Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.04.2024 o 00:26, pawel007 napisał(-a):

Polo Blue- swiezy, intensywny, fajny

Creed Millesime- to samo 

 

 

23 godziny temu, polly napisał(-a):

Rafalmosty mam propozycję nawet nie za drogą ale przynajmniej bardziej niż średnią Azzaro chrome wersja koniecznie edp a na drugim miejscu wersja extreme. Koniecznie przetestuj bo parametry też ma ok.

 

10 godzin temu, ps1974 napisał(-a):

@rafalmosty spróbuj czegoś że stajni Acqua do Parma: np. Colonia Pura. To wprawdzie EdC ale trwałości jej nie brakuje. Na mnie siedzi lepiej niż Creed GIT z ostatniego wypustu. Na późną wiosnę i na lato doskonale się nadaje.

 

 

10 godzin temu, lukebor napisał(-a):


Jak to na tym forum, pytanie podstawowe: jaki budżet?
Z tego co piszesz lubisz zapachy cytrusowo-aromatyczne, więc można szukać zarówno u Lorenzo Pazzaglia (np. Sex Sea), jak i u Roja (np. seria Cologne), czy Creed (np. Viking).
A można też oczywiście i taniej.

 

9 godzin temu, JakubZet napisał(-a):

Chanel - Platinum Egoiste

Guerlain - Homme

Prada - L'Homme

Hermes - Terre d'Hermes (EDT, EDP, Eau Givree)

 

28 minut temu, Frozenn napisał(-a):

Czołem. Ja z kolei mogę polecić DG light blue intense. Świeży, lekki, dość intensywny ale nie nachalny. Cytrusowe nuty. Dla mnie super, używam na co dzień na porę wiosna lato. Pozdrawiam 😉

 

Dzięki wielkie Koledzy za propozycje. Sprawdzę każdą z nich. Na razie zamówiłem Polo blue i Azzaro chrome. Potem zacznę testowanie kolejnych Waszych propozycji. Jeszcze raz dzięki! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, rafalmosty napisał(-a):

 

 

 

 

 

Dzięki wielkie Koledzy za propozycje. Sprawdzę każdą z nich. Na razie zamówiłem Polo blue i Azzaro chrome. Potem zacznę testowanie kolejnych Waszych propozycji. Jeszcze raz dzięki! 

 

Abyś miał trochę więcej roboty:

https://perfumowyblog.com/2021/07/13/moj-top-perfum-na-lato-2021-czesc-1/
https://perfumowyblog.com/2021/07/16/moj-top-perfum-na-lato-2021-czesc-2/

 

 

Ktoś wie, czemu temat:
Pogadajmy o samochodach 🙂
został zamknięty? 😶

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo chyba była, nomen omen, ostra jazda 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pit stop jest.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie lepiej zawodników na ławkę kar sadzać zamiast cały temat zamykać?

Z Apple Watch na ręce to ja tylko w tematach "Po godzinach" siedzę. 

Zamknęli Żarty, Żartami, Teraz Pit Stop w kolejnym temacie...

Niedługo nie będę miał po co to na to forum wchodzić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka inkwizycja zgrillowała kolejnego niepokornego. ☠️

Ciekawe, czy istnieje perfum o podobnym zapachu. 😅


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Remy napisał(-a):

[...]

Z Apple Watch na ręce to ja tylko w tematach "Po godzinach" siedzę. 

[...]

Niedługo nie będę miał po co to na to forum wchodzić 

 

 Pan se kupi Orienta Crystal. Śmieszny zegareczek za śmieszne pieniądze ale da się lubić. Nosić Pan będziesz w weekendy na zmianę.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę sie pozbywał
20240402_223240.jpg

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skóroteścik... nowy nabytek. Niby męski a jednak trochę damski. Każdy znajdzie coś tu dla siebie. Początek to nowa połyskująca czarna i miękka skórzana torebka z Kazara a koniec to ta sama torebka ale już z kosmetykami damskimi po paru miesiącach. Ogólnie jest ekskluzywnie. 

IMG_20240404_174650_copy_600x1067.jpg

Edytowane przez polly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, polly napisał(-a):

Skóroteścik... nowy nabytek. Niby męski a jednak trochę damski. Każdy znajdzie coś tu dla siebie. Początek to nowa połyskująca czarna i miękka skórzana torebka z Kazara a koniec to ta sama torebka ale już z kosmetykami damskimi po paru miesiącach. Ogólnie jest ekskluzywnie. 

