Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamówiłem sobie Cartiera Pashę - zawsze mi się podobał - wygrzebałem próbkę i długo się nie zastanawiałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie do 100 zł? Raczej coś mocniejszego na jesień może być drzewno,korzenno,orientalne.Z niezłą trwałością.Nic ze świeżaków.

Kiedyś w tym tonie miałem fajna wode Christopher Columbus za 60 -70zl. Podoba mi sie tez tani zapach a'la vetyver Malizia.

Rasasi tasmeem


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skuszony opiniami zakup w ciemno

 

ee754db3f87c.jpg

 

Uczucia mieszane, ma kolana nie powalił. Na początku ciekawie, ma końcu dość syntetycznie.Na lato może być. Podobnie jak Eros z tym,że ten bardziej trwały. No i też skuszony opiniami Waltera wziąłem próbkę Jaipur- nie moja bajka. Na początku ciekawie, dość męsko, potem mydełko.Generalnie nie jest zły ale nie moje klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eros na lato? Chyba gdzieś w północnej Skandynawii ;) Zdecydowanie za ciężki na temp. powyżej 15 st. (u mnie w kolejce do kupienia gdy zrobi się chłodniej). A ten Dylan Blue nienajgorszy, taki casualowy bezpieczny zapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o Erosie miałem na myśli syntetyczność.Natomiast nie wiem co Cię dziwi jeśli chodzi o porę roku- nie jest to jakiś wybitnie ciężki zapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wydaje mi się, że nie jest ciężki. Używałem go wielokrotnie w maju i czerwcu, i było więcej niż ok, z bardzo pozytywnym odzewem otoczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Skuszony opiniami zakup w ciemno

 

 

 

Uczucia mieszane, ma kolana nie powalił. Na początku ciekawie, ma końcu dość syntetycznie.Na lato może być. Podobnie jak Eros z tym,że ten bardziej trwały. No i też skuszony opiniami Waltera wziąłem próbkę Jaipur- nie moja bajka. Na początku ciekawie, dość męsko, potem mydełko.Generalnie nie jest zły ale nie moje klimaty.

To taki odgrzewany kotlet.

Klimaty Kul Łotera, Platynowego Egoisty, Aspena, Eternii, Krida GIT i paru innych Arabów. Ewidentny brak inwencji twórczej.  

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten Dylan Blue to straszny gniot. Nie wyróżnia się zupełnie niczym. Jak to było w pewnym filmie - "z twarzy podobny zupełnie do nikogo" ;)

 

Tiger, o co Ci chodziło z "Klimaty Kul Łoltera..."?


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Walter nie spodziewałem się innej odp. z Twojej strony...W końcu tylko Ty wiesz co jest "dobre" a co "gniotem"...A co do DB - nikt nie twierdzi że ten zapach zwala z nóg. Jako zapach nie jest zły, można go też lubić albo nie - jak każdy inny z resztą.

 

Podtrzymuję swoje zdanie o Erosie - używanie go w lecie to jak zwracanie na siebie uwagi na siłę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie uważam, że tylko ja wiem co jest "dobre" a co nie. Po prostu wyraziłem swoje zdanie. Bardzo się zawiodłem na tym zapachu, bo nie ukrywam, że miałem spore nadzieje, co biorąc po uwagę markę było uzasadnione. Ale cóż, zawiodłem się, a moja opinia zapewne jest tego wyrazem...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

 

 

Tiger, o co Ci chodziło z "Klimaty Kul Łoltera..."?

 

Po szybkim niuchnięciu Dylana, od razu przyszedł mi na myśl Davidoff Cool Water i cała reszta ( wymienionych ) mu podobnych. 

Edytowane przez TigerBear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem z zamiarem kupienia zupełnie innego a wróciłem z tym.

Ogolnie nie przepadam za odmianami klasycznych zapachów ale w tym przypadku jeśli lepiej niż w zwykłej Luna Rosa.

Z początku przypominał mi Sauvage Diora ale jeśli lżejszy w odbiorze a zarazem równie trwały.

