Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem u siebie w Hebe czy Rossmanie. Raz, że mało testerów, a dwa, że dostępność właściwie tylko tych najbardziej rozpoznawalnych lub zupełnej taniochy. Mały wybór.

 

Chyba jednak się zdecyduję na CK Obsession. Przy umiarkowanym psiknięciu i minięciu tej ciężkiej nuty na początku bardzo fajnie to pachnie drugi dzień na kurtce.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, widziałem. Jeszcze się zastanowię, może nie wykupią wszystkiego po wrzuceniu przez Ciebie linku. Tylko czy ten zapach może być używany teraz jako codzienny czy to jednak zbyt mocny hardcore?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój syn, lat dwadzieścia kilka ;), używa teraz Obsession właściwe codziennie i jest spoko. Mnie jedynie średnio pasuje ta mydlana nuta, która wychodzi po pewnym czasie, natomiast syn i jego dziewczyna polubili CKO całkowicie :)

Dla mnie to przyzwoity klasyk ze świetnymi parametrami, w rozsądnym budżecie, warty chociaż poznania.

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johndeacon - mają też tam fajne testery Ferrari w spoko cenach. To tak, żebyś samego CK nie ciągnął.

 

Na opłatę zamówienia masz 3dni chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@brz, gdzie robiłeś zakupy? Z Twojego opisu zaciekawił mnie ostatni, czyli Black Onyx, no niuchnąłbym :) Fajnie, że przywołałeś Montblanc Legend Spirit, muszę go sobie przypomnieć i jestem ciekaw, w jakich jeszcze perfumach jest ta guma balonowa? Przypomniałem sobie, jak latem wąchałem w Hebe jakieś nieznanej mi marki perfumy, gdzieś za 140 zł, które miały megaprzyjemny akord gumy balonowej. Pomyślałem wtedy, że kupię je sobie na chłodny czas, i kurka, zapomniałem o tym postanowieniu, aż do teraz, kiedy przeczytałem o tej gumie balonowej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zamówiony CK Obsession, zobaczymy czy się zaprzyjaźnimy na dłużej. Generalnie woda toaletowa Chopin ma ciekawy zapach który mi bardzo podchodzi, gdyby jeszcze trwałość była zdecydowanie wyższa oraz projekcja ciut lepsza. Ale czego oczekiwać za 25 zł i tak jest przyzwoicie w tej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żebyś rozczarował się CKO, a jeśli kupiłeś za te pięćdziesiąt parę złotych, to o czym tu w ogóle mówić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

herbee, kupowałem na takeit2day.com. Paczki idą z Indii. Black Onyx jest chyba dostępny na iperfumach i to w ludzkiej cenie, w przeciwieństwie do CDNIM.

 

Gumę powinieneś podobno wyczuć w Jean Paul Gaultier Le Male Eau Fraiche. Innych nie kojarzę.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walter_87, ten KL Classic to 100 ml.

 

Skuszony ochami i achami nabyłem w drodze kupna trochę przy okazji i niespodziewanie to (pudełko zmaltretowałem w torbie podczas podróży) :

 

c1f55f61dc3c.jpg

 

Pierwsze wrażenie to łagodniejszy klon Amouage Memoir, bardziej wygładzony,zaokrąglony i nieco osłodzony piołun.W pierwowzorze ten piołun jest bardziej wytrawny. Później jest nieco gorzej bo na wierzch wychodzi ta słodycz, chociaż zioło czuć nadal. Trwałość bardzo dobra. Chyba jednak bardziej przemawia do mnie amłaż, tylko ta cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o cenie Memoir.Ten Bytom to za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem- darmocha.Aczkolwiek nie jest to wybitny zapach.Generalnie może być.Jednak jak skończę flakonik chyba nie powtórzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

 

 

Pierwsze wrażenie to łagodniejszy klon Amouage Memoir, 

 

Raczej Interlude. Memoir to zupełnie inna bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a czy możecie polecić coś z damskich zapachów? Cena do 100 zł za min. 50ml.

Żona lubi raczej świeże zapachy w stylu DG Light Blue. Czyli jakieś delikatne cytrusy, trawa, białe kwiaty. Żadnych lotosów, orchidei, róż i mocno pudrowo-słodkich ulepków. Raczej coś swieżego z niezłą trwałością.

Myślałem o damskiej wersji Truth CK.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie zakupiłem CKO, tyle, że od razu 125 ml, zobaczymy :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John D. - poczytaj o Lalique. Ja swojej Perły kupiłem i jest zachwycona. Ale to raczej ciężki zapach - https://www.fragrantica.pl/perfumy/Lalique/Perles-De-Lalique-1833.html

 

Elizabeth Arden moze? Tanie to, a dobre opinie łapie.

 

 

Jest fajny unisex - https://www.e-glamour.pl/hermes-concentre-d-orange-verte-woda-toaletowa-100-ml-tester/?gclid=EAIaIQobChMIsZ-xw8q73gIVwhUYCh3ruAWyEAQYAyABEgLukvD_BwE

 

Ale trwałość nie powala

Edytowane przez marwol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arden przynajmniej z tych tańszych zapachów typu Green Tea bardzo słabiutka trwałość.

Lalique też będzie zbyt mocny.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Green Tea też kupiłem żonie. Za takie pieniądze może w tym się kąpać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale szukam jednak czegoś droższego ciut tym razem a bardziej trwałego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.