Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz wszystkie z United Dreams.

 

Na Olx masz testery w dobrych cenach.

Na Allegro trochę drożej za "normalne" flaszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z męskich odznacza się najwyższą mocą, projekcją i trwałością?

CK Obsession, Joop Homme, Dakkar Noir, Ted Lapidus Homme? Coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A co z męskich odznacza się najwyższą mocą, projekcją i trwałością?

CK Obsession, Joop Homme, Dakkar Noir, Ted Lapidus Homme? Coś jeszcze?

Z tych podanych przez Ciebie nie znam Teda Lapidusa. Reszta jest mi znana i z tej listy wygrywa dla mnie Joop Homme. Dodałbym jeszcze La Male JPG, A*Men, ten podstawowy od Muglera. Generalnie dodałbym także zapachy od Montale  :) Ostatnio używam Honey Aoud od Montale i jest potęga  :D

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który jest najbardziej szlachetny, złożony w swoim zapachu, a nie pachnie jednostajnie słodko? Dla faceta koło 40 stki. Nie wąchałem Joop Homme ale chyba to jest taki zapach przesłodzony?

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ted, ale to już prawdziwy killer, który potrafi pozytywnie zaskoczyć.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A który jest najbardziej szlachetny, złożony w swoim zapachu, a nie pachnie jednostajnie słodko? Dla faceta koło 40 stki. Nie wąchałem Joop Homme ale chyba to jest taki zapach przesłodzony?

Dla mnie ciekawym zaskoczeniem, w szczególności w zestawieniu z innymi Montale, jest właśnie ich Honey Auod, które bardzo polecam. Nie jest to jednak zapach, który można by określić mianem "signature scent", bo jednak raczej na jesień i zimę. To samo można powiedzieć, jak dla mnie, także o A*Men. Ja jako "signature scent" używam Guerlain L'Instant, w wersji edt, który również ma bardzo dobre parametry użytkowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś zamówienie:

ja- chanel platinum egoiste i tom ford grey vetiver

żonka- shiseido zen

 

chanel-a będę miał pierwszy raz - zobaczymy co to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pour Homme, które tu polecaliście stały się moim nr 1. Czasem psiknę na mankiet lewej ręki, którą podpieram podbródek w samochodzie czy na nudnych spotkaniach, żeby tym zapachem poprawiać sobie humor.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszla havana, za***isty zapach. Polecam

 

I fajnie. Dla mnie trochę zbyt kwaśny i suchy zapach. Może kiedyś.

 

Pour Homme, które tu polecaliście stały się moim nr 1. Czasem psiknę na mankiet lewej ręki, którą podpieram podbródek w samochodzie czy na nudnych spotkaniach, żeby tym zapachem poprawiać sobie humor.

 

Ale co, Pour Homme?


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, z tego co pamiętam to raczej wiosenno-letni zapach.
Ja mam słabość do dwóch Versace: L'Homme i The Dreamer. Idealne na jesień i wczesną wiosnę.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie co prawda nie doszły jeszcze CK Obsession ale już mam chęć zakupić Bogart- One man show. Ktoś używał? Jak parametry? Dobry zapach na jesień/zima? Cena bardzo fajna 40 zł z wysyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry zapach - mocny, początkowo dosyć słodki, potem czuć skórę - delikatniejsza wersja Bogarta z 1975 roku (bez soku z brzozy). Cena śmieszni niska, jak za tak dobre pachnidło. Dziś się nim wypsikałem w domu i już wiem, czego użyję jutro do pracy :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie poczytałem trochę opinie i parę osób twierdzi, że początek zalatuje....publicznym szaletem :D Chyba jednak nie kupię w ciemno :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś Vistula Black ?

Bardzo lubię ten zapach, ale niestety żona nie akceptuje, więc używam tylko w pracy :-)

post-88928-0-03661200-1541483340_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie poczytałem trochę opinie i parę osób twierdzi, że początek zalatuje....publicznym szaletem :D Chyba jednak nie kupię w ciemno :)

 

Znam ten zapach od około 5 lat (używał go mój dziadek, tata i ja) i nigdy nie poczułem publicznego szaletu. Na początku zalatuje słodką landrynką, ale faza ta po ok. 15 min. przemija. Dużo nie ryzykujesz, bo cena bardzo dobra ;)

 

P.S. Dziś się wypsikałem i bardzo mi z tym przyjemnie :D


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten zapach od około 5 lat (używał go mój dziadek, tata i ja) i nigdy nie poczułem publicznego szaletu. Na początku zalatuje słodką landrynką, ale faza ta po ok. 15 min. przemija. Dużo nie ryzykujesz, bo cena bardzo dobra ;)

 

P.S. Dziś się wypsikałem i bardzo mi z tym przyjemnie :D

Ok, przekonałeś mnie do wypróbowania. Trwałość i projekcja też ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

O tak, choć obecna wersja jest jakby nieco słabsza od poprzedniej, jaką posiadałem. Tamta trzymała spokojnie 12 godzin i mocno projektowała. Teraz One Man Show wyczuwam przez ok. 8 godzin, a projekcja jest trochę mniejsza.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisaliśmy na ten temat :D

 

Dobra, na tapecie cztery pozycje. Którą polecicie na czas jesienno-zimowy z ponad przeciętną projekcją i trwałością?

1. CK Obsession

2. Joop Homme (nie wiem czy nie za słodkie)

3. Bogart- One Man Show

4. Bogart- One Man Show Gold Edition

 

Ktoś używał tych dwóch ostatnich pozycji?

 

 

Nie wiem, czy zniesiesz J. Bogarta One Man Show Gold Edition - ja miałem trudności i oddałem dziadkowi, który ma słaby węch.

 

(...)

 

 

Na allegro jest parę sztuk- inna sprawa czy to oryginały? Aż tak źle z zapachem, że oddałeś?

 

 

Nie sądzę, by komuś opłacało się podrabiać perfumy tej - jakby nie patrzeć - mało popularnej marki. Gold Edition to mieszanka wybuchowa Salvadora Dali'ego Pour Homme, Teda Lapidusa Pour Homme z YSL Kouros i może czymś jeszcze. Dla mnie zbyt dziwny zapach, choć jak wiecie lubię starsze, mocne zapachy. Głównym minusem jest mocne jabłko, którego nie znoszę w perfumach.

 

 

Oj to odpada. Też nie trawię zapachu jabłek w perfumach, odświeżaczach itd.... Mdli mnie na samą myśl...

(...)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy perfumeria Elnino sprzedaje oryginalne perfumy? Zastanawia mnie ponieważ na perfumach CK Obsession na folii w którą było zapakowane pudełko był jakaś naklejka z kodem kreskowym i napis w języku czeskim- "Poskozena Krabicka"

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.