Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

tylko mi nie mów że pozamiatane !!


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję mechanizmu ze sprawnym automatem do złotej Rodiny (jeżeli będzie pasować ze zwykłego kraba to może być i cały zegarek).

84c7b3220e17.jpg

Obecnie zegarek działa jako mechanik (został kiedyś wykastrowany z zepsutego automatu).

Koronka też by się przydała. BTW, przy złotym zegarku koronka powinna być złota czy złocona?

 

Wysłane z mojego MX_Base przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko mi nie mów że pozamiatane !!

Jeżeli o mnie chodzi to sprawą nieaktualna. Mam na szczęście taką Sławę wiec jakiegoś wielkiego ciśnienia nie było :)

Potencjalnemu nowemu właścicielowi już gratuluje.

 

Edycja

Odnośnie Rodiny to raczej na pewno będzie pasował mechanizm że zwykłej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oferty powyzej został wulkan (40zl) i moskwa (25zl). Cos sie nie chce zacytowac dobrze na tel.

 

Poprawie na kompie :)

 

Dajcie znać, jeśli potrzeba więcej zdjęć - prześlę na maila.

 

Chód pokazany pare postów wyżej.

 

Możliwa wymiana, również z dopłatą.

 

Ceny do drobnej negocjacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś przygarnie takiego BOCTOK'a z piękną niebieską mieniącą się tarczą - 60 zł z przesyłką REALIZACJA (bez paska).


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję takiej dwuczęściowej zębatki to poljota de luxe 29 kamieni w automacie. Każda z nich powinna obracać się w przeciwną stronę. Zębatki te są osadzone na sprężynie.

post-84779-0-76841500-1447203302_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję takiej dwuczęściowej zębatki to poljota de luxe 29 kamieni w automacie. Każda z nich powinna obracać się w przeciwną stronę. Zębatki te są osadzone na sprężynie.

 

Witam, poszukuję takiej dwuczęściowej zębatki to poljota de luxe 29 kamieni w automacie. Każda z nich powinna obracać się w przeciwną stronę. Zębatki te są osadzone na sprężynie.

nie masz wcale ? czy te co na zdjęciu są popsute ? o co biega <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ale popsutą gdyż podczas kręcenia koronką obracają się obie a powinna tylko góra przez co jest dźwięk jakby grzechotki.

jutro zobaczę jak coś  to dam ci znać ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super

 

Wiem wszystko, nie widzę werku  ale wiem jaki jest, więc masz problem bo to koło się nie rozbiera, będzie ciężko znaleźć takie koło. Tulejka w kole jest zaprasowana i trzeba dobrego fachowca aby to zrobił, trzeba mieć praskę i wtedy naprawa jest realna, o ile zapadka nie jest pęknięta. Szukaj dobrego zegarmistrza .Niestety ja ci nie pomogę ale w tym przypadku , warto zegarek naprawić <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki fajny bardzo czytelny kwarcyk Cardinal - Poljot w bardzo ładnym stanie, z datownikiem. Nie mam ciśnienia by się go pozbyć, ale leży sobie biedak. Może ktoś by go zechciał? :) Cena 25 zł + koszt wysyłki. Sprzedaje bez paska.

DSCF3364_zpsrfbsm9bl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam werku dla boctoka 2414. Pacjent bedzie w tej kopercie

24f2ca14296e83c6d8dcaf843ca900ca.jpg

oryginalnie wyglada tak

67b93d0b44d282526353cec6aec7cca2.jpg

 

chyba ze ktos ma taka tarcze werk i wskazowki w dobrym stanie to tez chetnie przygarne.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poszukuję takiej blokady do koronki z poljota 2209. Blokada zaznaczona w okręgu na czerwono. Jeśli ktoś ma taki zalegający, niepotrzebny, uszkodzony ale z takową blokadą to z chęcią przytulę.

post-84779-0-97183500-1447314259_thumb.jpg

post-84779-0-91004500-1447314332.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam.

 

Poszukuję takiej blokady do koronki z poljota 2209. Blokada zaznaczona w okręgu na czerwono. Jeśli ktoś ma taki zalegający, niepotrzebny, uszkodzony ale z takową blokadą to z chęcią przytulę.

 

Dorzucę ci do przesyłki z werkiem 29j. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiona we wrześniu na Forum, Slava szuka nowego domu. Zegarek na dobrym chodzie,w pełni sprawny,dwa tygodnie wcześniej przeszedł przegląd,w ramach którego został wyregulowany i nasmarowany. Wszystko pięknie,ale zabrakło chemii dlatego niech idzie w lepsze ręce. Zegarek kupiłem za NIEAKTUALNE i taka kwota mnie interesuje (pomijam koszt serwisu).

 

Slava wstępnie zarezerwowana.

Do kosza proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta pajęczynka, na chodzie, 45zł w wysyłką.

 

dsc-1244.jpg

 

dsc-1245.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopertę do rakiety Automat kupię., może być sama lub cały popsuty zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.