Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie leży. 

On jest czarny czy tylko tak wyszedł na pierwszej fotce 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza ciemny, głęboki granat + granatowy pasek. Koperta stalowa.

 

 

 

Tutaj masz dobre zdjęcia :) mój jest jednym z egzemplarzy omawianych na koniec tekstu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie za standartowe pu wezmę :D jakby co. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 

 

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki piękny zegar, co Ci w nim nie pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mc9 napisał(-a):

Taki piękny zegar, co Ci w nim nie pasuje?

Coś musi odejść, aby przyjść mogło coś.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj mocno chodzi mi po głowie właśnie ta wersja kolorystyczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę przymiera ten wątek, a tymczasem Balticus wprowadza do sprzedaży nowe modele. Między innymi nowe wersje Szarej Foki.

 

 

GREY_SEAL_GREY_DIAL_STRAP-1536x1536.jpg

GREY_SEAL_BLUE_DIAL_STRAP-1536x1536.jpg

GREY_SEAL_GREEN_DIAL_CHRONO_STRAP-scaled.jpg

GREY_SEAL_BLUE_DIAL_CHRONO_STRAP-1536x1536.jpg

20210403_233831.jpg

 

Obrazy pochodzą z oficjalnej strony producenta.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę z innej beczki. Pytanie do użytkowników gwiezdnego pyłu v2. Odnoszę wrażenie, jakby mój był niedoróbką. poniżej zdjęcia. Widać na nich, jakby luneta nie była dokręcona do końca i brakuje jej do ustawienia 1 mm. Czy za bardzo się czepiam? A jeśli nie to, czy da się to zwyczajnie poprawić poprzez dokręcenie(?)
A może to próba skrzętnego ukrycia krzywo spasowanej tarczy?

2e694497a401388a3414fc155c129a39.jpg&key=d0d27dd4a76a4147a1f2f0179c8d1c447b65e0d3186739ba8592bf2f213ac91a

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
a3bd4f2267e4d1827375b9827a7e9e7a.jpg&key=d7e6b2771ae3beaba8598ba4dd4e5e94ff1aa02d713360b83d87276c895bc50d
f71395d89e6c729524903e3f2dae1311.jpg&key=6514ad506e97223610d948ee4ff8eb3ec50e616bbbca4e3c2974fdc6bf10579d
433ab8f3ddf7aa9308cdee7cc48048fa.jpg&key=af55a39225a8a1eea99563bc721c0b23dcb1b285e8dc1a3edd397093a8b5224a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.04.2021 o 23:45, Jogi napisał(-a):

Tak trochę przymiera ten wątek, a tymczasem Balticus wprowadza do sprzedaży nowe modele. Między innymi nowe wersje Szarej Foki.

 

 

GREY_SEAL_GREY_DIAL_STRAP-1536x1536.jpg

GREY_SEAL_BLUE_DIAL_STRAP-1536x1536.jpg

GREY_SEAL_GREEN_DIAL_CHRONO_STRAP-scaled.jpg

GREY_SEAL_BLUE_DIAL_CHRONO_STRAP-1536x1536.jpg

20210403_233831.jpg

 

Obrazy pochodzą z oficjalnej strony producenta.

Lubię czarne.co to za zegarek i dlaczego taki drogi😀Na stronie Balticusa go ni ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mirek 1969 napisał(-a):

Lubię czarne.co to za zegarek i dlaczego taki drogi😀Na stronie Balticusa go ni ma.

