Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Kupowałem u nich na allegro wielokrotnie i nigdy nie miałem jakichkolwiek wątpliwości.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy perfumeria Elnino sprzedaje oryginalne perfumy? Zastanawia mnie ponieważ na perfumach CK Obsession na folii w którą było zapakowane pudełko był jakaś naklejka z kodem kreskowym i napis w języku czeskim- "Poskozena Krabicka"

Tak, ma orginały.

 

Odnośnie naklejki :

 

7e244f434e81195d1027da4b2ebd1914.jpg

 

 

Pewnie spytasz : dlaczego po czesku?

 

Odpowiadam : https://www.elnino-parfum.pl/o-nas/

Edytowane przez marwol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru psiknięciach, CK Obsession podoba mi się jeśli chodzi o sam zapach, natomiast jestem zawiedziony projekcją. Może pół godziny coś czuć więcej w otoczeniu, a potem bliżej skóry. Myślalem, że to zapach z rodzaju "killerów" a jest bardziej stonowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, mój syn mówi, że czuje go na sobie przez cały dzień po dwóch psikach. Równolegle używa Prady Luna Rossa, i tu przy trzech psikach twierdzi, że całego dnia nie już się go nie trzymają. Projekcja nie jest może duża, ale wystarcza by czuć go było w niedużym pomieszczeniu.

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po 5-6 psiknieciach tak jak pisałem z pół godziny czuć wyraźnie naokoło, a później zapach oczywiście czuć nawet 2-3 godziny ale bliskoskórnie. Po tym jak się naczytałem u różnych źrodeł na temat ponad przeciętnej projekcji, liczyłem na coś więcej.

To Chopin za 25zł od Miraculum ma wg mnie podobnej siły projekcję (piszę to co u siebie zaobserwowałem).

 Może to kwestia skóry :)

Ale już wiem, że następne muszą być o zdecydowanie lepszej projekcji. Może właśnie ten Bogart- One Man Show lub Ted Lapidus Pour Homme? Kusi mnie jeszcze ten Joop Homme ale nie mam go gdzie powąchać, a w ciemno nie chcę brać, podobno jest bardzo słodki.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poskozena Krabicka

 

To brzmi rewelacyjnie jako marka perfum. Carolina Herrera, Poskozena Krabicka, Pani Walewska... Powiew egzotyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lekturze tego tematu wkręciłem się też trochę w perfumy i teraz czas na małe porządki:

 

Sprzedam kilka zapachów, które używam od ok. roku. Pojemność podana orientacyjnie i do własnej oceny. Zakupione w Douglas i na i....y.pl

1. Paco Rabane Invictus
50-55ml/100 ml + dezodorant z objętością ok. 1/2 całości - 160 zł
https://www.iperfumy.pl/paco-rabanne/invictus-woda-toaletowa-dla-mczyzn/

 

2. Guerlain L'Instant Pour Homme - tester
70 ml/125 ml - 100 zł
https://www.ceneo.pl/9243828

3. Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Intense
90 ml/125 ml - 120 zł
https://www.iperfumy.pl/issey-miyake/leau-dissey-pour-homme-intense-woda-toaletowa-dla-mczyzn/


4. Issey Miyake Nuit D'Issey Parfum
2/3 z 75 ml (nie da rady prześwietlić szkła) - 120 zł
https://www.iperfumy.pl/issey-miyake/nuit-dissey-parfum-woda-perfumowana-dla-mczyzn/p-504017/


5. La Lique Encre Noire
60-65 ml/100 ml - 50 zł
https://www.iperfumy.pl/lalique/encre-noire-for-men-woda-toaletowa-dla-mczyzn/

Ceny do negocjacji przy więcej niż 1 sztuce zakupionej. Ewentualna wysyłka również.post-87524-0-79421300-1541532972_thumb.jpgpost-87524-0-28379800-1541532982_thumb.jpgpost-87524-0-23599400-1541532990_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

dziś nabyłem w promocji CK IN2U zobaczymy jak się spisze 

 

Kiedyś kupowałem i były super. Ostatnie dwie butelki które kupiłem w wersji dla siebie i żony tragedia. Zapach zanika po 2 godzinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny zapach wybieramy. Kandydaci:

- Tabac Edt

- Beene- Grey Flannel

-Ted Lapidus- Pour Homme

- Unagro III

-Bogart- One man show

- Giorgio Beverly Hills- Giorgo for men

 

Ma być mocno, z dobrą projekcją (lepiej niż CK Obsession), ale nie bardzo kontrowersyjnie jeśli chodzi o sam zapach.

