Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Dobrze by było, ale wiem, jak ciężko jest go oszczędnie używać, przy entuzjaźmie jaki wzbudza w otoczeniu

Jakiś czas temu, ktoś pisał tu o ambre russe i tak mi się spodobał fragment o panach po czterdziestce w hotelach klasy średniej plus, że pomyślałem, że muszę niuchnąć - zaraz poprosiłem znajomego o próbkę, ale ten nie poszedł na łatwiznę i po szybkim wywiadzie - próbek dostałem więcej z opisu zapachów, jeden odrzuciłem od razu, a reszta mnie zainteresowała - no i proszę, po tygodniu testów - oto jest - ten, który po opisie odrzuciłem

IMG_0808.jpg

Nieźle! Ja już dwa podejścia robiłem i mimo 4 flaszek Jovoy na półce wciąż nie potrafię pożądać Psychedelique. :)

Hah, jak pisałem, to po opisie uznałem, że to najmniej interesujący mnie zapach, więc była to chyba ostatnia próbka z sześciu, której spróbowałem - pierwsze pięć minut zastanawiałem się, czy nie iść pod prysznic, ale potem... No szaleństwo

Moze ktos ma tuscana tomka focusa- forda?

Moze sie znudzil bo nie chce mi sie wydawac  duzo kasy😁

Szyszkops, interesujący to on jest, ale mnie za każdym razem pokonuje tą mokrą piwnicą (mimo, że naprawdę lubię paczulę ;)).

Gdybyś jednak chciał się kiedyś tego flakonu pozbyć, pamiętaj o mnie. :D

Edited by brz

Panowie, ma ktoś może jakieś odlewki Atkinsona? Chętnie okupiłbym :)

Edited by arkad4

Dzisiaj testuję Davodoff Horizon. Bardzo mi pasują, zostają, będę nosił.

6695471e79a99aaa.jpg

Paweł007 jak nie chcesz wydawać dużo kasy na TF Tuscan Leather to śmiało możesz zaopatrzyć sie w Mercedesa Le Parfum , świetna kopia Tomka TL. 

Ten Mercedes to tak niekoniecznie klon TF, bardziej w tym kierunku polecałbym Montale Aoud Leather- parametry dużo lepsze i podobieństwo również a tez można wyrwać w dobrej cenie a względem TF to w ogóle:) 

2 godziny temu, Kuba83 napisał:

Paweł007 jak nie chcesz wydawać dużo kasy na TF Tuscan Leather to śmiało możesz zaopatrzyć sie w Mercedesa Le Parfum , świetna kopia Tomka TL. 

Ten Mercedes to zupełnie inna bajka niż tuscan. 

Ten Mercedes to Koniecznie! klon Tuscan Leather i to jeden z lepszych

🙂 Oczywiście to tylko zdanie setek innych nosów wiec opinie trzeba wyrobić sobie samemu.

Edited by Kuba83

2 godziny temu, MHAEM napisał:

Ten Mercedes to tak niekoniecznie klon TF, bardziej w tym kierunku polecałbym Montale Aoud Leather- parametry dużo lepsze i podobieństwo również a tez można wyrwać w dobrej cenie a względem TF to w ogóle:) 

No to próbuje... dzieki

5 minut temu, Kuba83 napisał:

🙂 Oczywiście to tylko zdanie setek innych nosów wiec opinie trzeba wyrobić sobie samemu.

Terż sprawdze 👍

Godzinę temu, Kuba83 napisał:

Te nosy to chyba po covidzie

Tak, tak, o Mancera Hindu Kush tez wypisywali, że klon Black Afgano, ale chyba testowali te z testerowni po 99pln, bo z oryginałem to ma wspólne może 3 sekundy jak odparowuje alko:)

Paweł musisz poprostu sam zdecydować czy zapach ci odpowiada czy nie, ja nikogo nie przekonuje bo niektórzy cały czas wyznają zasade " Moja racja jest mojsza niż twojsza " więc bez sensu sokolwiek pisać.

Tak jak pisalem- sprawdze obydwa zapachy. Chodzilo mi o firmy bo sam mam małą orientacje w temacie.

W dniu 12.11.2020 o 23:14, pawel007 napisał:

Moze ktos ma tuscana tomka focusa- forda?

Moze sie znudzil bo nie chce mi sie wydawac  duzo kasy😁

Sprawdz Rasasi La Yaqawam, sklad niemal identyczny jak TF

Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

Godzinę temu, Pav napisał:

Otóż to. A Mesiek to zupełnie inna bajka. 

5 godzin temu, Pav napisał:

Fragra to nie wyrocznia- polecam kupić odlewki jednego i drugiego i się przekonać- to ze coś jest podobne to nie oznacza, ze to klon. 

18 minut temu, MHAEM napisał:

Fragra to nie wyrocznia- polecam kupić odlewki jednego i drugiego i się przekonać- to ze coś jest podobne to nie oznacza, ze to klon. 

Nie twierdze ze klon. Mialem Tuscana i probke rasasi LY. Wg mnie calkiem podobne ale ja po pierwsze nie jestem specjalista a po drugie nie mialem ich w tym samym czasie wiec pamiec moze zawodzic.

Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

Akurat w przypadku La Yuqawam sprawa jest dość oczywista i wiadomo, że to klon. Co nie znaczy, że są identyczne. Są jednak dość blisko i oba mają swoich zwolenników. Ja wolę Tomka - skóra jest bardziej zamszowa (jaśniejsza i bardziej miękka), a malina sprawia wrażenia bycia maliną, nie malinowym syropem Paola.

Edited by brz

U mnie Yuqawam wywołał opór lokatorów. Zagroziły, że się wyprowadzą. 

Guest fidelio

Jakiś czas temu postanowiłem do nich wrócić - zakup w sklepie stacjonarnym NOTINO. I cóż mam napisać? Rozczarowany jestem ☹️ Używałem ich ok. 2014/2015 roku i wówczas to było coć! Uwielbiam wanilę i generalnie słodycz w męskich perfumach i te takie były (może nie od początku, ale po jakimś czasie właśnie wanilia dochodziła do głosu). Do tego świetne parametry techniczne. A teraz? Normalnie kastrat jakiś... Czy było coś w nich grzebane, reformulacja jakaś? 🤔

Collage_20201118_082327.jpg