Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zasadnicza służba wojskowa?

To jakiś wyznacznik stylu?

Czegoś to uczyło?

Nie.....

W niektórych przypadkach i owszem....np jak być facetem :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak szczerze i do bólu-myślałem że gadanie o kosmetykach to kobieca domena.......

Ale co tu się wyprawia ,to już ludzkie pojęcie przechodzi...

Ku...a,chłopaki,gdzie się w życiu pogubiliście ze tak pierd...e od rzeczy na 89 stronach tego zacnego forum?

Zacznijcie choć pisać o wodzie po goleniu bo aby patrzeć jak za środki do depilacji się zabierzecie.....

Zlikwidowali zasadniczą służbę wojskową i mamy-perfumeryjne legiony..... :);)

 

Nie przesadzaj.

Nie każdy akurat lubi wojsko - ja np jestem pacyfistą od urodzenia i jak słyszę wspomnienia moich kolegów na temat wojska, to to dopiero uważam za pi...nie! A zobacz ilu ludzi się jara wojskowością - nawet zegarki z czarną tarczą opisywane jako "wojskowe" osiągają dwa razy wyższe ceny :lol:

Ale ludziska mają prawo interesować się, czym chcą.

Czy zainteresowanie perfumami świadczy o zniewieścieniu? Może i tak, ale weź pod uwagę, że pojęcie męskości ewoluuje i obecnie na przykład mało kto na co dzień chodzi w zbroi i z mieczem u pasa ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy zainteresowanie perfumami świadczy o zniewieścieniu? Może i tak, ale weź pod uwagę, że pojęcie męskości ewoluuje i obecnie na przykład mało kto na co dzień chodzi w zbroi i z mieczem u pasa ;)

To prawda :)

Ewolucja ,ewolucją ale .....sam popatrz :Dpost-48316-0-61151900-1393844688_thumb.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no skoro tak lubi... Zwracanie na to uwagi i fotografowanie też jest niezbyt męskie jak dla mnie ;)

A mody się zmieniają- kto z młodych ludzi nosi dziś wąsy- kiedyś uważane jako ultra-męskie, sam zapuszczałem choć wyglądałem jak idiota :D


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ewolucja ,ewolucją ale .....sam popatrz :Dattachicon.gifmen.jpg

 

Nie, no jasne ;)

Ale z pewnego punktu widzenia ci wyglądają tak samo groteskowo:

 

1-11816.jpg


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Groteskowo to wyglądają te poobijane kolby karabinów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam w sobie to może i niezły, ale ta popularność ... No i zdaje się, że jeden z częściej podrabianych, co sprawia, że po prostu ciężko nie spotkać tego zapachu

 

A tak w ogóle to dzisiaj właśnie zamówiłem wreszcie takiego swojego perfumowego Graala :P

co do popularnosci to tak- okazalo sie ze zapach jednak znajomy, choc nigdy go nie uzywalem,  ale podoba mi sie. wydaje sie troche jakis .. slodki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pirx65, dnia 03 Marz 2014 - 15:05, napisał:

Groteskowo to wyglądają te poobijane kolby karabinów.

 

Witam,

nie wydaje mi się - to raczej wygląda na słoje drewna. W tej formacji/jednostce raczej dba się o szczegóły.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak szczerze i do bólu-myślałem że gdanie o kosmetykach to kobieca domena.......

Ale co tu się wyprawia ,to już ludzkie pojęcie przechodzi...

Ku...a,chłopaki,gdzie się w życiu pogubiliście ze tak pierd...e od rzeczy na 89 stronach tego zacnego forum?

Zacznijcie choć pisać o wodzie po goleniu bo aby patrzeć jak za środki do depilacji się zabierzecie.....

