Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Bardzo lubię Aspen, ale nie wiem co te perfumy mają w składzie, bo wyskakują mi po nich bąble.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubicie takie klimaty to polecam sprawdzić , Rasasi Egra. Dla mnie najlepszy z tych tańszych (CW/Aspen), poźniej to już cenowo dosyć wysoka poprzeczka, Bond no 9 - Chez Bond ale najlepszy dla mnie ze wszystkich dostepnych w tym klimacie to Creed Green Irish Tweed. Jednak z tych tańszych polecam sprawdzić tego Rasasi. Dla mnie kozak!

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarł Bentley Absolute. Zaznajamiam się z nim, ale jak dla mnie to czuję w nim nutę Adidas Active Bodies

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak on w ogóle sprawdza sie jesienią/zimą, bo jak dla mnie jest to raczej zapach na cieplejsze pory roku...

Nie zauważyłem u siebie wpływu pór roku na swój gust podoba mi się tak samo zimą jak i latem.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie zauważyłem u siebie wpływu pór roku na swój gust podoba mi się tak samo zimą jak i latem.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Żeby nie było wątpliwości, moje pytanie dotyczyło raczej kwestii technicznych, bo o gustach się nie dyskutuje. Na mój gust to raczej lekkie i zwiewne perfumy, których moc oraz trwałość nie są powalające, stąd właśnie pytanie o to, jak ten zapach sprawdza się w zimniejsze dni, kiedy raczej lepiej sprawdzają się zapachy wyraziste, o odpowiedniej mocy i trwałości  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Odważnie, choć nad wszystkim i tak pewnie klasyczny Amen góruje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było wątpliwości, moje pytanie dotyczyło raczej kwestii technicznych, bo o gustach się nie dyskutuje. Na mój gust to raczej lekkie i zwiewne perfumy, których moc oraz trwałość nie są powalające, stąd właśnie pytanie o to, jak ten zapach sprawdza się w zimniejsze dni, kiedy raczej lepiej sprawdzają się zapachy wyraziste, o odpowiedniej mocy i trwałości ;)

Technicznie nie jest to klasa premium. Trwałość szacuję na jakieś 8-10 h (?). Mam jeszcze gucci poure homme 2, słodkie, ciężkie, zdecydowanie trwalsze.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Piękny zestaw i oczywiście wszystkiego najlepszego z okazji imienin Kolego @Krwisty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gzie można znaleźć tester Platynowego do 300 zł?

U mnie na statku EDT 100ml wychodzi 315 zeta.f1cbe653c14406d0ea9c69981d09906b.jpg

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarł Bentley Absolute. Zaznajamiam się z nim, ale jak dla mnie to czuję w nim nutę Adidas Active Bodies

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Dla mnie ciekawszym pod od Active Bodies i bardzo podobnym był Nemo Cacharel.

Bez tego ostrego motywu.

Super flakon z kólką jako atomizerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarło do mnie kilkanaście próbek zapachów z iperfumy.Wybierane na podstawie opisów i kolorów flakonów :D - czarne edycje, większości mniej popularne.Będę codziennie testował inny i zdawał relacje.Oczywiście nie będą one obiektywne- wiadomo każdemu podoba się coś innego.Ja lubię ciężkie,korzenne zapachy.

Na początek Sean John Unforgivable- dość lekki, kwiatowy,na początku męski.Z upływem czasu przechodzi w jakiś taki nijaki, trochę kobiecy.Bardzo nietrwały.Zdecydowanie nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Ja lubię ciężkie,korzenne zapachy...

 

 

To tak jak ja ;), zatem czekam z niecierpliwością na twoje recenzje... może coś dla siebie uda mi się znaleźć.

 

Obecnie używam Bytomia (świetne ale drogie), lane perfumy Tom Ford Oud Wood (fajne ale krótkotrwałe i tłuste) oraz Avon Classic (fajne ale krótkotrwałe). Zastanawiam się nad kupnem w przyszłym miesiącu czegoś od Benka... może Intense lub Absolute.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Któregoś Bentleya też zamówiłem w próbce.Nie pamiętam którego.Dziś specjalnie dla Ciebie :D  sprawdzę i napiszę parę słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bentley Absolute jest typowym zapachem świeżego drzewa obrabianego w tartaku. Bardzo fajny. Niestety raz przesadziłem z ilością i aż wysuszyło mi gardło :D, mało tego zaschło w gardle małżonce  B)  

 

Lanego Oud Wood nigdy w życiu nie wąchałem. Mam oryginał i szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c.d

Bentley for Men Intense, średniociężki,na początku pieprzowo-słodki,później słodki i ta słodycz narasta z czasem.Dość trwały.Ciekawy,raczej nie dla małolata :D  i chyba raczej na wieczór i zimą.Latem może być za słodko.Wydaje się godny polecenia, ale jednak to nie moja bajka- sweet,sweet,sweet ;)

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tego właśnie się obawiałem... też nie lubię słodziaków, bardziej kadzidło pieprz i drewno ;)... to pewnie będzie jednak Absolute lub stare sprawdzone EN.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalique EN jest ciekawy,mam i używam od niedawna,ale trwałość dość dyskusyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, Lalique ma trwałość sporo większą niż Bentley Absolute

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak oceniacie trwałość probek z iperfumy? Sugerować się nimi przy zakupie pelnoprawnych psikadel?

 

Zanim trafiłem na ten temat to psikane było to co w promocji w rosmanie lub prezent od kogoś. Przez ostatnie 6 m-cy zakupiłem kilka zapachów tu omawianych i przy niektorych zostanę dluzej. Ostatnio zamówiłem kilka próbek i zapachy są ładne dla mnie ale np. Terre d hermes mało trwały i zastanawiam się czy pelnoprawna woda albo perfuma będą trwalsze?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja, gdy choszi o Terre, to mam zupełnie inne spostrzeżenia, gdy chodzi o ich trwałość. Ok. 10 godzin, co zważywszy na charakter tego zapachu, uważam za wynik rewelacyjny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam TERRE D'HERMES Parfum 200ml, 100% oryginał, oceniam go jako średnio trwały, zdecydowanie poniżej 10 godzin.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie T4 wygrał z Terre pod względem trwałości... różnica w cenie 10x na korzyść T4... ;)

 

RG


Lalique EN jest ciekawy,mam i używam od niedawna,ale trwałość dość dyskusyjna.

 

... i właśnie dlatego do tej pory nie powróciłem do tego zapachu pomimo, iż bardzo mi się spodobał... ale niestety u mnie trwałość na poziomie 3h :(

 

Polecam perfumy Bytom... to jak do tej pory najtrwalsze perfumy jakie miałem, ale cena nie należy niestety do przystępnych.

 

RG

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.