozłacana - 35

Rassija - nawet chodzi ( nie wiem jak dobrze ) - 25 zł.

Zim (cały balans)  i coś tam w cynkalu - 25

Zwiezdy 3 sztuki  - 35 zł.

post-41508-0-20775200-1437656872_thumb.jpg

post-41508-0-20822900-1437656878_thumb.jpg

post-41508-0-30535100-1437656884_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wistam a mode ktoś cześć do koperty tylna Paweł buhre br boetu 315599 odkupie lub wymienię na inne części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wistam a mode ktoś cześć do koperty tylna Paweł buhre br boetu 315599 odkupie lub wymienię na inne części

No i klamka zapadła. W imieniu swoim i sąsiada (główny właściciel)Wystawiamy do sprzedaży około 300 radzieckich czasomierzy.Jak na załączonych fotkach całe, w opakowaniach i nagie. Damsko męskie kombinacje, cena wywoławcza jak leci zaczynamy od złocisza. Wprawdzie niema większej i mniejszej połowy ale na potrzeby tej aukcji są i oświadczam iż zdecydowanie większa połowa po szturchnięciu wykazuje chęć do współpracy. Jest jeszcze pudełeczko z (bez zawyżania) ale gdzieś około 50 wskazówkami no i może trochę mniej pokręteł.Do tego jak widać dekle, zakrętki, szkiełka (pęknięte i połamane wyrzuciłem)Opakowania czyli koperty w ilości-:roll: e, nie chce mi się liczyć, ale może być też po złociszu. Innostrajeńcy po 3 złociszki i tu mniejsza połowa jest chętna do kolaboracji. Na koniec najważniejsze JAK WSZYSTKO TO RAZEM PRZELEżAłO PONAD 20 LAT TAK NIE BęDZIEMY TEGO ROZDZIELAć biggrin.gifWięc prosimy bez poważnych ofert typu "a za ten to dam tyle" Idzie całość.Przetarg na niżej prezentowane walory zamykamy 13 (słownie trzynastego) w piątek. Bardzo poważne oferty mogę uzgadniać na komurę 504 246 959 Broń was Boże jakichkolwiek SESEMESÓW990d05e91fa4538em.jpg62e2da75c227fe10m.jpgd154ec834f51862em.jpgAcha w całym tym bałaganie jest też sporo samych cyferblatów.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wistam a mode ktoś cześć do koperty tylna Paweł buhre br boetu 315599 odkupie lub wymienię na inne części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Sprzedam cztery zegareczki

1: Zaria 22 kamienie, na dobrym chodzie -15zł SPRZEDANA

2.Łucz kwarcowy, brzydki jak noc, plastikowy z widocznym paskiem, w pełni sprawny -20zł SPRZEDANY

3.Slava kwarcowa, w pełni sprawna, brązowy pasek- 15zł

4.Mir 18 kamieni, bez paska, do remontu, zawleczka od incabloc wypadła, mnie się zbyt łapy trzęsą żeby ją włożyć(zabezpieczona w folli przy deklu ;) ;p ) -15zł. SPRZEDANY

Jeżeli bierzesz całość to cena spada do 50zł, wysylka 6zł.

e6ac3790518099400cd6f62786e5bf9f.jpg

ef428424c64027e66914754448504dc1.jpg

9f6a00f17cb588b10fb8267153e50d85.jpg

c90a75cb5e2cd01e335dd100c7054194.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczny, garniturowy Prim - 17 kamieni, pozłacana koperta, centralna sekunda, nowiutki pasek, stan bardzo dobry i oczywiście sprawny. Piękny egzemplarz, jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach!

Cena 170 zł (+ koszty wysyłki). Można negocjować, ewentualnie rozważę inne propozycje.

post-80620-0-75014600-1437663122_thumb.jpg

post-80620-0-28981500-1437663129_thumb.jpg

post-80620-0-92118300-1437663135_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1. Rossija na chodzie.

 

 

2

Rassija - nawet chodzi

Biorę obie rassije jeśli nadal aktualne. Dane jeśli dostanę dziś, to przed północą zrobię przelew :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem że może by i w tym dziale zastosować rozwiązanie narzucone w dziale "Jaki zegarek masz na ręku"

a zatem nie cytowanie ponownie zdjęć z oryginalnego postu bo dział staje się mocno nieczytelny kiedy to koledzy wstawiają ogromniaste fotki, a i chyba bez sensu jest mielenie tego samego kilka razy !

tak mi do głowy przyszło  :rolleyes:


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem że może by i w tym dziale zastosować rozwiązanie narzucone w dziale "Jaki zegarek masz na ręku"

a zatem nie cytowanie ponownie zdjęć z oryginalnego postu bo dział staje się mocno nieczytelny kiedy to koledzy wstawiają ogromniaste fotki, a i chyba bez sensu jest mielenie tego samego kilka razy !

tak mi do głowy przyszło :rolleyes:

Zacytuje Cię z pełnym moim poparciem. I nie tylko w tym temacie ale ogólnie wszędzie. Cytujmy beż zdjęć Koleżanki i Koledzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje Cię z pełnym moim poparciem. I nie tylko w tym temacie ale ogólnie wszędzie. Cytujmy beż zdjęć Koleżanki i Koledzy :)

Raczej Towarzyszki i Towarzysze  ;)


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję starego  paska do Poljota budzika z miejscem z kompas ,albo ze złotym kompasem wymiar teleskopu 18, lata 50. Może ktoś ma w zapasach. Kontakt na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ed.]

:D popieram :D;)

Aleee... Na komórce nie zawsze się udaje, a w tym temacie CZAS się liczy, prawda? :)

Ed2

A napisanie ośmiu postów nie na temat to wyjątkowo dobrze wpłynęło na czytelność tego tematu, prawda?? :D

to tak jak w dziale "Jaki zegarek......" , ban na 3 dni i już :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem że może by...............................................  :rolleyes:

 

Zacytuje Cię z pełnym moim poparciem. I nie tylko w tym temacie ale ogólnie wszędzie. Cytujmy beż zdjęć Koleżanki i Koledzy :)

 

Sorki koledzy  :P  szkoda czasu i śliny na ciągłe powtarzanie tych samych apeli :wacko: temat jest odgrzewany co chwila i tak nikt oprócz jednostek nie stosuje się do tej prostej zasady dotyczącej cytowania cudzych postów :wacko:

Mnie osobiście to mocno wk....... :wacko:  i dlatego coraz częściej zamiast czytać z uwagą nasze wypowiedzi, oferty, całkowicie odpuszczam sobie  harówkę wyłuskiwania  treści :unsure:  lecę po łbach, a nóż coś mi się rzuci w oczy czego nie byłem zmuszony oglądać  wiele razy :blink:

Dopóki takie powtórki nie będą usuwane  lub ich autorzy piętnowani, poddawani publicznej chłoście to nic się nie zmieni  B) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dopóki takie powtórki nie będą usuwane  lub ich autorzy piętnowani, poddawani publicznej chłoście to nic się nie zmieni  B)

to tak jak w dziale "Jaki zegarek......" , ban na 3 dni i już  :rolleyes:


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak jak w dziale "Jaki zegarek......" , ban na 3 dni i już  :rolleyes:

Święte słowa :D  jestem za ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.