Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Piotr Ratyński

Kasowanie postów [?]

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ktoś wykasował moje posty, bez porozumienia się ze mną, pomimo tego, że były zgodne z regulaminem? (temat MASTER YODA)  Już dawno chciałem to tutaj powiedzieć, jak ktoś ma mnie gdzieś, to musi się liczyć z wzajemnością.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały temat trafił do kosza a czy słusznie?

Trudno to rozpatrywać, gdyż jak wiesz Piotrze wszystko jest względne. Bierz tez pod uwagę, że wiele wydarzeń ma drugie a nawet trzecie dno, którego często nie znamy i nigdy nie poznamy.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Chyba niektórzy sądzą, że jak nie ma tematu nie ma problemu.

Ale czy na pewno tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niektórzy sądzą, że jak nie ma tematu nie ma problemu.

Ale czy na pewno tak jest?

Na pewno nie. Problem był i jest, a zamiatanie go pod dywan niczego nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia świata zna wiele takich przypadków, a w psychologii taki proces nazywany jest wyparciem :) . Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się już do tego przyzwyczaiłem - w ostatnich miesiącach moich postów zniknęły dziesiątki - piszę coś za godzinę tego nie ma,przestałem się tym przejmować. 

Czasem pozostawianie tych zgodnych z regulaminem a kasowanie niezgodnych albo niewygodnych sprawia że czytany temat staje się bez sensu więc lepiej cały temat usunąć i pewnie tak było teraz.

Co do tematu Markowego przyznajcie sami - dyskusja pod koniec przypominała ploty babć pod kościołem - mielone to samo co kilka postów 

Kilkoro próbowało stworzyć psychologiczny profil Marka - co nim kierowało, co myślał w trakcie pisania i pod wpływem jakich środków odurzających był w danym momencie itd...itd....

Kolejna sprawa to to że w takich tematach udzielaja się głównie forumowicze aktywni tylko w dziale jaki zegarek masz na ręku, majstersztyki (tam jadą po wszystkim i po wszystkich) i jeszcze kilku tematach nazwijmy je plotkarskich no i oczywiście we wszystkich gdzie jest jakaś draka jak ten z MY 

Wczoraj tak przeglądałem działy i nie było prawie nikogo,pojedyncze osoby coś skrobnęły za to na MY nie było miejsca na dole żeby swój login wcisnąć  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ktoś wykasował moje posty, bez porozumienia się ze mną, pomimo tego, że były zgodne z regulaminem? (temat MASTER YODA)  Już dawno chciałem to tutaj powiedzieć, jak ktoś ma mnie gdzieś, to musi się liczyć z wzajemnością.

Piotrze, ale czy to jest jakaś nowość, czy nagle to zauważyłeś bo dotyczy Twoich postów? Posty są kasowane jak się komu podoba i nikt nic nie tłumaczy, podobnie było z zamykaniem wielu tematów. Jak parę miesięcy temu narzekałem na moderkę to dostałem po prostu od Twojego moderatora kolegi bana od tak... 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno to zauważyć na cudzych postach, bo nie zaglądam do cudzej korespondencji. Kasowanie niepotrzebnych postów to jest rzecz normalna, ale moderator czy administrator gdy usuwa posty nawet za karę powinien powiadomić o tym autora postu, że to robi i dlaczego, bo to należy do dobrych manier.  W przypadku kasowania całego wątku, gdy tych autorów jest wielu i odpisywanie każdemu zajęłoby dużo czasu można chociaż podwiesić temat z wiadomością dlaczego to zrobiono, bez możliwości dyskusji (temat zamknięty). Dla mnie brak powiadomienia o kasowaniu czegokolwiek i krótkiego wyjaśnienia autorowi dlaczego to zrobiono, świadczy o zwyczajnie o lekceważeniu.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co poszło tak w ogóle? Trzeba było aż kasować użytkownika master yoda, nie wspominając o postach? Dziwna sprawa,że o sytuacji człowiek dowiaduje się na sąsiednim forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Ale i dziwne jest to, że o tym co dzieje się tu, o sprawach forumowych, nie zegarkowych, dyskutuje się tam.

Oczywiście, kasowanie postów jest co najmniej zastanawiające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co poszło tak w ogóle? Trzeba było aż kasować użytkownika master yoda, nie wspominając o postach? Dziwna sprawa,że o sytuacji człowiek dowiaduje się na sąsiednim forum. 

Na którym ??? przeszukałem całe i nie ma wzmianki http://www.gryzonie.info/viewforum.php?f=19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, pozwól że się nie ustosunkuje do Twojego posta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i dziwne jest to, że o tym co dzieje się tu, o sprawach forumowych, nie zegarkowych, dyskutuje się tam.

 

Raczej to było tylko wspomniane na shoutboxie. Nie mniej jednak nie dziwiłaby mnie dyskusja. Tylko ślepi nie widzą, że w dużej mierze wiele osób udziela się na obu forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to wywnętrzyłem się w temacie master yoda, ale wyleciał, a że ten pewnie też tak skończy, więc co mi tam.

 

Moim zdaniem więcej złego wprowadza taki wręcz paranoiczny poziom moderacji, problemem nie jest czy moderować, tylko minimalny poziom tolerowanego "bólu d*py", powyżej którego kasuje się jak leci, w efekcie nie wiem, czy coś sie wydarzyło słusznie czy nie, taka trochę pruderyjna powierzchowność się robi z tego.