Na razie pokazany jako zapowiedź. Ma się pojawić w ofercie niebawem.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do świecenia... hmm. Trudno powiedzieć. Kolor Lumy jest piękny. Podobny do citka ny0040. Jest jednak kilka „ale”. Po pierwsze, nie naświetla się jakoś bardzo mocno. Nie swieci wybitnie długo z pełnym zapałem. Natomiast, nawet nad ranem da się ją - ledwo, bo ledwo, ale - odczytać wskazanie z tarczy. c72a49c649db3bbfd3e72260db0e93f5.jpg
(Zdjęcie kolegi z forum)

069581e339ec6e9816162cbafabc6a37.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wlecial deep water, kurcze ma on coś w sobie ;)7ae05fb9de6a19c40bbaf3a837361003.jpg0930be60f21688351c6a1a8da7d77591.jpgfe4247f268f0e9266ded878f97c612da.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Kdb1 napisał(-a):

A ja trochę z innej beczki. Pytanie do użytkowników gwiezdnego pyłu v2. Odnoszę wrażenie, jakby mój był niedoróbką. emoji2369.png poniżej zdjęcia. Widać na nich, jakby luneta nie była dokręcona do końca i brakuje jej do ustawienia 1 mm. Czy za bardzo się czepiam? A jeśli nie to, czy da się to zwyczajnie poprawić poprzez dokręcenie(?)
A może to próba skrzętnego ukrycia krzywo spasowanej tarczy?

 

Próbowałeś skontaktować się w tej sprawie z producentem? Oni bardzo sprawnie odpowiadają na e-maile i na Facebooku. Ciekawe, czy inne egzemplarze też tak mają.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jogi napisał(-a):

 

Próbowałeś skontaktować się w tej sprawie z producentem? Oni bardzo sprawnie odpowiadają na e-maile i na Facebooku. Ciekawe, czy inne egzemplarze też tak mają.

Sprawnie powiadasz? 😀

Mnie nie odpowiedziano ani na maila, ani na fb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Próbowałeś skontaktować się w tej sprawie z producentem? Oni bardzo sprawnie odpowiadają na e-maile i na Facebooku. Ciekawe, czy inne egzemplarze też tak mają.

Najpierw byłem ciekaw Waszych doświadczeń. W zegarku chodzę, pierwsze ryski załapał, ale dopiero za jakiś od zakupu czas zauważyłem to dziwne zjawisko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, sanik napisał(-a):

Sprawnie powiadasz? 😀

Mnie nie odpowiedziano ani na maila, ani na fb.

A to nie wiem, ja problemów w skontaktowaniu się z nimi nigdy nie miałem.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to nie wiem, ja problemów w skontaktowaniu się z nimi nigdy nie miałem.

A miales jakieś problemy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Kdb1 napisał(-a):


A miales jakieś problemy?
 

Nie, nigdy nie miałem problemów z którymkolwiek zegarkiem od nich.

 

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, nigdy nie miałem problemów z którymkolwiek zegarkiem od nich.
 

No to sam nie wiem. Napisałem do nich na maila tekst z moimi obawami. Być może je rozwieją. Trochę żałuje, że deep watera nie wziąłem w niebieskiej wersji. Cóż.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Cześć, jestem zainteresowany kupnem aktualnej wersji zegarka Balticus Star dust. Szukając recenzji na youtube natknąłem się na zegarek marki Paul Rich Star dust, który wydaje się "łudząco podobny" do Balticusa. Mam świadomość, że Balticus jest micro brandem i części są sprowadzane od producenta z Chin, ale te projekty różnią się jedynie logiem. Czy znacie ten temat?  Jestem ciekawy Waszego zdania na ten temat. Podsyłam link do zegarka

https://www.zegarkowygigant.pl/paul-rich-star-dust-silver

 

Pozdrawiam

Bartek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.04.2021 o 16:51, BartekLu napisał(-a):

 Cześć, jestem zainteresowany kupnem aktualnej wersji zegarka Balticus Star dust. Szukając recenzji na youtube natknąłem się na zegarek marki Paul Rich Star dust, który wydaje się "łudząco podobny" do Balticusa. Mam świadomość, że Balticus jest micro brandem i części są sprowadzane od producenta z Chin, ale te projekty różnią się jedynie logiem. Czy znacie ten temat?  Jestem ciekawy Waszego zdania na ten temat. Podsyłam link do zegarka

https://www.zegarkowygigant.pl/paul-rich-star-dust-silver

 

Pozdrawiam

Bartek 

 

Kwarc. Większe średnica. Projekt wygląda na brutalnie zerżniety. Tarcza nie sądzę, żeby była z tego samego, co oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.