Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ma problem, żeby się zdecydować na zakup Grey Flannel to na Elnino/e-glamour był zestaw 12x1,2ml za niecałe 9pln wiec można w razie czego jeszcze kilka osób obdarować jak nie podejdzie albo zużyć i kupić flakon;)

Szkoda tylko tej przesyłki 12 zł. Wychodzi już 20 zł za 12ml.

Ale chyba faktycznie zakupię sobie w jednym zamówieniu te próbki Grey Flannel i do tego wezmę albo tester Versace Blue Jeans, albo Tabac 

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Twojej listy john, tu na forum, właśnie w ciemno zakupiłem LEN :). Czekam na przesyłkę. Jestem ich ciekawy, ale przyznam, że mam do nich jakieś irracjonalne uprzedzenie. Muszę jakoś pozbyć się tego uczucia, bo na pewno się nie polubimy od pierwszej sekundy :)

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jeszcze jest warto wziąć - jak ktoś lubi owocowe nuty, Mercedes Select( klon Creed Aventus) za 128 dorzucić GF i kurier za 7,90:) trzeba sobie jakos radzić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabac i bruta uwielbiam, szkoda że Brut jest taki nietrwały. Czy ten Bogart i Lapidus to podobny oldschool i cena do powyższych?

 

A widzisz, bo Bruta należy kupować w wersji Special Reserve - czuję go cały dzień. Tabac jest delikatniejszy.

 

Bogart to skóra, sosna i mech. No i trochę słodyczy. Lapidus - miód, ananas i kadzidło - kwintesencja szalonych lat 80.

 

Tak to prawda.

 

Szanuję gusta innych.

 Oldschoole pełną gębą. Cena 40-60 zł a 100ml.

 

A Van Cleefs& Arpels ktoś stosował? Coś z zapachów Azzaro lub Davidoff (oprócz Cool Water) jest trwałości i projekcji ponad przeciętnej?

Pamiętam, że bardzo podobał mi się Silver Shadow ale parametry podobno kuleją.

 

Van Cleefs... pokonało mnie. To bardzo ciężki zapach łączący skórę i różę. Z tego co pamiętam rozbolała mnie od niego głowa. Mam miniaturkę i jak zrobi się chłodniej to ponowię testy.

 

Z Azzaro to podstawowa wersja z 1978r. - anyż i lawenda. Czasem lubię, a czasem mnie drażni.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

johndeacon, a YSL m7 Oud Absolu? Nie jest to takie monstrum jak oryginalna m7, ale i tak ma bardzo przyzwoite parametry (nawet na mnie).

 

herbee, w Douglasach mają testery Lalique. Może wybierz się tam przed rozpakowaniem perfum? Osobiście wolę Encre Noire Sport. Jest jeszcze ten Extreme, ale bardziej niż EN przypomina mi Bvlgari Man in Black.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bogart to skóra, sosna i mech. No i trochę słodyczy. Lapidus - miód, ananas i kadzidło - kwintesencja szalonych lat 80.

 

 

 

 

Chodzi o Pour homme czy One Man Show?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brz, przecież dobrze wiesz, że lubię ryzyko ;) A poza tym nie mogę wystawić kolegi z forum, od ktoregoż to kupiłem Encre Noir :) To mają być perfumy, które wprowadzą mnie w świat zapachów dziwnych, innych niż te, których do tej pory używałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, myślałem, że to jakieś sklepowe. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie testuję zapachy przed kupnem, a moje zakupy w ciemno są raczej z taką przepaską na jedno oko, wcześniej lubię sobie poczytać chociaż fragrantikę :)

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o Pour homme czy One Man Show?

 

One Man Show. Zapomniałem dopisać.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się jednak zdecydowałem na coś bardziej stonowanego pod wpływem opinii i recenzji a mianowicie Lalique Pour Homme (te z lwem na butelce). Ktoś może używał? Szkoda, że dostępna jest EDT a nie EDP.

 

Albo jeszcze poszukam czegoś w podobnym stylu bardziej zrównoważonego zapachowo. Może Moschino Uomo?

