Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

W Douglasie piwinno byc promocja na Issey niebieskie po 69zl.

 

Tych co wymieniles to nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Issey kojarzy mi się ze świeżymi zapachami. Ten niebieski będzie dobry na jesień?

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Hebe jest, nie w Douglasie.

 

L'eau Bleue Issey Miyake Pour Homme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tego Armafa można kupić w rozsądnej cenie? Bo przez parametry kolejnego Ale Haramaina pewnie nie kupię, a zapach mi się podoba.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem, ale pytam o dobrą cenę, a nicon mówi coś o trzecim świecie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem, ale pytam o dobrą cenę, a nicon mówi coś o trzecim świecie. ;)

3minuty w google i to znalazłem armaf.in

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Issey kojarzy mi się ze świeżymi zapachami. Ten niebieski będzie dobry na jesień?

To z natury zapach świeży, ale mnie kojarzy się bardziej z wiosną i... jesienią własnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gdzies flakon CK contradiction, zapach swiezy, cytrusowy ale i korzenny za razem. Tyle, ze na mojej skorze utrzymuje sie bardzo krotko.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski Isseiy to bardzo porządny zapach. Co do Collistara to muszę powiedzieć, że się zawiodłem - na początku jest nie źle, ale po pewnym czasie robi się nieprzyjemnie (testowałem dwa: w przezroczystym i brązowawym flakonie).


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tego brązowego pytałem, a więc odpuszczam go. Postaram się sprawdzić jutro tego Issey'a, trochę mnie zaciekawiliście, a znam tylko zwykłego 'lodiseja'. Całkiem sporo propozycji i mam nad czym się zastanawiać. Dzięki za sugestie, dam znać co wybrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w takeit2day, szło jakoś 14-20 dni: https://www.takeit2day.com/armaf-club-de-nuit-intense-perfume-for-men-100-ml-edt.html cena około 26 USD. Zapach bardzo fajny, przede wszystkim mega trwały i duża projekcja.

Dzięki! Chodziło mi własnie o jakieś bardziej sprawdzone źródło, a niekoniecznie o pouczenie na temat niezmierzonych możliwości, jakie daje mi Google. Ale za tamto też dziękuję bo kolega poświęcił swój czas. :)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takeir2day chyba tez z Indii.

 

Sa w necie opinie, raczej ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie coś o Collistar Acqua Wood? Jeszcze te są w dobrej cenie w promo w R.: Cerruti Bella Note i CK Contradiction. W budżecie mieści się jeszcze D&G Intenso, CK Obsession Night, Cerruti Black i Davidoff Adventure. Żadnego z wymienionych nie znam, testerów brak.

Collistar nie jest zły.Na początku w ogóle ciekawy, potem robi się neutralny.Moim zdaniem wtopy nie będzie.D&G Intenso mocny, jak sama nazwa wskazuje intensywny, dość ciężki słodko-korzenny zapach.Mam go, na początku mnie zauroczył, teraz chyba trochę mniej, ale nie pokłóciliśmy się :rolleyes:.No i ma fajne pudełko. CK Obsession Night nic szczególnego, kolejny,jeden z wielu mainstreamowych zapachów. O ile klasyczny brązowy to mój niezmiennie od ok.25 lat No 1, to ten night ( a w zasadzie  nic :D) można sobie darować. Cerutti nie powala na kolana ale i nie odrzuca.Spokojny, klasyczny męski zapach. Myślę, że można  komuś dać. A dziś w próbce przyszły Stronger with You EA, eleganckie, chociaż nie moja parafia, bo słodkie.Mogą się podobać, ale nie wiem ile złotych polskich.

 

A ta próbka przyszła z tym.Jeden z ostatnich 4 obiektów pożądania :D

 

5145e958a17b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, Versace ON, też go pożądam od pewnego czasu, i wiem, że już niedługo zagości i u mnie :).

Czekam na promo w R. na Obsession, ponoć ma być w przyszłym tygodniu, i pewnikiem to będzie mój wybór na prezent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wszystkie zapachy Versace ( damskie i męskie) są mało trwałe, jest to półka średnio niższa. Np. zapachy YSL są o ok. 100 zł droższe ale o niebo trwalsze. Polecam Invictus od Paco Rabane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat ten Versace jest trwały.Przynajmniej na mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdza trwałość Versace - mam L'Homme i The Dreamer i pachną cały dzień.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ch....y :D Dylan :D  :D  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ubolewam <_< .Kupiłem w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem próbkę V. ON i co do trwałości też nie mam zastrzeżeń, spokojnie leży na mnie cały dzień, więc nie będzie to zakup w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o takim perfumie tu było?  Jovoy Psychedelique .Jako że ciekawy jestem świata byłem ostatnio w perfumerii i zapytałem o Toma Forda.A pani powiedziała mi że pokaże mi coś lepszego. No i powiem że zapach mnie zaskoczył na plus. Nie wiem czy lepszy czy gorszy ale bardzo ciekawy.Oczywiście więcej ich tam powąchałem.I wszystkie na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.