Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, kursy walut nie dają dużych szans, ale udało mi się za 350 z przesyłką z Niemiec chrono USSR wyciągnąć. Jak na rybach - trzeba szczęścia i duuużo cierpliwości :)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt, kursy walut nie dają dużych szans, ale udało mi się za 350 z przesyłką z Niemiec chrono USSR wyciągnąć. Jak na rybach - trzeba szczęścia i duuużo cierpliwości :)

też w podobnych granicach kupiłem radiacyjnego i szturmańskiego, więc się da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę czasem na Szturmańce i Poljoty chrono na eBay, jakie ceny osiągają, to dziwię się, że w chwili zakupu swojego plułem sobie w brodę, że poddałem się emocjom i przepłaciłem i :) Teraz szukam dobrego zegarmistrza, co by mi go przeczyścił i nie zepsuł lub zdarł jak za woły.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam coś w ten deseń - jakość woła o pomstę do nieba, ale naprawa cyfrówki się przedłuża -toto ze skanera.

 

na 1 skanie oferowana tarcza

post-26957-0-29626000-1331127302.jpg

-rzymskie cyfry, napisy alfabetem łacińskim rakieta i made in ussr, biała, dobry stan,

 

tarcza posadowiona na automatycznym werku 2627.H (balans do roboty - moim zdaniem tylko poprawne ułożenie włosa, mocowanie wachnika do korekty - jakaś pasowana wrednie śrubka zamiast orginału, reszta ok - automat działa , obie daty działają, szybkie ustawianie daty działa, wskazówki ustawia się lekko bez oporów, reszta wnętrzności ok)

koperta niezła - moim zdaniem albo cały werk był przekładany albo tarcze dodano do zegarka w miejsce właściwej bo mam 2 taka w orginale (skan 2) i tylko ta tarcza jest nie na miejscu jak porównuje ze wzorcem.

post-26957-0-17085800-1331127303.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pierwsza może by pasowała, ale rzeczywiście nic nie widać na fotce. Tylko to nie jest czasem wersja dla leworęcznych (data po lewej)? Chyba że skan jest do góry nogami...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta pierwsza może by pasowała, ale rzeczywiście nic nie widać na fotce. Tylko to nie jest czasem wersja dla leworęcznych (data po lewej)? Chyba że skan jest do góry nogami...?

 

Hmm... Tak mi się wydaje, że 99% procent praworęcznych facetów nosi zegarki na lewej ręce :rolleyes: .

 

Skan jest do góry nogami, przyjrzyj się uważnie zdjęciu w powiększeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:rolleyes: Jak zobaczyłem skan to rzeczywiście nie chciało mi się otwierać. A chodziło mi oczywiście o wersję z koronka po lewej... Ale wtopa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To klasyczna, prasworęczna rakieta, po prostu skanując połozyłem ją odwrotnie a że było późno.... :rolleyes: postaram sie o normalne foto ew. wyjmę werk z koperty i zeskanuje-może wskazówki nie ucierpią. Drugie zdjęcie to rakietka w pełnym orginale z moich zbiorów - dałem ją jako porównanie jaka tarcza powinna by w tej kopercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kupię klasycznego garniturowca w dobrym stanie. No i w dobrej cenie oczywiście.

W grę wchodzi Poljot, Łucz lub Wostok z serii "de luxe" lub podobny.

Nie ukrywam, że zależy mi na czasie :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-3565-0-83929500-1331127661.jpg

post-3565-0-70722000-1331127658.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki tarczy:

 

post-26957-0-70012300-1331127719.jpg

 

post-26957-0-19802600-1331127727.jpg

 

Stare badziewne usunąłem - teraz są takie jak trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Ze względu na ponaglenia zamieszczam fotki zrobione telefonem

 

nie pali, sie juz tyle ich wkleiłes na razie nam wystarczy

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupię lub zamienię coś za takiego poljota!:

post-2454-0-64270000-1331127904.jpg

conajmniej 4 ludzi z klubu ma takie, nie wierzę że nie chcą się za nie zamienić :wacko:

 

Krzysiek - mam takiego Poljota.

8c9e79349ac31b85med.jpg

Tylko sam nie wiem na co bym się ewentualnie chciał zamienić i czy w ogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz samolot i granat to może zamienisz go za czołg? :P

Przepraszam za czarny humor, ale tak mnie jakoś naszło :wacko:

a tak poza tym to ładny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz samolot i granat to może zamienisz go za czołg? :P

Przepraszam za czarny humor, ale tak mnie jakoś naszło :wacko:

a tak poza tym to ładny zegarek.

Odpada - czołg już mam. Ewentualnie wchodzi w grę Hummer z działkiem na dachu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P Będzie problem, ani ja, ani syn takich zabawek nie mamy. :wacko:

No i Poliot przeszedł mi koło nosa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szymeklipinski

Ten środek co na czerwono zaznaczony kupię :wacko:

post-0-0-24581800-1331127914.jpg

Nie musi być w takim kolorze jak na zdjęciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko sam nie wiem na co bym się ewentualnie chciał zamienić i czy w ogóle...

 

Kosh77, przejrzę zapasy i coś się pewnie znajdzie :wacko: nie potrzebujesz jakiś tarcz do de luxa, ew. łucza takiego: post-3565-0-91241700-1331127980.jpgpost-3565-0-71597000-1331127994.jpg

tylko z kremową tarczą i brakującym pierścieniem do osadzenia w nim szkiełka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kosh77, przejrzę zapasy i coś się pewnie znajdzie :wacko: nie potrzebujesz jakiś tarcz do de luxa, ew. łucza takiego: post-26957-0-17112300-1331128015.jpghttp://img26.imageshack.us/img26/9317/55284067.jpg

tylko z kremową tarczą i brakującym pierścieniem do osadzenia w nim szkiełka?

 

 

Ja chętnie przygarnę całego takiego łucza ( jak na fotce) ew. tarczę i/lub pozłacaną kopertę - jeśli można dostać to czekam na info za co lub za ile na prywatnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dzisiaj oddałem do naprawy do zegarmistrza zegarek Poljot budzik. Zdjęcie podobnego widzialem w tym poście na poprzedniej zakładce, tj. nr 57 (wkleił je użytkownik Krzyztof W), a także na zakładce nr 19 (zdjęcie wkleił użytkownik koroviec) - zegarek na tym zdjęciu wyglądem jest bardzo zbliżony do tego, który oddałem (mój ma troche inny kolor tarczy - kolor granatowy plus czarny).

Rozgladam się również na alledrogo, wiem że coś jest takiego, ale stan koperty średni.

Pytanie jest następujące: czy ma ktoś na zbyciu kopertę do tego zegarka, ale żeby była w stanie bardzo dobrym lub idealnym. Koperta w moim zegarku jest trochę porysowana chyba, że może warto byłoby oddać ją do pochromowania. Jak sądzicie?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No najlepiej dorwać jakąś na forum, tak jak piszesz w idealnym stanie. Poczekaj trochę, może ktoś się zgłosi. W kwestii galwanizacji jest różnie- lepiej oddać kopertę do sprawdzonego zakładu(np. do Annpolu, często polecanego na forum) niż uciąć budżet i dać do podrzędnego galwanizera, który spartoli jeszcze robotę i nałoży za dużo albo za mało powłoki i będzie obłaziła. Więc albo ideał, albo Annpol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.