Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

W dniu 27.10.2020 o 20:20, Lestaf napisał:

Napiszcie mi proszę co myślicie o perfumach 1 Milion i 1 Milion Prive. Coraz bardziej mi się zaczynają podobać...

Stał się za bardzo popularny. 

Ładny, męski, korzenny, cynamon. Tylko gdzie tu intense. Klasyczny pour homme daje piąchą w twarz, ten to nawet nie jest lekki liść😁

DSC_0545.JPG

Bo tak to często jest z tymi intensami i extremami, że często są cichsze od wersji podstawowej. No, Spicebomb Extreme, raczej nie ma się czego wstydzić w kwestii parametrów. :)

Do mnie dotarły w tym tygodniu 2 gagatki, które też do słabeuszy nie należą. :) 

iKRxPtdl.jpg

Mam nadzieję, że tym razem to naprawdę ostatnie zakupy w tym roku, bo jeśli jednak coś kupię i (pobłażliwa dotąd) stara przyuważy, zostanę wykastrowany niczym - rzekomo - La Nuit de l'Homme.  😅

Edited by brz

Z drugiej strony... Jedno dziecko już mamy, a więcej nie planujemy. 🙈

Dziś dostałem w prezencie od ukochanej takie i była to super niespodzianka (bez okazji) 😍

OI000286.jpg

w weekend spotkałem Toma Forda Ombre Leather bardzo ładny zapach na zimę chyba trzeba będzie zrobić miejsce w szafce... :)

Przetestuj przed zakupem. Ja się w pierwszej chwili zachwyciłem, ale po testach szybko okazało się, że OL siada mi bardzo blisko skóry i sam ledwo to na sobie czułem. No i odpuściłem.

To DNA w ogóle potrafi bardzo mocno się spodobać, ale po pewnym czasie okazuje się, że nie ma gdzie tego nosić. Moim zdaniem oczywiście. Pierwszy kontakt z La Yuqawam to była kompletna euforia, nigdy nie wąchałem czegoś takiego. Na drugie noszenie czekałem jednak dość długo, a później zapach zaczął mnie drażnić. Potem kupiłem nieco Tuscan Leather, żeby mieć punkt odniesienia (i uważam, że to lepsza pozycja niż Rasasi), ale przez rok użyłem chyba 2 razy. :)

O ile Rasasi, Tuscan i Ombre Leather oraz Montale Aoud Leather podobają mi się bardzo na kimś albo na bloterze o tyle sam nie jestem w stanie ich nosić. Jak już mowa o skórze to jedyne na co się aktualnie jestem w stanie zdobyć to GGA i Leather Patchouli, chociaż podchodów było sporo i zanim nabyłem flakony zużyłem kilka ml żeby się przekonać. 

5 godzin temu, brz napisał:

Przetestuj przed zakupem. Ja się w pierwszej chwili zachwyciłem.

Miałem to samo, z tym że u mnie był po pewnym czasie odrzut.Coś tam jest co mnie zupełnie zniechęciło, powiem więcej drażniło jak sto sk....ów😀

@brz

To jest damski zapach :)

Fakt, taniej jest, ale dlaczego "enigmatyczny"? w sieci raczej więcej lepszych opinii o wizaz24.pl ...

Oj wiem, że damski, wiem. ;)

A co do sklepu, jeśli jakiegoś nie znam, a na forum perfumowym nie widzę ani jednej wklejki, to raczej omijam. Jeśli nawet niszę się już podrabia, to złapać się na bestsellerową lewiznę wcale nie jest trudno.

OK, czyli stosujesz zasadę inż. Mamonia z Rejsu "Ja jestem umysł ścisły i mnie się podobają melodie, które już kiedyś słyszałem... jakże może mi się podobać piosenka, którą pierwszy raz słyszę" :)

Dzisiaj przybył Tomek i Grzesiek na którego czaiłem się całe lato nie mogłem się powstrzymać i obiecuję ni wchodzić już w ten wątek i nie kupować więcej perfum bo już mi się w szafkach nie mieszczą... :)

4BFECCA8-8D51-4FA9-A853-CAB9830AA567.jpeg

Testowania ciąg dalszy. Właściwie daaaawno temu miałem już próbkę tych perfum, ale było to naprawdę daaaawno, więc w zasadzie są dla mnie niemal nowe.  ;)

https://www.perfumeriaquality.pl/uploads_shop/shop/images/source/CELLARS_BLACK_PHANTOM_50ML.jpg

Skład:
Nuty: rum, trzcina cukrowa, ciemna czekolada, kawa, karmel, migdały, heliotrop, drzewo sandałowe

Rodzina zapachowa: drzewna

Nos: Sidonie Lancesseur

Subiektywnie: czuję tu sporo słodkiego rumu, karmel (?), odrobinę kawy. Jest bardzo dobrze - tak lubię. Trwałość świetna. Mocny kandydat do zakupu całej buteleczki.  :)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Zolwiu, gratulacje Tomka! Za AdG nie gratuluję, bo nienawidzę. 😁

Dolce & Gabbana Pour Homme.

Jak z parametrami aktualnych wypustów, czytałem rożne opinie.

Btw może chciałby się ktoś podzielić dekantem?

500px_DolceGabbanaHomme125.jpg

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.