 

Kiedyś kupiłem takie żonie :) były fajne, teraz używa poniższych i uważam, że te są wybitne.

 

PXL_20240404_165053975.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.04.2024 o 09:12, rafalmosty napisał(-a):

Potem zacznę testowanie kolejnych Waszych propozycji

Dorzuciłbym jeszcze H24 od Hermesa. Miałem, polecam jako typowego świeżaka na lato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, xzb napisał(-a):

A używałeś tego Baikała osobiście ? Siedzę sobię teraz i patrzę na ten flakon zupełnie nie wiedząc czy to unisex... Totalny zgryz ale może to wrażenie po używaniu typowo męskich pachnideł? Jak go dałem w skóropodobną kurtkę to do teraz fajnie pachnie, robi wrażenie klasowego produktu.  Sam początek daje lekko vintigem ale unowocześnionym. 

 

 

Edytowane przez polly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, polly napisał(-a):

 

Podobnie do Ciebie, miałem bardzo mieszane uczucia, czy to jest unisex. Dla mnie był jednak zbyt kobiecy. Ale tak jak piszesz, może to po prostu siła przyzwyczajenia do typowo męskich zapachów.

Co do jakości, pełna zgoda,są bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20240401_124230.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, loco50 napisał(-a):

20240401_124230.JPG

 

Czy zapach idzie w parze z jego intrygującą nazwą? 😉   Podziel się proszę opinią.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.04.2024 o 09:23, polly napisał(-a):

Rafalmosty mam propozycję nawet nie za drogą ale przynajmniej bardziej niż średnią Azzaro chrome wersja koniecznie edp a na drugim miejscu wersja extreme. Koniecznie przetestuj bo parametry też ma ok.

Popieram, mam i jest to jeden z moich ulubionych zapachów.

 

A tymczasem wpadł "stary" znajomy, choć niestety nie pachnie już tak samo, jak naście lat temu :(

 

IMG_3231.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, tommly napisał(-a):

Popieram, mam i jest to jeden z moich ulubionych zapachów.

 

A tymczasem wpadł "stary" znajomy, choć niestety nie pachnie już tak samo, jak naście lat temu :(

 

IMG_3231.jpg


Bo to jest wariacja bazująca na Kenzo, gdzie perfumiarz dodał trochę DNA ze swoich dwóch poprzednich perfum.

Mi się flakon podoba, ale ten na kartoniku.

przypomina mi Nemo od Casharel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie 

 

 

20240408_110913.JPG

Początek obiecujący a potem jakaś chemia z Niemiec 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę czarno a tylko tak  trochę. Bardzo to efemeryczne i tajemnicze, kapryśne.

IMG_20240408_142210_copy_600x843.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I jak ta Prada? Bo ja jakoś nie mogę się przekonać do innych Prad. Jakieś takie mydlano pudrowe.

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loco50 ta Prada jest bardzo delikatna. Gdybym miał ocenić jej fizyczny stan jako materii to byłby to prawie niewidzialny woal z najcieńszego materiału. Nie ma ciężaru, bardzo ulotny i lubi sobie zniknąć całkiem i nagle się pojawić. Nie jest to taki maślany irys jak w l'homme intense ten to jest dopiero tłusty, gładki jakby kandyzowany, palony irys. Black ma coś mineralnego w sobie, smarnego jak suchy smar ze sproszkowanego grafitu. Delikatny i sypki jak proszek srebrzanki. Takie mam skojarzenia heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Czarna Luna Rossa to taki zapach, który pasuje zarówno do smokingu, jak i do utytłanego w smarze dżinsowego uniformu. Choć z pochodzenia bliżej mu jednak do tego pierwszego outfitu. Osobiście stosuję niemal wyłącznie na wyjątkowe okazje, bo są sexy as hell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to muszę gdzieś poniuchać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Możesz kupić raczej nie zawiedziesz się. Jest w nim jakość i niepowtarzalność. Daniela nieźle to wykombinowała. Tylko problem jest z wyczuwalnością bo jak dasz w łokieć to czujesz długo ale przy globalu możesz nic nie poczuć. Na randkę czy eleganckie wyjście idealny przynajmniej nie udusi. Ogólnie wszystkie l'homme czy luny rossy są ciekawe każdy z tych zapachów jest na swój sposób wyjątkowy nawet tonkowa luna rossa sport. Ma więcej charakteru niż obecne jpg, ysl myslf itp elixiry. 

 

Edytowane przez polly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapoluję.😁

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.