Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ale za 189 zł.

 

A ja dzisiaj znalazłem "swój" zapach w Hebe. Issey Miyake L'eau Bleu. Świetny i trwały.

Masz na myśli Issey Miyake L'eau Bleu d'issey pour homme czy Issey Miyake Nuit D'issey Bleu Astral bo to spora różnica w cenie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... robiłem test w rossmanie ostatnio. Nie wiem czy to wina testera czy jak ale projekcja słabiutka ledwo to czułem na szyi, a znikło prawie zupełnie po godzinie. Zresztą na fragratnica też ktoś wspominał, że cieniutko z projekcją i trwałością.

CK  obsession słaba projekcja i trwałość??Co prawda nijak ma się do tego sprzed reformulacji ale z pewnością nie jest słaby.To mój taki No1.

 

A takie perfumy jak Ted Lapidus Black Soul czy Nuparfums Black is Black, Been- Grey Flannel ktoś posiada?

Ogólnie lubię zapachy "staromodne", dużo żywicy, drzewa, vetyverii i innych dziwnych wynalazków (w stylu Chopin, Christopher Columbus, Issey Miyake Leau le bleau). Natomiast niezbyt toleruję cytrusy czy słodkie zapachy jak róża, wanilia.

Ted Lapidus Black Soul jest w miarę do przyjęcia.Oczywiście jak na Teda :rolleyes: Walter się ze mną nie zgodzi z pewnością :D  .Grey Flanel - koszmar.Śmierdzi starą niedosuszoną szmatą.Nie jest to trudny zapach. To po prostu zwykły śmierdziuch ,i to nie tylko jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Ted Lapidus Black Soul jest w miarę do przyjęcia.Oczywiście jak na Teda :rolleyes: Walter się ze mną nie zgodzi z pewnością :D  .Grey Flanel - koszmar.Śmierdzi starą niedosuszoną szmatą.Nie jest to trudny zapach. To po prostu zwykły śmierdziuch ,i to nie tylko jest moje zdanie.

 

Nie znam niestety Teda Lapidusa Black Soul - posiadam tylko pierwotną wersję i Black Extreme.

Starą - jak już chyba kiedyś wspominałem  :P -  wielbię, nowa jest bardzo fiołkowa i nowoczesna. Dobra na chłodną jesień.

 

Grey Flannel to bardzo mocne fiołki i skóra. Mam malutką buteleczkę i czasem używam.

 

Co do CK Obsession - uważam, że jest to jeden z najmocniejszych zapachów, jakie znam - przyjemny killer ^_^

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Masz na myśli Issey Miyake L'eau Bleu d'issey pour homme czy Issey Miyake Nuit D'issey Bleu Astral bo to spora różnica w cenie.

 

 

Ten pierwszy. Niestety spóźniłem się z zakupem w promocji po 60 zł i teraz jest już po 199 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie się zgadzamy @Walter :)

 

Ja mam flakon Obsession od bodajże 2005(!) i jest jeszcze w połowie pełny(!).Używam go bardzo sporadycznie, właściwie tyko w zimie. To prawdziwy mocarz i do tego bardzo trwały. Nie wiedziałem że była reforma - jeśli tak, to wielka szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie się zgadzamy @Walter :)

 

Ja mam flakon Obsession od bodajże 2005(!) i jest jeszcze w połowie pełny(!).Używam go bardzo sporadycznie, właściwie tyko w zimie. To prawdziwy mocarz i do tego bardzo trwały. Nie wiedziałem że była reforma - jeśli tak, to wielka szkoda.

Koledzy, wnioskuję w Waszych wypowiedzi, że butelka testera która stoi w Rossmanie jest mocno zwietrzała, skoro zapach był ledwo wyczuwalny mimo spryskania z 4 psiknięcia i ulotnił się właściwie po 1 godzinie :(

 

I dalej jestem w kropce co zakupić na jesień-zima z kategorii bardziej oldschoolowej drzewno-przyprawowej czy orientalnej z dobrą trwałością i projekcją więcej niż przeciętną w cenie powiedzmy do 100 zł. Czy coś takiego istnieje w takim budżecie?

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie się zgadzamy @Walter :)

 

(...)

