Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię wskazówkę do Sputnika.

Heh, a kto by nie kupił? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz noworus, koperta naprawdę ładna, chodzi ale potrzebuje regulacji bo trochę się spóźnia chyba, nie znam historii serwisowej zegarka, pasek zmęczony już. Zalega mi tylko w szufladzie. Ale jeśli chodzi o wygląd to na pewno cieszy oko. Cena 100 + koszty wysyłki. Chętnie zamienię go na jakiś budzik albo manometr w dobrym wizualnie stanie tak żeby można było bez wstydu na rękę założyć.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/uploads/monthly_12_2016/post-41866-0-39972000-1481278093_thumb.jpg

 

przypomnę się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kupię szkiełko w dobrym stanie do Slavy 26 j  "lodówki".

Wiem, łatwo nie będzie, ale może Mikołaj coś przyniesie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ze względu na ilość otrzymanych wiadomości o części do zegarków, chciałbym poinformować, że dzisiaj wieczorem postaram się wszystko ogarnąć co i jak, opisać i porobić foty, Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy

 

Robiłem porządki w moich dawno nie otwieranych szufladach i znalazłem jeszcze ostatnie 5 sztuk. Gdyby ktoś jeszcze nie miał to polecam. Więcej NOS-ów już nie będzie. Oferta ważna do soboty. Potem ida na Alle. Cena na forum - 185 z wysyłką.  Mam również parę sztuk opakowań zbiorczych po Arbuzach. Jak kogoś interesuje to oddam gratis + przesyłka.

Reszta na PW.

Kurde, no i "karton arbuzów' nabiera całkiem nowego znaczenia. Nawet nie chcę wiedzieć skąd Ty to masz ;):ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dwóch ale moze być choćby jedna przekladnia do rodiny jak na zdjeciu. Przekladnia bezposrednio przenoszaca napęd na sprezyne główna. Tak niewiele brakuje do odpalenia upragnionej rodiny :) druga tez bo mam kolejny sam werk ale tez z uszkodzoną tą przekladnia i moze kiedys drugą odpale ;)

post-84779-1481561672,214_thumb.jpeg

 

wypassportowane z tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię, lub przyjmę :) w dobre ręce zniszczony mechanizm 2614.2H od Poljota - ważne żeby datownik miał sprawny (chodzi mi o sam mechanizm datownika sprężynki etc - tarczy datownika nie potrzebuję ale z chęcią też przyjmę)

 

Reszty - balansu, wałka, koronki innych części nie potrzebuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Jestem tu nowa, więc potrzebuję Waszej pomocy.

Mój chłopak, Łukasz Radziszewski jest stałym bywalcem Waszego forum, a także pasjonatem ruskich zegarków z pierwszej moskiewskiej fabryki im. Kirowa. Zbliżają się Święta, więc zawarliśmy umowę - ja znajdę mu zgrabny zegarek jako prezent, on, żeby nie zniszczyć sobie niespodzianki, nie będzie wchodził na Wasze forum co jest także jego zdaniem odwykiem od nadmiernego przeglądania zegarków :)

 

Przeglądałam allegro od pewnego czasu, ale nie potrafię stwierdzić, czy cena odpowiada samemu zegarkowi. Mam na oku te:

http://allegro.pl/niebieski-poljot-ufo-automatic-23-jewels-ussr-i6638664745.html

http://allegro.pl/pobieda-164008-i6642428916.html#thumb/1

 

http://allegro.pl/czarny-kirowski-od-kirowa-w-krabie-i6640751440.html

 

http://allegro.pl/ladny-zlocony-wostok-i6642218078.html

 

Co o nich sądzicie? Czy któryś z nich byłby dla Was interesujący?

Szukam też zegarka Raketa, z symbolem olimpiady, która odbyła się w 1980. Czy można ją w ogóle dostać, czy ceny zwykle przekraczają budżet studenta?

 

Może sami macie jakieś zegarki typu Kirow/Wostok/Poljot do odsprzedania, które byłyby godne prezentu dla młodego kolekcjonera?

Nie wiem czy przypadkiem nie zadaję pytań, na które odpowiedź jest dla Was oczywista, ale bardzo proszę Was o wyrozumiałość :)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam slavkę i rakiete. Oba sprawne kupione na forum ale niestety muszę się ich pozbyć bo zbieram na coś konkretniejszego. Sprawne, w slavie bransoleta w dobrym stanie.Po 65złz kw a do rakiety dorzucam pasek

fd47501610101a4dcbb0390be404dbc5.jpg

Wrzucamcraz jeszcze. Nie wiem czy sprawne. Poljot brak dekla , elektronik pękniete szkło.

Cena 15zł/szt + wysyłka

f61ba157da30d383ec6942d82dff3c78.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zestaw mechanizmów, części, kopert, dekielków uszczelek itd.

