Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

rozumiem. Mam na myśli galwanizerię, która zajmuje się galwanizowaniem rzeczy na zamówiene, a dokładniej różnego rodzaju wymyślnych tralek, poręczy, elementów mocujących do schodów. Podobnież ich wyroby to Formuła 1.

Zastanawiam się, jeżeli podjęliby się tego tematu, na co zwrócić uwagę oddając kopertę w ich ręce. Pewnie na to, ażeby nie zmieniły się niektóre wymiary :blink:

Nie mniej analizuję również Annpol.

Póki co czekam na ofertę, może ktoś jednak ma interesujący mnie przedmiot i będzie chciał się dogadać :lol:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na fakt, że zwykły galwanizer prawdopodobnie skrzywi się, jeśli przyniesiesz mu jedną kopertę. Zacznie się zrzędzenie, że "100, to trzeba wziąć...", a gwarancji poprawnego wykonania, tj. równej powłoki bez zmiany wymiarów koperty, nie masz. Chyba, że jesteś skłonny zaryzykować.

Annopol skasuje Cię 30 PLN za usługę + koszt przesyłki do nich + koszt przesyłki zwrotnej 20 PLN (wysyłają tylko kurierem). Czyli za max. 60 PLN masz usługę, co do której raczej nie będziesz musiał się zastanawiać, czy aby na pewno poskładasz potem zegarek do kupy i czy będzie wyglądał dobrze.

 

P.S. Nie reklamuję Annopola, rozważam tylko za i przeciw :blink:

 

P.P.S. Tralki i poręcze to elementy o mniejszej precyzji wykonania, niż koperty zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś ciekawą kwarcową Rakietę. Jeśli uda mi się ją trochę podreperować, to może być całkiem fajny nurek :blink:

Czy ktoś ma może mechanizm kwarcowy 2356 dedykowany do Rakiety? Mój nie chodzi, a na razie chcę sprawdzić inne opcje, zanim zaniosę go fachowcowi.

 

post-23025-0-16084000-1331128787.jpg

post-23025-0-60427400-1331128793.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Annopol skasuje Cię 30 PLN za usługę + koszt przesyłki do nich + koszt przesyłki zwrotnej 20 PLN (wysyłają tylko kurierem). Czyli za max. 60 PLN masz usługę, co do której raczej nie będziesz musiał się zastanawiać, czy aby na pewno poskładasz potem zegarek do kupy i czy będzie wyglądał dobrze.

Rozumiem, podana cena jest kwotą, którą jestem w stanie jak najbardziej zaakceptować.

Jeżeli udałoby się ten etap przejść, to pozostaje jeszcze kwestia wyboru odpowiedniego paska, bo branzoleta chyba odpada :blink:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z paskiem możliwości jest wiele - może być najprostszy produkcji chińskiej za ca. 5-10 PLN, popularne i chwalone paski Redy (trochę droższe). Wyższa półka to np. Morellato - ceny od 30 PLN w górę - IMHO mają fajne modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
popularne i chwalone paski Redy (trochę droższe). Wyższa półka to np. Morellato - ceny od 30 PLN w górę - IMHO mają fajne modele.

Dopiero teraz widzę, że jak spory jest wybór :lol:

 

Z uwagi na kolory tego zegarka (czarna tarcza plus jej zewnętrzny element w kolorze granatowym) zastanawiam się czy udałoby mi się znaleźć czarny pasek "objechany" dookoła nie jasną ale granatową nicią. Przeglądałem oferty i jak na razie takiego paska nie znalazłem. Chyba, że pasek w tych barwach wyglądałby jarmarcznie.

Za pomysł z galwanizowaniem koperty u fachowców - bardzo dziękuję. Jak tylko ją odborę, to prześlę ją tam.

Jestem ciekawy jak to wszystko wyjdzie :blink:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz zapytać klubowych strapmakerów - uszyją Ci pasek taki, jaki będziesz chciał. I nikt nie będzie miał drugiego takiego :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poszukasz to na pewno taki pasek znajdziesz.

 

Panowie szukam tarczy w stanie bardzo dobrym do rakiety automata 2627.H podwójna data itp. jej średnica to 30,5 mm.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Annopol skasuje Cię 30 PLN za usługę + koszt przesyłki do nich + koszt przesyłki zwrotnej 20 PLN (wysyłają tylko kurierem). Czyli za max. 60 PLN masz usługę, co do której raczej nie będziesz musiał się zastanawiać, czy aby na pewno poskładasz potem zegarek do kupy i czy będzie wyglądał dobrze.

 

Tylko kurierem? wysyłałem do nich paczkę 2 razy i zawsze miałem odsyłanie za free pocztą polską. Zamówienia moje były za ponad 100 zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio Jacek Jaguszewski z Annopola odpisał, że odsyła OPEK-iem za 20 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz zapytać klubowych strapmakerów - uszyją Ci pasek taki, jaki będziesz chciał. I nikt nie będzie miał drugiego takiego :lol:

Tak jest, przeglądałem właśnie w tym celu forum i może ktoś się zgodzi na poradę z uszyciem (swoją drogą pasek z motywem torpedy to nietuzinkowy pomysł :blink:

Dziękuję za porady.

Widzę, że z Waszą pomocą niczym po sznureczku można dojść do celu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam w dziale Oferuję ringi do Prima Marynarka Wojenna.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Poszukuje tarcze do POBIEDY z 1953 roku z małym sekundnikiem, najlepiej nieużywaną, kto ma chętnie odkupie po przystępnej cenie. piszcie [email protected] POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale BAZAR wystawiłem zegarek ELEKTRONIKA 53. Polecam rusofilom- rusofil dipsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo

Poszukuję takiej tarczy w dobrym stanie.

post-0-0-03882500-1331130056.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szymeklipinski

Poszukuję tarczy i wskazówek do "Sportviniego", i Kirovskiego w Krabie z tarczą (środkiem)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Montechristo wystawił sporo złomu na części.

Na razie ceny OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupię taką lodówę, ale pewnie nie tylko ja :)

post-3565-0-98326600-1331130852.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez z checia bym nabyl takiego poljocika sprzed kilku stron co nalezy do kolegi Kosh'a777

8c9e79349ac31b85med.jpg

lub cos bardzo zblizonego wygladem.

 

aaa i ewentualnie taka slave kn8183_Slava_09.jpg

zdjecie Tomira :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee, ja sprzedać go nie chcę a zamienić to chyba też nie bardzo, jedyne co by wchodziło w grę to ewentualnie inny model Poljota automata w równie dobrym stanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, rozumiem.

A tak z czystej ciekawości, duzo Cie on kosztował? :) odpowiedz na PW jesli mozesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha, rozumiem.

A tak z czystej ciekawości, duzo Cie on kosztował? :P odpowiedz na PW jesli mozesz

A wiesz że nie pamiętam... kupowałem jakiegoś Poljota na allegro za bodaj 30 zł ale już w sumie nie pamiętam czy to był ten czy taki ze srebrną tarczą...

bo kupowałem kiedyś też automata od kogoś z forum.

To w sumie wyjdzie około 70-80 zł (zakładając że to był ten z allegro) - koszt zegarka + koszt naprawy + pasek firmy Poljot ;)

 

BTW jakby ktoś miał kopertę do takiego Poljota ale w idealnym stanie, to chętnie odkupię:

f19cdef9f01c177em.jpg

 

Heh w sumie jak na zdjęcie zrobione komórką to wyszło całkiem nieźle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bazarku:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?show...mp;#entry382464

 

Kama i Pobieda do sprzedaży.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.