Polecam jako lżejszy zapach do koszuli :)

 

ebc852dac0305aea480575b6799f1b34.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgapiacz;p

 

Poszedłem z zamiarem kupienia zupełnie innego a wróciłem z tym.
Ogolnie nie przepadam za odmianami klasycznych zapachów ale w tym przypadku jeśli lepiej niż w zwykłej Luna Rosa.
Z początku przypominał mi Sauvage Diora ale jeśli lżejszy w odbiorze a zarazem równie trwały.
Polecam jako lżejszy zapach do koszuli :)




Sent from my iPhone using Tapatalk


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po szybkim niuchnięciu Dylana, od razu przyszedł mi na myśl Davidoff Cool Water i cała reszta ( wymienionych ) mu podobnych. 

 

Dzięki za wyjaśnienie ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W salonach BYTOM ponownie pojawiły się ich perfumy... uśmiech do pani ekspedientki i udało się nabyć flaszeczkę po okazyjnej cenie 99,99 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę kiedyś sprawdzić ten zapach.

 

Gorzej, jak się trafi pan ekspedient... :D


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W salonach BYTOM ponownie pojawiły się ich perfumy... uśmiech do pani ekspedientki i udało się nabyć flaszeczkę po okazyjnej cenie 99,99 zł :)

Tzn. klon Amuage...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Tzn. klon Amuage...

...Interlude

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wąchałem pierwowzoru, ale podobno faktycznie bardzo zbliżony do Interlude. Dla mnie ten BYTOM to absolutne podium wśród dostępnych (dla mojej kieszeni) pachnideł.

 

RG

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Nigdy nie wąchałem pierwowzoru, ale podobno faktycznie bardzo zbliżony do Interlude. Dla mnie ten BYTOM to absolutne podium wśród dostępnych (dla mojej kieszeni) pachnideł.

 

RG

Bardzo zbliżony. Ustępuje tylko parametrami. Kompozycja czy  jakość składników praktycznie nie do odróżnienia.

 

Jest jeszcze to:

 

78029779244116068164.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie próbki:

1.Boucheron Pour Homme- śm***dziel, fu.

2.Christiam Dior Dior Homme- ładny,męski, ale  bardzo słaba projekcja.Można, ale bez emocji.

 

Jeszcze w kondonie.Zakup w ciemno z sentymentu do starego Photo

 

2f293f26d445.jpg

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Dwie próbki:

1.Boucheron Pour Homme- śm***dziel, fu.

2.Christiam Dior Dior Homme- ładny,męski, ale  bardzo słaba projekcja.Można, ale bez emocji.

 

Jeszcze w kondonie.Zakup w ciemno z sentymentu do starego Photo

 

Dzisiejszy Lagerfeld to szmata, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

2.Christiam Dior Dior Homme- ładny,męski, ale  bardzo słaba projekcja.Można, ale bez emocji.

 

 

 

IMO, jak Dior z linii Homme, to Intense albo Perfume. Ciekawe, że odbierasz go jako typowo męski zapach, bo jak dla mnie, jest też szminkowo-pudrowy (może Perfume najmniej), co niektórym (nie należę do nich) bardzo przeszkadza w odbiorze tego pachnidła jako typowo męski  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten KL to jednak nie moja bajka.Tanio oddam.Tylko jedno psiknięcie poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla Żony.,,

Gdzie kupię najtaniej, oryginał 100 ml Miss Dior Cherie EDT, może być tester? Czy jest coś podobnego zapachowo do tego w niższej cenie, a dobrej jakości, ewentualnie jakiś polecany zamiennik?

 

Ostatnio doradzaliście mi, że bardzo dobra cena/ jakość (skok wyżej wzgledem popularnych COTY itp. do 50 zł / 100 ml), w cenie ok 100 zł/ 100 ml  są męskie Lalique oraz Bentleye. Czy DAMSKIE Lalique, które też można znaleźć w sieci za mniej niż 100 za 100 też są dobre i polecane?

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.