Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jest zamknięty rosyjski Mołotok.  

Wcześniej przy wahaniach kursów rubla można było taką rakietę NOS kupić za około 900-1000 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest zamknięty rosyjski Mołotok.  

Wcześniej przy wahaniach kursów rubla można było taką rakietę NOS kupić za około 900-1000 zł. 

Sorki ale to wcześniej to musiało być ładnych parę lat temu. 

Za Rakietę drewnianą ze złoconą tarczą juz dawno ceny wahały się od 300 - 400 $ 

Ta z dreniana tarcza  jest dużo rzadsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok . Mechanizm na 17 kamieniach z systemem antywstrząsowym INCABLOC, wykończony szlifem ozdobnym tzw "paski genewskie".

Zegarek wyczyszczony i wyregulowany. Sprzedaję z paskiem.  45 zł + wysyłka SPRZEDANY

post-85645-0-64737700-1446929970_thumb.jpg

post-85645-0-72464000-1446929971_thumb.jpg


"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 wykończony szlifem ozdobnym tzw "paski genewskie".

 

Gdzie są te "paski genewskie"?  


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba na pasku są  :P  :P  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szwajcarii :D

Edycja: pewnie chodzi o szlif na tarczy...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Wostok . Mechanizm na 17 kamieniach z systemem antywstrząsowym INCABLOC, wykończony szlifem ozdobnym tzw "paski genewskie".

Zegarek wyczyszczony i wyregulowany. Sprzedaję z paskiem.  45 zł + wysyłka

 

Dadas ja Cię proszę... nie pisz takich pierdół i cytatów z aukcji, których nie rozumiesz. W tym zegarku nie ma żadnych pasów ani szlifów, ani dobrze dobranego paska... Stan pomijam i cenę, bo jest wolność handlu i każdy  może cenić ile chce - chętni do zakupu to zweryfikują.

 

Żebym nie offtopował okrutnie: zakupię wskazówkę sekundową do Wołny, albo się z dawcą takowej umówię na piwo przy okazji ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dadas ja Cię proszę... nie pisz takich pierdół i cytatów z aukcji, których nie rozumiesz. W tym zegarku nie ma żadnych pasów ani szlifów, ani dobrze dobranego paska... Stan pomijam i cenę, bo jest wolność handlu i każdy może cenić ile chce - chętni do zakupu to zweryfikują.

 

Żebym nie offtopował okrutnie: zakupię wskazówkę sekundową do Wołny, albo się z dawcą takowej umówię na piwo przy okazji ;-)

Przepraszam za zaśmiecanie, ale nie mogłem się powstrzymać


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dadas ja Cię proszę... nie pisz takich pierdół i cytatów z aukcji, których nie rozumiesz. W tym zegarku nie ma żadnych pasów ani szlifów, ani dobrze dobranego paska... Stan pomijam i cenę, bo jest wolność handlu i każdy  może cenić ile chce - chętni do zakupu to zweryfikują.

 

D@dik, dzięki za zwrócenie uwagi. Masz rację zegarek kupiłem na aukcji, jednak mi nie odpowiada i go sprzedaję. Dokładnie to jest cyctat z auckji. Myślałem że jak sprzedawca handluje tylko zegarkami i ma ponad 400 pozytywów to pisze zgodnie z prawdą. Okazuje się że nie - błędy początkującego.

Panowie bardziej doświadczenia oczywiście nie mogli mnie wyprowadzić z błędu - jedynie było ich stać na zbędne docinki (patrząc po emotikonach poprawiłem wam humor; bardzo się cieszę)

 

Jedynie D@dik wykazał się jakimkolwiek profesjonalizmem płynącym z jego jak mniemam doświadczenia.

 

P.S. Nic o dobrze dobranym pasku nie pisałem, jest tylko info ze sprzedaję z paskiem.


"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne  i rzadkie BIG ZERo kieszonka na chodzie za 100 zł. i stargana życiem 24-ro godzinna ( coś próbuje chodzić lecz tarcza nie ma jednej nóżki - do przyklejenia)  za 40 zł.

post-41508-0-01705300-1446985618_thumb.jpg

post-41508-0-21470100-1446985627_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdzisiek a werk w tej 24 to fabryczny czy przerabiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500
Sprzedam!

 

Poljot de luxe w automacie na dobrym chodzie, stan bardzo dobry, koperta złocona Au20, tarcza oryginalna (nie współczesny zamiennik), cena 300zł

 

Sprzedany

 

 

6b7da61e62e9124emed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niestety muszę się pożegnać (chyba że nikt jej nie weźmie) Pobiedy z pierwszej moskiewskiej, pochodzącej z okresu 3-56.

Zegarek kupiony na forum, nie byłem z nim u zegarmistrza, mimo to bardzo dobrze chodzi i pięknie cyka. Jako ciekawostka to że posiada koronkę diamentową, oraz całą lume we wskazówkach. Co do minusów, to szkiełko posiada ryse ale spolerowaną tak że jej nie widać na godzinie 12stej. Tarcza delikatnie brudna, no i koronka też nie w najlepszym stanie ale daje radę :)

 

Cena z wysyłką i paskiem to... 80zł.

Wszelkie zażalenia proszę kierować do mnie na PW :)

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Cena to 75zł z wysyłką oraz paskiem!

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot kompresor

stan bdb, piękna luma, oryginalny pasek i klamerka, zakręcane koronki

 

500 zł.

 

2015_11_09_07_54_31.jpg

 

2015_11_09_07_54_45.jpg

 

 

doliczyć przesyłkę lub odbiór w Warszawie.


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.