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

johndeacon mam dla Ciebie radę, żeby nie zawalać tego wątku ciągłymi pytaniami i odpowiedziami, z których nic nie wynika- na iperfumy jest masa 1 ml i 2 ml próbek za grosze, po 3,4, 5 pln.Sprowadź sobie kilkanaście wybranych, potestujesz na spokojnie w domu a nie w biegu w sklepie i wybierzesz to co Ci najbardziej pasuje. Ja tak zrobiłem, część zapachów wpadła od razu w nos, część odrzuciła. To jest najlepszy sposób. Bo te Twoje ciągłe pytania i rozterki :D to stają się, nie gniewaj się, już nudne. I piszę to bez złośliwości, z wielką dozą życzliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się jednak zdecydowałem na coś bardziej stonowanego pod wpływem opinii i recenzji a mianowicie Lalique Pour Homme (te z lwem na butelce). Ktoś może używał? Szkoda, że dostępna jest EDT a nie EDP.

 

Albo jeszcze poszukam czegoś w podobnym stylu bardziej zrównoważonego zapachowo. Może Moschino Uomo?

 

Używałem i muszę powiedzieć, że EDT jest dużo lepsze od EDP. Lżejsze i świeższe. Miałem EDP i oddałem dziadkowi ;)

 

Miałem zaproponować Ci to samo, co Kolega loco50 - najlepiej kupić odlewki i wypróbować samemu.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jeszcze poszukam czegoś w podobnym stylu bardziej zrównoważonego zapachowo. Może Moschino Uomo?

Polecam .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to tylko ostatnie pytanko i się już uspokajam w wątku :D

Co będzie miało lepszą projekcję?

Ten Lalique Pour Homme, czy Moschino Uomo? Czy oba zapachy raczej bliskoskórne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A widzisz, bo Bruta należy kupować w wersji Special Reserve - czuję go cały dzień. Tabac jest delikatniejszy.

 

.

Miałem dwa bruty, pachniały tak samo i trwałość taka sama edc i edt. Jest jeszcze jakaś inna?

0e936c2d50202fd300d105f8c8fc74a7.jpgf1912675922b319561df121e592e9414.jpg

 

Tabac u mnie jest bardzo trwały :)

 

Czy Bogart i ten drugi występują w jakichś stacjonarnych sklepach żeby przetestować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to tylko ostatnie pytanko i się już uspokajam w wątku :D

Co będzie miało lepszą projekcję?

Ten Lalique Pour Homme, czy Moschino Uomo? Czy oba zapachy raczej bliskoskórne?

To wszystko zależy od skory, pH, itd. Kup próbki jak już Ci polecono, sprawdź co na Tobie się trzyma i kup flakon. Jak chcesz killera co wali na metry kup za 25pln cygaro Cuba a’la JPG naście chmur i dwa dni będzie „walić”;) bleeehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwa bruty, pachniały tak samo i trwałość taka sama edc i edt. Jest jeszcze jakaś inna?

 

Tabac u mnie jest bardzo trwały :)

 

Czy Bogart i ten drugi występują w jakichś stacjonarnych sklepach żeby przetestować?

 

Czyli mamy odwrotną sytuację ;)

Posiadam Bruta w tej wysokiej butelce i jest bardzo trwały.

 

Nie widziałem Bogartów w sklepach - jest to taka budżetowa nisza i raczej można ją znaleźć tylko w internecie.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to tylko ostatnie pytanko i się już uspokajam w wątku :D

Co będzie miało lepszą projekcję?

Ten Lalique Pour Homme, czy Moschino Uomo? Czy oba zapachy raczej bliskoskórne?

Maschino Uomo ma dobre parametry .

Po Lalique EN nie mam już ochoty na inne ich produkty :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy odwrotną sytuację ;)

Posiadam Bruta w tej wysokiej butelce i jest bardzo trwały.

 

Nie widziałem Bogartów w sklepach - jest to taka budżetowa nisza i raczej można ją znaleźć tylko w internecie.

Ok dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że trafił się na Elnino jeden tester Ted Lapidus Black Soul 100ml w cenie 32 zł to te wybrałem. Zobaczymy co to za zapach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Lalique EN nie mam już ochoty na inne ich produkty :)

 

Sam zapach aż tak Ci nie podszedł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zapach aż tak Ci nie podszedł?

Nie podszedł całkowicie.

3 chmury poszły i stoi nieużywany.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie nastawiać się negatywnie do LEN, a tu takie rzeczy czytam ;). Dobrze, że kupiłem używane, za ułamek ceny, więc jak pójdzie coś nie tak, to flakon będzie robił dobre wrażenie stojąc na półce :)

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei Lalique EN od kilku lat systematycznie uzupełniam po zużyciu. Na jesień i zimę wg mnie idealne. Nie są oczywiście miłe i słodkie, są inne. Charakterystyczne, lekko mroczne , mają swój urok. Ja uwielbiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.