 

Edit: to Ungaro wykreślamy.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być mocno i z dobra projekcją, to myślę, że Ungaro można wykreślić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zegnam sie z CK Obsession.To juz Chopin ma większą projekcje na mnie.

Nie mylilem sie co do tych perfum pisząc pare stron wczesniej gdy zrobiłem pare psikniec testerem w Rossmanie i zapach szybko znikl.To nie tester byl zly.Byc może ten zapach nie korespondenduje z moja skora należycie.

Gdyby ktos chcial odkupić buteleczkę 75ml z ubytkiem w sumie 10 psikniec (wczoraj 6, dzis 4), to proszę o wiadomość priv. Jak nie to wyląduje na allegro.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A ja czekam na Terre d'Hermes EDT 200ml. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak Chopin mimo, że słodki ma w sobie jakąś nutę owocową co czyni go fajnym zapachem dla mnie, to CK Obession jest zwyczajnie zbyt słodki, duszny, pewnie przez ten cynamon w składzie.

Tak że albo będę szukał czegoś z klasyki ale nie tak dusznego raczej bez cynamonu w składzie, albo będę szukał bardziej zbilansowanego, świeższego zapachu ale z dobrą projekcją. Tylko czy taki w ogóle istnieje (mnie staromodne nuty ale dobra projekcja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na Terre d'Hermes EDT 200ml. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

 

Miałem dwukrotnie odlewki po 10 ml i coś mnie drażniło, może za dużo naraz aplikowałem. Ogólnie zapach bardzo ładny i komplementowany przez otoczenie. W podobnym klimacie miałem Dunhill Icon i był bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@johndeacon, wrzuć proszę zdjęcie Twojego flakonu Obsession.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash chyba trafiłem na jakąś starszą wersję bo z trwałością jest całkiem dobrze, na prawdę nie jest zły a 80 zł za 150 mil bardzo dobra cena 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na Terre d'Hermes EDT 200ml. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Mój następny nabytek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@johndeacon, wrzuć proszę zdjęcie Twojego flakonu Obsession.

 

a3bd440dfd6a9339med.jpg

 

Już nieaktualne.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, kto zna większość z tych zapachów niech napisze w kolejności który z nich najmocniej projektuje:

 

1. George Beene- Grey Flannel

2. Ted Lapidus- Pour Homme oraz Altamir

3. Bogart- One Man Show

4. Giorgio Beverly Hills- Giorgio for men

5. Joop- Homme

 

Davidoff Zino i Lalique Encre Noir, Christopher Columbus odrzuciłem, bo chyba są ciut słabsze i mniej trwałe od w/w.

 

Może jeszcze coś dorzucić pod kątem mocnej projekcji z tych tańszych zapachów męskich?

 

A i ważne, który z nich ma podobną, mdłą, mydlano-proszkową nutę do Davidoffa Cool Water? Bo tego zapachu nie znoszę i nie chciałbym trafić na podobny.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i ważne, który z nich ma podobną, mdłą, mydlano-proszkową nutę do Davidoffa Cool Water? Bo tego zapachu nie znoszę i nie chciałbym trafić na podobny.

Jakie to różne gusta ludziska mają... to mój ulubiony zapach :-)

 

Edytowane przez pmedela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ted Lapidus,dobra projekcja, ale dla mnie to zapach koszmar.Walter_87 zaraz na mnie nakrzyczy :D, ale tak pachniało za małolata w głębokim PRL-u u fryzjera do którego prowadzała mnie matka.Brrrr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na podstawie tych dwóch zdjęć możecie określić czy to oryginał?

Podoba mi się zapach, tylko, czy to naprawdę tak pachnie :-) 10bdfc324c131e1ea94acef7f8434426.jpg570a2d3a3fcb388fbbcae291445c99d6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ted Lapidus,dobra projekcja, ale dla mnie to zapach koszmar.Walter_87 zaraz na mnie nakrzyczy :D, ale tak pachniało za małolata w głębokim PRL-u u fryzjera do którego prowadzała mnie matka.Brrrr.

 

Eee, nie będę krzyczał, ja nie z tych - spokojny ze mnie człowiek (do czasu, oczywiście) ;)

Będę bronił Lapidusa, bo ma w sobie jednocześnie kilka sprzeczności: chłód i ciepło, słodycz i gorycz, ciężar i lekkość. Rzadko go noszę w obawie na reakcję otoczenia, ale z drugiej strony życie jest za krótkie, by przejmować się takimi rzeczami. Idealnie spisuje się późną jesienią i zimą.

 

Czy na podstawie tych dwóch zdjęć możecie określić czy to oryginał?

Podoba mi się zapach, tylko, czy to naprawdę tak pachnie :-)

 

Według mnie to podróba z bazaru.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.