Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Posiada ktoś Versace blue jeans? Kojarzy mi się, że fajny zapach ale nie wiem czy ich nie mylę z czymś innym

Kupujecie perfumy przez internet czy tylko Sephora lub Douglas? Jeśli posiadacie sprawdzone sklepy internetowe to proszę o link.

Edytowane przez Breitling

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czuję w nim kadzidło mimo, że tam go nie ma . Dla mnie zapach "zachrystii" ;). Dość trwały był na mnie - choć miałem daaawno temu, więc pewnie już go przemodelowali. Pojawia się tanio jak barszcz w Rossmanie. Po 60 parę zł za 75 ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nutę czyszczonej fajki? Ja czegoś takiego nigdy nie czułem... Niektórzy podobno nawet wiśnię czują w TV.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś Versace blue jeans? Kojarzy mi się, że fajny zapach ale nie wiem czy ich nie mylę z czymś innym

 

Ja mam Blue Jeans (już kilka razy miałem) i bardzo sobie chwalę. Świeży dynamiczny zapach a przy tym elegancki i bardzo dobrze się trzyma - polecam. 

 

Ja właśnie (godzinę temu ;) ) kupiłem Mont Blanc homme exceptionnel:

 

http://m2.agitomedia.pl/image/700x700/0/perfumy/mont-blanc-homme-exceptionnel-woda-toaletowa-75-ml.472219.2.jpg

 

Ciepły i bardzo elegancki a przy tym nie "dziadkowaty" - dam znać później jak się trzyma. 

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam czegoś podobnego do YSL L'Homme Intense, który obok TF TV stał się na dzień dzisiejszy moim ulubionym zapachem.

Podobne do YSL- D&G pH (klasyk)

Z nutami tabaki - Creed Tabarome, Carolina Herrera ph (lata 90-te).

 

Te 3 zapachy używam naprzemiennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilian BTB - przekozak :D. Na 100% go kupię. + zastanawiam się nad Amouage Reflection i Amouage Interlude (chyba takie są nazwy, pani z Quality niewyraźnie napisała na próbkach ;) )


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne do YSL- D&G pH (klasyk)

Z nutami tabaki - Creed Tabarome, Carolina Herrera ph (lata 90-te).

 

Te 3 zapachy używam naprzemiennie

Miałem już D&G PH, co do reszty, to sobie sprawdze. Dzięki za info.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyklotymik, dlaczego a jednak? :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając bardzo pobieżnie Twój gust zastanawialem się czy Ci podejdzie, ale widzę że podszedł. A jak Interlude ? Podoba się ?

Edytowane przez cyklotymik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interlude też mi się podoba, ale nie miałem go na nadgarstku, wąchałem go tylko w Quality, próbki jeszcze nie otworzyłem. Jutro posmaruję sobie nadgarstek i zobaczymy. Ja mam ogólnie dziwny gust, podoba mi się bardzo dużo zapachów, od lekkich, słodkich po na prawdę mocne, specyficzne :).

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ogólnie dziwny gust, podoba mi się bardzo dużo zapachów

 

 

Dlaczego dziwny? Ja na ten przykład, jestem tak przystojny, że podobają mi się wszystkie kobiety :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie pachnę Hugo Boss Soul, bardzo ciekawe perfumy. Na co dzień uzywam tez Hugo Boss Bottled i Lamborghini Sportivo.

 

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka


Posiadane zegarki : Pierre Ricaud kwarc, Casio Edifice EF-305 1A, Rakieta "UFO" z lat 80, Wostok Komandirski z lat 70, Poljot garniturowiec, Mołnia pasówka współczesna (werk 3602)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod choinką znalazłem PRADA - Luna Rossa Extreme. Dość ciekawy zapach: bergamotka, czarny pieprz , lawenda pomieszana z wanilią.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nadszedł dzień próby dla Interlude :). Zapach świetny, baardzo mi się podoba :). Muszę przemyśleć zakup Kiliana, bo chyba Interlude byłoby lepszym rozwiązaniem :). Chciałbym być jakimś szejkiem arabskim i mieć wystarczającą ilość papieru, żeby wykupić wszystkie te zapachy :rolleyes:;).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie fajny zapach i za rozsądne pieniądze to cerruti 1881, no i Tabac też ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nadszedł dzień próby dla Interlude :). Zapach świetny, baardzo mi się podoba :). Muszę przemyśleć zakup Kiliana, bo chyba Interlude byłoby lepszym rozwiązaniem :). Chciałbym być jakimś szejkiem arabskim i mieć wystarczającą ilość papieru, żeby wykupić wszystkie te zapachy :rolleyes:;).

 

Wpadłeś chłopie po uszy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko on, i to wszystko Twoja wina ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie generalnie większość Calvin Klein'ów podchodzi.

Aktualnie naprzemiennie Truth i Night z CK, zielony krokodylek (Lacoste) i Burbery Brit.
Z ulubionych JOOP - What about Adam - ciezko dostac, praktycznie tylko prywatny import z USA,

Herrera Chic men i jeszcze od Calvina Eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak mi się spodobał Lanvin L'Homme Sport, że kupiłem wczoraj druga butelkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie generalnie większość Calvin Klein'ów podchodzi.

Aktualnie naprzemiennie Truth i Night z CK, zielony krokodylek (Lacoste) i Burbery Brit.

Z ulubionych JOOP - What about Adam - ciezko dostac, praktycznie tylko prywatny import z USA,

Herrera Chic men i jeszcze od Calvina Eternity.

Kurcze. Joop WaA - czaad. Zapach zielonych pomidorów. Daj cynk gdzie kupujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zaszalałem i zamówiłem kilka niszowych.

Penhaligon's Endymion i Sartorial, Acqua di Parma Assoluta, oraz pod wpływem "zachwytów" Michała Tom Ford Tobacco Vanille.

Mam natomiast pytanie do ewentualnych posiadaczy Tom Ford Tuscan Leather. Zastanawiam się również nad tym skórzanym zapachem, ale trochę boję się brać w ciemno. Czy ktoś ewentualnie nie odsprzedałby mi odlewki, może być nawet 1ml. celem przetestowania.

Edytowane przez Robson01

Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.