Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

@johndeacon, pewnie już coś wybrałeś, a mi właśnie przyszedł do głowy taki typ, z parametrami jakich oczekujesz: Avon Tomorrow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@johndeacon, pewnie już coś wybrałeś, a mi właśnie przyszedł do głowy taki typ, z parametrami jakich oczekujesz: Avon Tomorrow.

 

Tak, zakupiłem Ted Lapidus Black Soul- akurat był tester w dobrej cenie 31 zł za 100ml w Elnino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po taniości :) A tego 'ejwona' warto chociaż poznać. Mam flakonik na obecną porę, który jest ze mną już trzeci sezon i jakoś mi się nie nudzi, lubię go czasem użyć. Poza tym u mnie rewelacyjna trwałość i projekcja, dwa psiki i spokój na cały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba masz dobra skore do zapachów.Pamietam ze avony chyba mialem kiedys Full Speed byly cieniutkie jesli chodzi o trwalosc i projekcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Avonu tylko ten jeden ma na mnie takie parametry, i przy okazji podoba mi się, reszta u mnie raczej do zapomnienia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maschino Uomo ma dobre parametry .

Po Lalique EN nie mam już ochoty na inne ich produkty :)

Pozostałe laliki to inna bajka.EN jest specyficzny.Nie zrażaj się :D

 

 

Nie podszedł całkowicie.

3 chmury poszły i stoi nieużywany.

Odkupię

 

Tak, zakupiłem Ted Lapidus Black Soul- akurat był tester w dobrej cenie 31 zł za 100ml w Elnino.

Ten Ted jest w miarę do przyjęcia.Oczywiście jak na Teda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledze krazy777, który błyskawicznie wysłał do mnie paczkę, już od dziś cieszę się z posiadania Encre Noire. Tak, cieszę się, ponieważ rozpłynąłem się w tym zapachu od pierwszego niuchnięcia. Na razie tylko nadgarstek, ale zapach jest dla mnie tak przemiły i intrygujący, że co chwila nos mi tam ląduje i muszę się go nawdychać :)

Cieszę się tym bardziej, że to zakup w ciemno, a byłem jakoś dziwnie uprzedzony do tych perfum. U mnie zagrało, ale faktycznie, jest to zapach, z którym lepiej zapoznać się przed zakupem. Nie no, bajka, wciągam, i wciagam, i wciagam.. :)

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mutamayez dostępny za 58 zl tam gdzie poprzednio.Jak ktos chętny to brac póki jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bajka, wciągam, i wciagam, i wciagam.. :)

To są na pewno perfumy? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mutamayez dostępny za 58 zl tam gdzie poprzednio.Jak ktos chętny to brac póki jest.

Tzn gdzie?

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip, nie kupuj tego Majoneza- zrobisz 2-3 psiknięcia i Żona nie będzie akceptować... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kupilem na forum (dlatego ciekaw jestem gdzie to można kupić bo pewnie mają inne ciekawe) i mi sie podoba, a stara nie ma nic do moich zakupów;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@herbee: z Lalique EN jest tak, ze albo pokochasz, albo znienawidzisz.

No to pokochałem, wsiąkłem i od razu zapragnąłem takiego Encre sprzed reformulacji. Jak już tak sobie pooddychałem tym LENem, to przypomniałem sobie, że ten zapach już gdzieś tam, kiedyś, czułem w powietrzu i też mnie intrygował. Cieszę się, że w sumie przypadkiem, teraz ja mam TAMTEN zapach! :) Krazy777 pisał, że flakon zawiera jeszcze tą 'większą' połowę, ale czuję, że szybko zamówię kolejny, bo w tym się chyba zaraz wykąpię :) Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a stara nie ma nic do moich zakupów;)

I ja to szanuje :D

 

U mnie jest tak, ze mojej podobają się killery Montale :) już kilka próbek poszło. Niedługo pewnie jakaś flacha wpadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam Kabula i Full intense, oba super.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

U mnie od Montale Black Aoud oraz Honey Aoud. Chwalę sobie, szczególnie Honey Aoud  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jakiś fajny kadzidlany swiss arabian?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip, nie kupuj tego Majoneza- zrobisz 2-3 psiknięcia i Żona nie będzie akceptować... ;-)

 

Jaki to jest zapach? Słodki i duszący w stylu One Million? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Muta jest słodki ale w sposób orientalny, bardziej kadzidłowy, teleportuje gdzieś do Marrakeszu, po prostu czuć, że to arab. Nie wiem czy to sugestia, ale czuję też ten cukier palony na maśle, o którym pisał kiedyś MHAEM. Mnie nie dusi, raczej nasycam się tym orientem i nudzę już po trzech dniach, ale robię przerwę i chętnie do niego wracam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.