Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Oba to bardzo dobre, klasyczne zapachy. Jak kiedyś użyłem Aramisa to kolega z pokoju powiedział, że pachnie pastą do mebli - osobliwe porównanie, ale dla mnie to komplement :D

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Aramis taki oldskulowy.Nie wiem czy się polubimy.Na początku kopie, potem jest lepiej.Taki męski, stary zapach.Muszę ponosić.Azzaro ciekawy, nie wiem jak go opisać.Po 5 godzinach jeszcze pachnie,ale delikatnie.

Nie.A jak pachnie i co kosztuje :rolleyes: ?Z nazwy to jakaś skóra dla chłopa :D . Z Toma Forda to tak mi jakoś najlepiej leży i go mam Grey Vetiver.

sam jestem ciekaw, nie mieli testera więc nie wypróbowałem.Podobno zapach zbliżony do ''tuskan leather''. A grey vetiver też mi się podoba. Teraz mam gurlein vetiver, ale Ford dużo lepszy.

Ford jest super.GV mam próbkę, ale nie mogę się przekonać. Tak pachniala pasta do podłogi u mnie w przedszkolu. Ale, kiedy to było :-)

Ten Azzaro to była moja pierwsza porządna woda. Zapłaciłem 400 000 zł. W PDT kosztował 1 200 000 zł. :)

Mam akurat teraz.

Ja obecnie po taniości ;) nawiasem mówiąc bardzo fajny zapach...

dd8c3b6a1763.jpg

A na dzisiejszy piątkowy wieczór oczywiście ten:

5a473df01d55.jpg

Edited by radekglaz

Zestaw dnia ;-)

post-34987-0-64935900-1537081962_thumb.jpg

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Guest TigerBear

Zestaw dnia ;-)

Świetne kadzidło. Niby kierowany do płci pięknej, ale jest bardziej męski niż damski.

I chyba już nieprodukowany.

Nie znudziła Ci się ta kostka?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Nie :-)

Świetne kadzidło. Niby kierowany do płci pięknej, ale jest bardziej męski niż damski.

I chyba już nieprodukowany.

Niby damski, ale faktycznie, sprawdza się lepiej u facetów. Si, nieprodukowany, więc oszczędzam ;-)

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Panowie, oddam po taniości napoczętą butlę Bentley for Men Absolute. Używałem trochę na początku roku, ale jakoś się nie przekonałem, więc stoi i się kurzy.

Zakupiłem dziś Bytom z 40-proc. rabatem Wyszło 119złociszy.Naprawdę zapach klasa,aplikowany przed południem jeszcze teraz wyczuwalny.Jestem bardzo zadowolony.

Tak chwalicie, że aż muszę powąchać. Obawiam się jednak, że to zapach nie dla mnie. Czytałem o podobieństwie do Interlude, a ten zapach wyjątkowo mi nie leży. Niemniej jednak warto sprawdzić, bo czasami niuanse decydują.

Edited by Viggen

Na jesień / zimę sprawiłem sobie Jaipur EDT od Boucherona. Podobno obecny wypust w stosunku do pierwowzoru został nieco wykastrowany, jednak imo to nadal pozycja godna polecenia, oczywiście, jeżeli ktoś gustuje w orientalnych zapachach. Projekcja, trwałość i "ogólna jakość" w stosunku do pieniędzy jakie trzeba zapłacić za ten produkt naprawdę imponują.

Edited by pair_a_dice

Próbowałem tego Boucherona,ale nie leży mi.Jakis taki slodko- damski.Trwalosc też dyskusyjna,ale każdemu leży co innego.

Wiadoma sprawa. Damski? Pewnie masz na myśli wersję EDP? Tam jest dosyć pudrowo... natomiast co do trwałości zgodzić się nie mogę, chociaż i to pewnie uzależnione od skóry, innych cech indywidualnych. Tak czy inaczej zapach niespotykany, taki 'niedzisiejszy' i przez to właśnie ciekawy według mnie.  

Mam i bardzo lubię Jaipura. Zawsze jak pytam moją dziewczynę czego użyć (tyle tego mam, że czasem nie wiem, a poza tym ona nie wszystkie moje "śmierdzielki" lubi) to zawsze słyszę to samo: Jaipur'a! :)

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Gdyby ktoś był chętny to mogę sprzedać albo się wymienić za coś codziennego- Narciso Rodriguez Edp Intense 50ml bez 3-4 psiknięć;)

Ja bardzo lubię blue jeans, od dłuższego czasu moja woda na co dzień.

Edited by Stierlitz

Guest TigerBear

Mam i bardzo lubię Jaipura. Zawsze jak pytam moją dziewczynę czego użyć (tyle tego mam, że czasem nie wiem, a poza tym ona nie wszystkie moje "śmierdzielki" lubi) to zawsze słyszę to samo: Jaipur'a! :)

Fajny jest, ale wersja EDP, imo, zbyt dziewczyńska :)