Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś czuł potrzebę posiadania czegoś takiego, to chętnie wymienię na jakieś nieboszczyki rakiety 2628- wskazówki sekund mile widziane :)

To coś działa ale przy próbie ustawiania godziny dostaje bzika i znika, potem znów działa. Jedna maskownica luźna i usztywniona papierkiem ;)

02ca54b705f186648da8ea345bf76be4.jpgd046f9eec5717a86b28b34bac7d847e0.jpg6e9bf1c2901c6b95742604fb28437d25.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walentynki się zbliżają i wierzę Panowie że niektórzy nie wiedzą co kupić ukochanej, Ja specjalnie dla was mam piękny zegarek radziecki marki Cornavin. Zegarek pracuje na mechanizmie 2209 złocony. Koperta lekko poprzecierana na rogach ale nie są to straszne przetarcia. Mechanizm nie wiem kiedy był na przeglądzie ale pięknie cyka. Tarcza w stanie dobrym minus, do drobnego przemycia. Zegarek z koronką ma średnicę około 30mm. Sprzedaje go z paskiem gumowym (nowy). Cena z wysyłką priorytetową 95zł. (możliwe negocjacje cenowe na PW).

392b7ebce9946229f833386dcf4c8ab2.jpgc094357fa4f0f8ffc1adce2602d2f851.jpgedd3b67d1565349267a9b23e2f5348f5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię sprawdzarkę MTG-500.

 Może być używana, w dobry stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcze z werkami. Nie wiem czy działają, nie sprawdzane (jeden nie działa na pewno - patrz na włos ). Cena: 20 zł/szt. 35 zł/4szt. z wysyłką

 

 

 

Wysłane z fona

hop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż kolejne szufladowce.

Dziecięcy mechaniczny łucz (1800), nowy, w pudełku z dokumentami. Zegarek na chodzie. Cena 46 zł z przesyłką.

 

u.jpg

 

Slava na 3056, na chodzie i w świetnym stanie. Cena Realizacja

 
 
 

I Slava CCCP na 2056, na chodzie i w stanie bardzo dobrym. Cena Realizacja 

80 zł z przesyłką (bez paska).

 

 

Negocjacje i pytania na PW. 


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choruje na taką Rakietę od dawna. Mam tylko coś takiego. Najlepsza to jest tarcza. Reszta niestety to dramacik. Ma ktoś chociaż poratować sprawnym mechanizmem i wałkiem z koronką? Koperta też by się przydała. Zdecydowanie wolałbym chrom.

DSCF3536_zpsjx6we8z2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot z datą AU20

Szkiełko niestety bez lupki, tarcza do mycia i będzie cacy.

Stan ogólny dobry, małe przetarcia na kilku rantach, największe przy koronce która też jest wytarta.

Technicznie działa idealnie, trzyma czas.

Fotki:

http://postimg.cc/gallery/1aflnd73o/

 

Cena stóweczka + wysyłeczka :rolleyes:

 

 

9 dyszek :rolleyes:


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam

 

Hej

 

Sprzedam dwa zegarki. Tanio nie będzie niestety. Imperatyw wewnętrzny nakazuje mi każdy zakupiony zegarek nieść do zegarmistrza, a jedyny zegarmistrz, któremu ufam liczy za usługę dwa koła. Za to mechanizm jest rozebrany do imentu, przepuszczony przez czyszczarkę, starannie złożony i naoliwiony. Dla mnie to ważne, żeby zegarki również w środku były w nienagannym stanie.

Do rzeczy - primek w stanie bdb. Z nakładanymi indeksami w uroczym zestawieniu kolorystycznym. Miał wymienioną sprężynę przez co rezerwa chodu skróciła się o jakieś 3h. Prosiłbym 190zł z wysyłką po mojej stronie.

Tyle samo prosiłbym też za rakietę do której dokładam elegancką bransoletę widoczną na ostatnim zdjęciu. Wiem, że wołam niemało, ale w koszta wliczony jest serwis, o którym wspominałem. Może ktoś się skusi  - zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

szukam koperty w idealnym stanie do Sportiwnyje vel Szturmańskie.

Będę wdzięczny za odzew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się.

Kupię sprawdzarkę MTG-500.

Może być używana w dobrym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się.

Kupię sprawdzarkę MTG-500.

Może być używana w dobrym stanie.

Poszło PW do Ciebie MTG-500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam przyrząd do robienia otworów w sprężynach zegarów,zegarków. 100 zł +wysyłka , każda zerwana sprężyna z tym przyrządem to już nie problem

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

43445487102878f3967d60d9a1708986.jpg030cd66a9033bf2ec5e4512620b86d26.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje rakiety z tego typu tarczą jak na zdjęciu.

 

 

No to łatwo nie będzie :)

W każdym razie w dobrym stanie trudno trafić, a i ceny niemiłe.

post-49869-0-94234900-1455218711_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Poszukuje rakiety z tego typu tarczą jak na zdjęciu.

 

 

Są przynajmniej dwa typy kopert, ta bez paska ma 20mm w uszach :)

153de90c3386b7fed0ae801b4c121f38.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam się oraz dodaje:

 

"Poszukuję szkła do gazomierza Ruhli"

Takiego:

18170831430_23b1ce16ee_c.jpg

Zamienię z chęcią na radzieckiego mechanika/ki.

 

 

1) Sława kwarc. Pękniecie na szybce, rysy do przetarcia cape codem. Sprawny, w styczniu miał wymienianą baterie u zegarmistrza. Regulaminowa cena 40zł.

 

 

 

Dodatkowo dwie propozycje z poza bloku wschodniego: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/130649-z-sława-kwarc-seiko-kwarc-modaine-automat/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafił mi się dubel. Zegarek niby ładny, ale ma niedoskonałości praktycznie wszędzie. Na tarczy kropeczki nieduże, koperta z przetarciami i zaokrąglonymi krawędziami, koronki również posiadają przetarcia. Nakręciłem go kilka godzin temu i tak sobie chodzi. Nie wiem na ile jest dokładny. Mimo wyżej opisanych wad, ładny z niego skubaniec :)
Budzik oczywiście sprawny.
Cena chyba realizacja
DSCF3551_zpsr0fnpfxm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zdjęcie tego zegarka w telefonie od kilku miesięcy - pamiętam o tobie ale ten co kiedys miał takie teraz nie ma - miał całe koperty i trupki na części (całe pudełka) ktoś to musiał kupić od niego bo kolejna giełda i niczego w tym typie nie miał

 

Druga sprawa że kupno od Niemca Ruchli czy Glaschutte to tak jak od Polaka kupić Błonie - to ich zegarki jak ładny to cena totalny kosmos a Ty potrzebujesz trupka dla szkła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.