 

:)

 

Koledzy, wnioskuję w Waszych wypowiedzi, że butelka testera która stoi w Rossmanie jest mocno zwietrzała, skoro zapach był ledwo wyczuwalny mimo spryskania z 4 psiknięcia i ulotnił się właściwie po 1 godzinie :(

 

I dalej jestem w kropce co zakupić na jesień-zima z kategorii bardziej oldschoolowej drzewno-przyprawowej czy orientalnej z dobrą trwałością i projekcją więcej niż przeciętną w cenie powiedzmy do 100 zł. Czy coś takiego istnieje w takim budżecie?

 

Zapewne to wina testera, bo aż nie mogę sobie tego wyobrazić. Chyba że zniszczyli całkowicie ten zapach reformulacją...

 

Jeśli szukasz drzewnego zapachu vintage w cenie do 100 zł to może jeden z moich ulubieńców - Halston Z-14? Jest jeszcze 1-12, ale przyznam, że go nie znam, choć bardzo mnie korci...

 

Aha, polecam też zapachy z firmy Jacques Bogart: Bogart z 1975r. i One Man Show z 1980r.

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

 

Zapewne to wina testera, bo aż nie mogę sobie tego wyobrazić. Chyba że zniszczyli całkowicie ten zapach reformulacją...

 

Jeśli szukasz drzewnego zapachu vintage w cenie do 100 zł to może jeden z moich ulubieńców - Halston Z-14? Jest jeszcze 1-12, ale przyznam, że go nie znam, choć bardzo mnie korci...

 

Aha, polecam też zapachy z firmy Jacques Bogart: Bogart z 1975r. i One Man Show z 1980r.

 

Z opisu ciekawe.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ta polecana havane aramisa da sie uzywac czy zabija wszystkich w promieniu 5m?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny, wschodnia granica - dlatego mam wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co dokładnie trzeba?

 

Ps. Do Sokolki mam 15minut autem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona zamówiła sobie u tego gościa JO Malone Myrrh & Tonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 14dni na zwrot.

 

A jak płatne przy odbiorze to nie płać o tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę ryzykować, rezygnujemy z zakupu.

Jak by ktoś miał pewne źródło w normalnej cenie to proszę o info. Nie spieszy się z dostawą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ta polecana havane aramisa da sie uzywac czy zabija wszystkich w promieniu 5m?

 

Przyznam, że jest to bardzo dziwny zapach - nie znam nic podobnego. Chciałbym go mieć, ale flakon 100 ml jest dla mnie za duży. Miałem odlewkę, ale wyparowała... Dosłownie.

 

Panowie, potrzebna porada - czy ten gość sprzedaje oryginały?

https://allegro.pl/uzytkownik/Vitsail?order=m

 

Pytanie czy on w ogóle coś sprzedaje poza wyobrażeniami i nadzieją na dobry interes.

Pewnie weźmie pieniądze, będzie zwlekał z wysyłką a po paru dniach zniknie, a allegro zablokuje mu konto...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o Zino.Jest na iperfumy 79 pln za 125 ml.

Walter_87 wiem ,że lubisz oldskulowe nieoczywiste pachnidła :D - może chcesz za grosze Lagerfeld classic.Raz psiuknięte na próbę, nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, kupuję 75ml CK Obsession w ciemno, zobaczymy czy faktycznie trwałość i projekcja są ponad przeciętne. Cena 60 parę złotych. Chyba, że znajdę coś podobnego zapachu jeszcze taniej?

 

A tak z ciekawości jeszcze za groszę dokupię Nuparfums Black i Black Modern Oud. Nigdzie nie ma zadnych opinii, recenzji, zobaczymy co to za ustrojstwo.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci sie CK nie spodoba to za 60 pln wielkiej straty nie ma.Mogę je od Ciebie wziąć,chętnie wypiję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci sie CK nie spodoba to za 60 pln wielkiej straty nie ma.Mogę je od Ciebie wziąć,chętnie wypiję :D

Ok trzymam za słowo. :)

A co trwalsze z większą projekcją?

CK Obsession czy Joop Homme. Co wolelibyście?

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joopa nie lubię,więc się nie wypowiem. Pomyśl jeszcz o klasyku jakim jest Aramis.Ja się do niego przekonałem mimo początkowej konsternacji :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, na tapecie cztery pozycje. Którą polecicie na czas jesienno-zimowy z ponad przeciętną projekcją i trwałością?

1. CK Obsession

2. Joop Homme (nie wiem czy nie za słodkie)

3. Bogart- One Man Show

4. Bogart- One Man Show Gold Edition

 

Ktoś używał tych dwóch ostatnich pozycji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.