 

no nic, może klasykiem na koniec: "żeby nie było bandyctwa, żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstydem dla forum były ostatnie wpisy MY.

Ale jeszcze większym wstydem była spora część wpisów w usuniętym temacie. Podsumował to już Paweł. To nie jest kwestia "paranoiczności" czy "pruderii". Po tych określeniach, radach, ocenach wpisy MY stały się stonowane i wyważone. 

Jedyny cytat, jaki mi się ciśnie na usta, to ten z "Moralności pani Dulskiej". Nie przytoczę go jednak.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak było, to dobrze że ich nie ma, bo jeszcze ktoś by się mógł zawstydzić ;) nieco rozbawiło mnie przywołanie Dulskiej, chyba zupełnie inaczej ją odbieramy, ale nieważne już, lepiej jak pooglądam se nowe fotki w galerii, bo prymityfy jak ja, poza brzydkimi postami lubią też obrazki, a nie znają cytatów z literatur, ale co to? mamy internety! to jak to rzekła pani Dulska: "będzie znowu można zacząć żyć po bożemu."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli niektórzy lubią widok stolca oddanego na środek stołu - ich wola. Ale niech robią to u siebie w domu, nie na forum.

Chodziło mi o ostatnią kwestię wypowiadaną przez Dulskiego.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ominęła mnie cala ta sprawa. Może i dobrze. Widzę, że Marka nie ma z nami (czasowo?).


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli niektórzy lubią widok stolca oddanego na środek stołu - ich wola. Ale niech robią to u siebie w domu, nie na forum.

Chodziło mi o ostatnią kwestię wypowiadaną przez Dulskiego.

A właściwie jedyną kwestię jaką wypowiedział  :P "A niech was wszyscy diabli" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka ostatnich wpisów w temacie'MY',faktycznie bylo koszrnych.Ale można było je usunąc,temat zamknąc,ale nie wywalac całego.

Tak to wygląda trochę jak działania inkwizycji i budzi pytanie o co tu naprawdę chodzi.

A późniejsze wpisy na SB,po zlikwidowaniu tematu jakoś nikomu nie przeszkadzały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda trochę jak działania inkwizycji i budzi pytanie o co tu naprawdę chodzi.

A mnie potwornie żenuje ta uprawiana tutaj martyrologia "biednego Marka". Dorosłe chłopy użalają się nad innym dorosłym chłopem, który jednak nie potrafił się zachowywać dorośle, więc go wreszcie ktoś stąd wykopał. Ale ogólnoforumowy lament kalibrem przypominający rozstania kolonijne w podstawówce. Niebywałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie potwornie żenuje ta uprawiana tutaj martyrologia "biednego Marka". Dorosłe chłopy użalają się nad innym dorosłym chłopem, który jednak nie potrafił się zachowywać dorośle, więc go wreszcie ktoś stąd wykopał. Ale ogólnoforumowy lament kalibrem przypominający rozstania kolonijne w podstawówce. Niebywałe.

Jak cytujesz to cytuj całośc.

W tym temacie nie chodzi już o MY ,ale o znikające posty i całe tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzkie żale widzę nadal trawają tylko w nowym temacie...

Niby nowy temat a jednak taki sam.

 

Panowie. To forum działa na zasadzie nagrywania rozmowów z konsultantem.

Nie wyrażasz zgody? Rozłącz się.

 

Trzeba zaakceptować rzeczy, których nie można zmienić.

Zmieniać te, które można.

I najważniejsze to odróżniać jedne od drugich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzkie żale widzę nadal trawają tylko w nowym temacie...

Niby nowy temat a jednak taki sam.

 

Panowie. To forum działa na zasadzie nagrywania rozmowów z konsultantem.

Nie wyrażasz zgody? Rozłącz się.

 

Trzeba zaakceptować rzeczy, których nie można zmienić.

Zmieniać te, które można.

I najważniejsze to odróżniać jedne od drugich.

Gdy konsultant mnie informuje, ze rozmowa jest nagrywana to ja jego informuję, że również z mojej strony rozmowę nagrywam (robię to faktycznie) i cóż to konsultantowi najczesciej "mięknie rura" a nie m,mnie.

A ten dział jest po to, żeby właśnie można było coś zmienić. Potrzebna tylko dobra wola...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając zaś do sedna tego tematu. Piotrze, jako były (Twoje szczęście...) moderator wiesz, że w przypadku usunięcia (ukrycia) tematu zawierającego 126 wpisów nie jest możliwe "odręczne" wysłanie informacji do zbliżonej liczby użytkowników.

Możliwe jest zapewne wprowadzenie informacji automatycznej w rodzaju "Twój wpis w temacie (...) został usunięty przez moderatora (...) z powodu (...)".

 

 

Być może coś takiego jest możliwe do wprowadzenia i u nas. Wymaga to jednak również dużej ilości czynnych moderatorów.

 

PS. Na forum Android dostałem ostatnio ostrzeżenie, bo podziękowałem w temacie za otrzymaną informację. A do takich rzeczy przeznaczone są punkty oceny, a ściślej "postawienie piwa".


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.