Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na zbyciu jeszcze takiego Prima 17 kamieni, z fajną jarzeniową wskazówką sekundową :)

Zegarek sprawny, chociaż wymaga z pewnością przeglądu i konserwacji, datownik przeskakuje o północy.

Kilka wyraźnych rys na górnej krawędzi koperty i deklu. Szkło i tarcza raczej OK.

Cena: 50 zł + koszt wysyłki.

 

post-80620-0-75689800-1438189988_thumb.jpg

 

post-80620-0-77851600-1438189994_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thorwaltd to jest dział sprzedam. Nabytkami chwalimy się w innym dziale. Chyba że sprzedajesz to podaj ceny.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifDSCF2071.JPG

 

mam też inne ruski 

 

Pokazujesz tylko, chwalisz się, czy chcesz je sprzedać? Bo nigdzie ceny nie widzę... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 80 zł. Nawet chodzi . W środku 16 tka . ... Tarczy nie czyściłem ( jak widać :ph34r: )....

Info  rezerwacje itd... na PW

 

post-41508-0-90748400-1438190880.jpg

 

i też chodzi ... za 80 zł. ... koperta chromowa....

post-41508-0-80093500-1438191124_thumb.jpg

post-41508-0-19085300-1438191132_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"mechanizm jest oryginalny - wskazówki - takie miałem - w tym stanie ma jakąś wartość czy lepiej potraktować go jak mołnię i wymienić lub sprzedać...."

 

Widać że kolega "thorwaltd" serca do molniji nie ma ;-)...tylko wymienić lub sprzedać .... ? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"mechanizm jest oryginalny - wskazówki - takie miałem - w tym stanie ma jakąś wartość czy lepiej potraktować go jak mołnię i wymienić lub sprzedać...."

 

Widać że kolega "thorwaltd" serca do molniji nie ma ;-)...tylko wymienić lub sprzedać .... ? :-)

Mam Mołnie których nie oddam za żadne skarby , ale są takie które dla mnie 20 zł nie warte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mieszczę swoich zegarków i muszę zrobić miejsce na inne pozbyłem się błoniaczy i teraz czas na ruhle mołnie i kienzle - reszta zostaje - chcę powiększyć kolekcję kieszonek ale starszych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że boli was bo lubicie mołniacze dlatego właśnie tutaj najpierw chciałem zapytać czy ktoś nie chce przytulić moich mołni - przez szacunek do kolekconerów - na allegro czasami padają abstrakcyjne ceny ale tutaj moje zegarki dostaną drugie a może nawet trzecie życie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Mołnie których nie oddam za żadne skarby , ale są takie które dla mnie 20 zł nie warte...

:D

Jeśli są wśród nich takie z dobrym balansem to dam ci te 20 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mieszczę swoich zegarków i muszę zrobić miejsce na inne pozbyłem się błoniaczy i teraz czas na ruhle mołnie i kienzle - reszta zostaje - chcę powiększyć kolekcję kieszonek ale starszych ...

 

Jeśli by kolega miał gdzieś na zbyciu sprawny ruhlowski mechanizm 29-11 lub 29-80 to chętnie takowy przygarnę ;)

o - taki     http://zegarkiclub.pl/forum/topic/122971-poszukiwany-mechanizm-umf/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Mam na sprzedaz radziecką rakiete papirus w stanie NOS z papierami, pudelkiem i przywieszka. 200zl

 

Zdjecia nie daje bo kazdy chyba wie jak wyglada ten model a jest i tak w stanie idealnym, ale jak komus zalezy to moge wysłać mailem. Na forum nie umiem wystawić bo nie mam dostępu do komputera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by kolega miał gdzieś na zbyciu sprawny ruhlowski mechanizm 29-11 lub 29-80 to chętnie takowy przygarnę ;)

o - taki     http://zegarkiclub.pl/forum/topic/122971-poszukiwany-mechanizm-umf/

Wcześniej to był Thielowski mechanizm , zaadoptowała następnie Ruhla ( następca Thiela) a był i w cal. 60  GUB - a  .... na giełdzie w Bytomiu takie przewalają się w wiadrach ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

