Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam

Hej

 

Sprzedam dwa zegarki. Tanio nie będzie niestety. Imperatyw wewnętrzny nakazuje mi każdy zakupiony zegarek nieść do zegarmistrza, a jedyny zegarmistrz, któremu ufam liczy za usługę dwa koła. Za to mechanizm jest rozebrany do imentu, przepuszczony przez czyszczarkę, starannie złożony i naoliwiony. Dla mnie to ważne, żeby zegarki również w środku były w nienagannym stanie.

Do rzeczy - primek w stanie bdb. Z nakładanymi indeksami w uroczym zestawieniu kolorystycznym. Miał wymienioną sprężynę przez co rezerwa chodu skróciła się o jakieś 3h. Prosiłbym 190zł z wysyłką po mojej stronie.

Tyle samo prosiłbym też za rakietę do której dokładam elegancką bransoletę widoczną na ostatnim zdjęciu. Wiem, że wołam niemało, ale w koszta wliczony jest serwis, o którym wspominałem. Może ktoś się skusi  - zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

 

Sprzedam Rakietą z lat 80-tych, produkcja jeszcze sowiecka, niezawodny mechanizm kaliber 2614.H po konserwacji i czyszczeniu, na punktualnym chodzie. Wizualnie bdb, wygląda na nienoszony, napisałbym "ideał", ale jakieś rysy się znajdą zarówno na kopercie jak i na szkle. Wszystko zgodne z oryginałem i katalogiem, w cenie nowy pasek K.Reda (koszt ok. 30zł w salonie).

Zapraszam, cena jak za ten stan i włożoną pracę jest naprawdę okazyjna.

Cena: 120zł

Bez paska: 90zł

 

 

 

100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie werk poljot budzik zależy mi na sprawnym balansie i kole wychwytowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wostok Amfibia - zegarek w dobrej kondycji mechanicznej jak i wizualnej. Pięknie chodzi i nie zauważyłem dużych odchyłek (1minute MAX może późnić). Bezel stracił trochę chromu ale w niczym to nie przeszkadza i fajnie wygląda. Szkiełko ma mikro ryski i trochę grubszą ryse jakoś na godzinie 2giej. Koronka w BDB stanie, koperta również. Nie jest w stanie NOS oczywiście. Tarcza ma ryse(?) od wskazówki lecz wydaje mi się że może uda się to komuś wyczyścić. Mimo to ciekawie się prezentuje. Mogę do zegarka dorzucić jakiś pasek. Cena z wysyłką 85zł. 16328b597e4db1fa3c27bcda1a48d9ff.jpg02d129f0b2b0c54df5e21464c565c907.jpg7abe7922505fb84e22e60db01c83ce6e.jpgfe6c92be3a80fc89551dbbb10a491d84.jpg10cfe5278aa7ea9356aa33e724e5b0ff.jpg

 

Edit: komandirski sprzedany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Udało mi się zdobyć fajnego Poljota w stali, lecz ma zajechaną tarczę, może ma ktoś takową tarcze?

Oto oryginalne zdjęcie mojego nowego okazu (przepraszam za jakość zdjęcia, robione telefonem przy sztucznym świetle)

post-52620-0-47197200-1454443517_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Molnija Miedziana. Ladny stan. Mikroryski na szkielku. Tarcza ladna. Wydaje mi się że mostek jest nie oryginalny.

Cena 150zl plus wysylka.

post-73201-0-62353400-1454508696_thumb.jpg

post-73201-0-03161500-1454508717_thumb.jpg

post-73201-0-73567100-1454508736_thumb.jpg

post-73201-0-33075100-1454508750_thumb.jpg

post-73201-0-70048700-1454508769_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Molnija "Górnicza" stan dobry. Tarcza ma plamki, ale nie ma ubytków. Szkielko do polerki. Mostek, też raczej nie oryginalny.

Cena 130zl plus wysylka.

 

Przepraszam za post pod postem. Nie zmieściło się :(

post-73201-0-92561700-1454508974_thumb.jpg

post-73201-0-96003200-1454508988_thumb.jpg

post-73201-0-45236800-1454509004_thumb.jpg

post-73201-0-75346400-1454509026_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primy dwa. W teście na 24 godziny trzymają czas. Pomarańczowa wskazówka jakby lekko zwichrowana, sensie wizualnym, albo ja się starzeję. Koperty w bardzo dobrym stanie złocenia. Posprzątane.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rk7000

Rakieta nr 4 jest srebrzysta, czy zdjęcie czarno-białe? Bo brakuje mi takiej do złoconej w dobrym stanie i chyba ta taka jest...

Przemku, skoro nie masz srebrnej, to sprzedaj mi złotą i będziesz miał problem z głowy :D

Serio.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku, skoro nie masz srebrnej, to sprzedaj mi złotą i będziesz miał problem z głowy :D

Serio.

Widzę, że zawsze można liczyć na kolegów ;) a wkoło taka znieczulica...

 

Złote zegarki to nie są tanie rzeczy

Jakoś poradzę sobie, w kąciku popłaczę i będzie dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zawsze można liczyć na kolegów ;) a wkoło taka znieczulica...

 

Złote zegarki to nie są tanie rzeczy

Jakoś poradzę sobie, w kąciku popłaczę i będzie dobrze :D

No baa ;) z moją srebrną byłoby jej milutko.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej waszej złotej, wskazówki minutowej szukam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej waszej złotej, wskazówki minutowej szukam :)

Z przyjemnością bym Ci odstąpił, ale niestety nie mam, uśmiechnij się do Przemka :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję tarczy do wostoka. Zdjęcie z internetu :) Srednica jakieś 29,5

post-86954-0-99969400-1454520393.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złotą w ładnym stanie masz tutaj:

http://allegro.pl/unikat-rakieta-pozlacana-au-cccp-ideal-i5962496241.html

Pytanie tylko, ile wynosi "cena minimalna"...

:)

Czy "złota" czasem nie powinna mieć złoconego (żółtego) środka tarczy, indeksów i wskazówek jak moja np.?

post-49869-0-43083200-1454521172_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anoli chyba jakoś bardzo nie podbijał... za to sprzedawał dużo składaków, jak np rakieta z linka - powinna mieć inne wskazówki.

Zdarzało mi się licytować jego przedmioty, które po zakończonej licytacji, następnego dnia ponownie lądowały na alle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy "złota" czasem nie powinna mieć złoconego (żółtego) środka tarczy, indeksów i wskazówek jak moja np.?

attachicon.gifDSC06147 (2).JPG

Dokładnie tak, odwrotnie jak w jej siostrze skąd pochodzi ta tarcza.

Obie wyglądają prześlicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tej "złotej", to chyba tylko koperta jest "złota", nawet wskazówki są od czapy ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.