Zlikwidowali zasadniczą służbę wojskową i mamy-perfumeryjne legiony..... :);)

Nie bardzo wiem, w jakim celu to napisałeś. Hobby jak każde inne. Mysle że Twoje uwagi i zastrzezenia nikogo tu nie interesują i proponuje nie wyrazac ich w taki sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co sądzicie o zapachach Versace ? Macie jakieś swoje ulubione ? Chętnie bym sobie jakieś sprezentował do swojej kolekcji.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Versace Pour Homme, polecam. Jeden z ulubionych zapachów jakie posiadam :)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że są dość trwałe i dosyć swieże, większość opinij dość pochlebnych, choć bez szału. Musze sobie je gdzieś powąchać, dzięki.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez szału uważam Versace Man Eau Fraiche, kupiłem je w ciemno :/


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to żadne wyjaśnienie...... :);) [podobnie jak   nie musiałem czytać dzieł Lenina ,czy markiza de Sade...a przeczytałem :P ]

 

Ja uważam, że jedno i drugie przeczytać się powinno ;) 

Lenin obleci ale Sade? ...pozycja obowiązkowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co sądzicie o zapachach Versace ? Macie jakieś swoje ulubione ? Chętnie bym sobie jakieś sprezentował do swojej kolekcji.

 

Dawniej miałem kilka Blue Jeans i bardzo lubiłem - trwałe, świeże i niebanalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook widzę, że dalej na siłę wciskasz swoje chore docinki. Niektórzy chyba mentalnie są jeszcze w podstawówce. Znowu szukasz kolejnej pyskówy na forum? Coraz bardziej utwierdzasz mnie i nie tylko mnie, że najlepszą opcją jest po prostu ignorowanie Twojej osoby.

@topic, Blue Jeans to całkiem w porządku zapach jak za takie pieniądze. Nie mniej jednak lepiej w ciemno nie brać :).

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co sądzicie o zapachach Versace ? Macie jakieś swoje ulubione ? Chętnie bym sobie jakieś sprezentował do swojej kolekcji.

 

A czemu akurat Versace ?? Nie jest to wybitna marka jeżeli chodzi o perfumy. ;/

 

Versace Man Eau Fraiche - miaem - cakiem ciekawa propozycja na lato.

Versace Pour Homme Oud Noir - zbiera bardzo dobre oceny.

 

Idź w niszę. Jest dużo ciekawiej :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@topic, Blue Jeans to całkiem w porządku zapach jak za takie pieniądze. Nie mniej jednak lepiej w ciemno nie brać :).

 

To prawda - lepiej sprawdzić samemu :)

...a jak przypasują to naprawdę warto bo często można je kupić w totalnie śmiesznych cenach. 

 

Ja ostatnio katuje Mont Blanc Homme Exceptionel - na ciepłe zapachy mnie coś bierze co nie jest w moim stylu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@topic, Blue Jeans to całkiem w porządku zapach jak za takie pieniądze. Nie mniej jednak lepiej w ciemno nie brać :).

 

To prawda - lepiej sprawdzić samemu :)

...a jak przypasują to naprawdę warto bo często można je kupić w totalnie śmiesznych cenach. 

 

Ja ostatnio katuje Mont Blanc Homme Exceptionel - na ciepłe zapachy mnie coś bierze co nie jest w moim stylu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@topic, Blue Jeans to całkiem w porządku zapach jak za takie pieniądze. Nie mniej jednak lepiej w ciemno nie brać :).

 

To prawda - lepiej sprawdzić samemu :)

...a jak przypasują to naprawdę warto bo często można je kupić w totalnie śmiesznych cenach. 

 

Ja ostatnio katuje Mont Blanc Homme Exceptionel - na ciepłe zapachy mnie coś bierze co nie jest w moim stylu :)

 

 

 

...o logo się zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blue Jeans znam, lubię, często wracam :) Ja obecnie używam Zirh-Corduroy - bardzo fajny, słodko-korzenny zapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także Kiliana baardzo lubię. Szczególnie Back To Black. Uwielbiam po prostu. Mam Refil :). Któryś z kolegów używa Montale Blue Amber?

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.