Łącznie 15 mechanizmów m.in. 2209, 2609ha, 2414 w różnym stanie, brak zespołów balansowych, incabloków itd

2209 Wostoka sprawny, mechanizm do Kamy na 15 kamieniach również sprawny, reszta do przeglądu.

Koperta do Amfibi (szkiełko do wymiany), pozłacana koperta do Komandirskiego, bardzo ładna koperta do Wostoka "De Luxe", oraz grubo złocona koperta również do Wostoka, ładna koperta do Pojlota Automatic itd.

Nowa tarcza do Komandirskiego Zakaz Mo, ładna czerwona tarcza Wostoka itd.

Ponadto dekielki, pierścienie, śrubki, wskazówki, bransoletki. 2 sprawne zegarki, Poljot 17 Jewels oraz Rakieta na 2609ha, bez sekundnika. Ogólnie wielki mix, chciałbym sprzedać wszystko za jednym razem, narzędzia nie są przedmiotem sprzedaży ;)

Cena za zestaw 200zł + wysyłka, pozdrawiam :)

 

19580317.jpg?1481746705

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOŁNA na 22 kamykach -  4 kwartał 1958r.

Tarcza giloszowana - czytelna, ale widać na niej już ząb czasu i w przypadku dolnych napisów efekt zabiegów czyszczących.
Zegarek w 2013 roku przeszedł czyszczenie, od tego czasu jedynie okresowo nakręcany. Dokładność chodu nie sprawdzana, ale jakichś drastycznych różnic we wskazaniach nie stwierdziłem.
W trakcie ostatnich kilku uruchomień zauważyłem, że przy przestawianiu wskazówek, po odciągnięciu koronki, nie zawsze poprawnie załapuje. Nie chce mi się z tym bawić, niech coś zostanie do roboty nabywcy.
W zestawie nowy nie noszony(odgniecenia od ekspozytora) pasek - bez wodotrysków, ale zawsze coś.

Cena jaka mnie interesuje to 160zł z wliczoną przesyłką poleconym priorytetem.

Oferty korupcyjne mile widziane na PW.

post-46446-0-64109200-1481755398_thumb.jpgpost-46446-0-49535500-1481755403_thumb.jpgpost-46446-0-37214900-1481755414_thumb.jpgpost-46446-0-16266600-1481755419_thumb.jpgpost-46446-0-83285300-1481755423_thumb.jpgpost-46446-0-68173000-1481755434_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam 2 komplety złoconych/złotych wskazówek do Amfibii - 20pln/kpl z wysyłką. Zestaw różnych wskazówek- realizacja

post-91454-0-72299300-1481788976_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale Poszukuję nie było żadnego odzewu więc może tutaj się uda. Szukam zegarka Poljot, model ze zdjęcia. Koniecznie w bardzo dobrym stanie i rozsądnej cenie.
Ostatnio był na alle ale poszedł trochę powyżej mojego budżetu.
 

post-29098-0-36182400-1481794302.jpg


Coś się kończy, coś się zaczyna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale Poszukuję nie było żadnego odzewu więc może tutaj się uda. Szukam zegarka Poljot, model ze zdjęcia. Koniecznie w bardzo dobrym stanie i rozsądnej cenie.

Ostatnio był na alle ale poszedł trochę powyżej mojego budżetu.

 

Te dwie rzeczy przeważnie nie idą w parze: albo dobry stan ale trzeba zapłacić "nierozsadnie", albo płacisz grosze ale w zamian otrzymujesz zegarek zmęczony życiem.... Coś za cis... Nawet w przypadku tak popularnych modeli

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale Poszukuję nie było żadnego odzewu więc może tutaj się uda. Szukam zegarka Poljot, model ze zdjęcia. Koniecznie w bardzo dobrym stanie i rozsądnej cenie.

Ostatnio był na alle ale poszedł trochę powyżej mojego budżetu.

 

http://allegro.pl/zegarek-poljot-17-kamieni-czarna-tarcza-i6641293309.html#thumb/2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kolega określił jakim budżetem dysponuje było by prościej. Każdy ma swoją definicję "rozsądnej ceny" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Sprawny mechanizm 2209 w rozsądnej cenie bym zakupil. Poratuje ktos?

Edit: Zapomniałem dodac ze chodzi mi o zloty na 23 kamieniach. Nie wiem czy są inne, nieważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawny mechanizm 2209 w rozsądnej cenie bym zakupil. Poratuje ktos?

Edit: Zapomniałem dodac ze chodzi mi o zloty na 23 kamieniach. Nie wiem czy są inne, nieważne.

Radzę napisać do jakiego zegarka , bo o ile Łucze są na kilogramy o tyle Poljoty już nie koniecznie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Dokladnie do łucza, SU 23 kamieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię komplet wskazówek do Slavy  "Pancernika" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.