2958087_received_10153472829119570.jpeg

 

Chyba sie udało. Stan idealny, 200zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie…ponawiam swój apel: Kupię Rakietę WT w stanie idealnym, NOS, może być bez papierów. Zapłacę do 400zł. Najchętniej tarcza w kolorze czerwonym lub bordowym, ale nie obrażę s^ę też na insze propozycje. Zapraszam na pw :)

 

Kupię też Baltikę w zloconej kopercie w cenie do 300zł w stanie jak najlepszym :D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej to był Thielowski mechanizm , zaadoptowała następnie Ruhla ( następca Thiela) a był i w cal. 60  GUB - a  .... na giełdzie w Bytomiu takie przewalają się w wiadrach ....

 

Tak tak wiem że to mechanizm Thiela, właśnie do takiego zegarka potrzebuję, użyłem ruhlowskiej nomenklatury bo chyba częściej spotykana ;) Co do GUB-a to ten kaliber ma nieco inne wymiary, średnica prawie 5mm większa co w ciasno upakowanym zegarku może mieć znaczenie ;) Identyczne wymiary ma właśnie 29-80.

W Bytomiu nie bywam bo to dość spory kawałek ode mnie niestety, jednak jak ktoś może pomóc to chętnie skorzystam z pomocy, jak nie są drogie to nawet dwa kupie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak wiem że to mechanizm Thiela, właśnie do takiego zegarka potrzebuję, użyłem ruhlowskiej nomenklatury bo chyba częściej spotykana ;) Co do GUB-a to ten kaliber ma nieco inne wymiary, średnica prawie 5mm większa co w ciasno upakowanym zegarku może mieć znaczenie ;) Identyczne wymiary ma właśnie 29-80.

W Bytomiu nie bywam bo to dość spory kawałek ode mnie niestety, jednak jak ktoś może pomóc to chętnie skorzystam z pomocy, jak nie są drogie to nawet dwa kupie ;)

Będę pamiętał o Tobie....  ( cena ok. 10 zl./szt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mieszczę swoich zegarków i muszę zrobić miejsce na inne pozbyłem się błoniaczy i teraz czas na ruhle mołnie

 

W Bytomiu nie bywam bo to dość spory kawałek ode mnie niestety, jednak jak ktoś może pomóc to chętnie skorzystam z pomocy   ;)

 

Wciąż szukam takiej lub podobnej tarczy do Mołni. W jakiejś rozsądnej cenie. Jeśli ktoś ma, proszę o PW.

 

post-74389-0-41780100-1438244170.jpg

 

 

 


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa primy 15 rubis i 16 niesprawne w jednym balans sie kreci w drugim wybity. Tarcze w ladnym stanie. Moze ktos chce odratowac cena za dwa 80 zl z moja wysylka.

 

Moge rowniez wymienic sie na dwa rosyjskie zepsute w pozlacanych kopertach. Tarcze powinny byc tez ladne. Zapraszam na pw.

 

post-31975-0-13508700-1438250154_thumb.jpg

post-31975-0-59188500-1438250181_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa primy 15 rubis i 16 niesprawne w jednym balans sie kreci w drugim wybity. Tarcze w ladnym stanie. Moze ktos chce odratowac cena za dwa 80 zl z moja wysylka.

 

Moge rowniez wymienic sie na dwa rosyjskie zepsute w pozlacanych kopertach. Tarcze powinny byc tez ladne. Zapraszam na pw.

 

zobacz pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie podbić wraz ze zmianami w ofercie

 

Zszedłem z cen - zapraszam do działu sprzedam

 

Poljot Kosmos 29j

 

Do wyboru:

- w kopercie pozłacanej z zaciskanym stalowym deklem

- w kopercie stalowej (all steel) z zakręcanym deklem

Obie wersje są poprawne - produkowano je równolegle.

 

Zegarek sprawny technicznie, nie był serwisowany.

 

szczegóły:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/122931-poljot-kosmos-29j-do-wyboru-koperta-stal-z%C5%82oto/

 

 

7449861fa684.jpgd010b56e060d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.