Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

... idź do permumerii quality. Tam są permfumy przez duże P.

Kupiłbyś zegarek sygnowany prze Hugo Bossa czy Lacoste?

Nie.

 

Nie, tylko że w perfumach ja jestem totalnie mainstreamowy. Podobają mi się zapachy od "domów mody" i już :)

 

A w Perfumerii Quality byłem i wszytsko mi śmierdziało jakoś mało ciekawie... nawet nie pamiętam już, co wąchałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem paczkę od Syntezy z pełnym pakietem - Consul, Derby i Przemysławka. I niestety pierwsze wrażenie rozczarowujące. Te wszystkie zapachy jak dla mnie pachną identycznie. Derby jest nieco bardziej intensywne od reszty, ale nuta ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać, czy prezent się udał :)

 

U mnie nic nowego, po staremu, konsekwentnie, flakon za flakonem, aż do znudzenia :

 

post-27475-0-83057200-1387006099.jpg

 

Oczywiście mam też sporo różnych zamienników, ale i tak zawsze wracam do mojego ulubionego zapachu :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy podobnie :rolleyes: , to również mój ulubiony "zimowy" zapach.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam Bleu De Chanel, podszedł Ci? Ja go m.in. używam właśnie jako zamiennika dla Egoisty. Spróbuj też Burberry Brit Rhythm, również bardzo lubię ten zapach. W zasadzie ta trójka u mnie w łazience to na dzień dzisiejszy podstawa, reszta może nie istnieć :) Mówie oczywiście o zapachach na te bardziej chłodne jesienno-zimowe dni.

 

Spróbuj :

 

post-27475-0-22116500-1387012066.jpg

 

Polecam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jesień i zima to od wielu lat CK Obsession.Teraz już trochę inny ale zawsze go będę lubił.Ktoś dostanie Zino:-)też fajny.Z nowszych zapachów lubię Ultraviolet PR może trochę syntetyczny ale w moim guscie i fenomenalnie trwały na mnie.Mogę też polecić Azzaro Chrome Legeng b bezpieczny super trwały trochę unisex.Burberry niestety nie znam żadnego a Blue de Chanel bardzo mi się podoba(próbka)ale niestety dla mnie za drogi:-(Jeśli zaś ktoś lubi tzw mainstremowe klimaty to Code Armaniego daje radę!Bardzo dobre parametry choć duża popularność(b podobny Playboy Holywood)

Edytowane przez k601

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Code od Armaniego wersja sport mi się jeszcze gdzieś tam poniewiera po szafce, jest ok, choć mimo wszystko wole jednak zwykłego (homme) - na wieczorowe wyjścia bardzo fajny zapaszek.

 

A wypróbował ktoś z Was już tą wersje?

 

post-27475-0-59686800-1387016675.jpg

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmniej trwały zapach, jakiego kiedykolwiek używałem...

 

1037628.jpg?20130430154203

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyka :) Aczkolwiek strasznie mi się już "przejadł" ten zapach. Kiedyś jeden z moich ulubionych.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam Bleu De Chanel, podszedł Ci?...

 

Mam trochę mieszane odczucia, na początku po aplikacji jest ok. niestety wraz z upływem czasu traci pierwsze bardzo dobre wrażenie. Ostatecznie przegrywa u mnie z Egoiste.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmniej trwały zapach, jakiego kiedykolwiek używałem...

 

 

Obecnie używam i mam całkiem inne zdanie. 

Panowie czy nie jest przypadkiem tak, że przyzwyczajając się do danego zapachu przestajemy go po prostu szybciej czuć, gdy otoczenie nadal go wyczuwa?

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze gdy nastawię sie na platinum egoiste,wybieram ostatecznie coś innego.Nie wiem dlaczego tak jest choć ten zapach jest świetny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem różne Amouage, Creed,Hermes ostatnio 2 Loewe i inne wyższej i średniej półki Bossy, Guerlainy, Kleiny itp. Dla mnie od prawie 20 lat nic nie ma startu do średniopółkowego Chanel Egoiste Platinum i Dior Diune.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem paczkę od Syntezy z pełnym pakietem - Consul, Derby i Przemysławka. I niestety pierwsze wrażenie rozczarowujące. Te wszystkie zapachy jak dla mnie pachną identycznie. Derby jest nieco bardziej intensywne od reszty, ale nuta ta sama.

 

 

Nie zgodzę się. Przemysławka jest mocno ziołowo-cytrusowa, Consul paprociowo-mchowy a Derby ambrowy. Może na początku wydają się podobne, ale  czasem dostrzeżesz różnice (Derby nie pomylisz z żadnym innym zapachem).

 

Kilka dni temu dotarła do mnie woda kolońska HALSTON Z-14 (kultowy zapach w USA wprowadzony w 1974r.) i muszę powiedzieć, że jest naprawdę intrygujący.

post-35535-0-40557300-1387058656_thumb.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

London jest specyficzny, mi się kojarzy z zapachem kurtki skórzanej, masz może też czasami takie wrażenie? Pozatym dość delikatny, typowo męski zapach. Ja osobiście wolę Brit Rhythm, który mnie urzekł :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to i ja swoje 5 groszy dodam.

Mój specyfik na co dzień i nie szukam innego, póki co rzecz jasna.

PS. Polecam naprawdę fajny zapach.

Pozdrawiam Bartek.

post-66476-0-67752200-1387104298_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny wybór :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio przerzuciłem się na Fahreneit`a i bardzo mi podpasował.

post-57210-0-35676700-1387112893.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.