Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję radzieckiego/rosyjskiego zegarka w złocie, o śr. najlepiej powyżej 30 mm. Marka, model niesprecyzowane. Ważne, aby był w dobrym stanie wizualnym i technicznym (nie chciałabym od razu do zegarmistrza gonić). I najważniejsze: 18 mm między uszami. Chcę coś dopasować do bransolety poniżej. Jakby komuś coś zalegało, proszę o PW.

Aha, i mile widziane oferty z Podlasia i bliskiej okolicy, chętnie obejrzę przed zakupemb261f67f6102bc1e6cc3bf29dac08e53.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damskich złotych  zegarków w tym rozmiarze nie było. Z męskich to Łucze, Rakiety, Poljoty, Wostoki, nie pamiętam ile Kirowski ma w uszach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołna,zegarek sprawny w ładnym stanie.

Cena 130zl.post-79147-0-74818800-1558801830_thumb.jpgpost-79147-0-96940200-1558801875_thumb.jpgpost-79147-0-91099200-1558801925_thumb.jpgpost-79147-0-77900600-1558801967_thumb.jpgpost-79147-0-67614800-1558802015_thumb.jpgpost-79147-0-63319500-1558802068_thumb.jpgpost-79147-0-13530000-1558802124_thumb.jpg

Edytowane przez 50 CENT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damskich złotych zegarków w tym rozmiarze nie było. Z męskich to Łucze, Rakiety, Poljoty, Wostoki, nie pamiętam ile Kirowski ma w uszach.

Nastawiłam się na męskie właśnie

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złote Pobiedy są bardzo ładne dla kobiet ale te zegarki mogą mieć mniej niż 18. Jednakże warto rozważyć  skórzany pasek, bo wtedy też wyglądają rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastawiłam się na męskie właśnie

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Przejrzyj, może cos Ci się spodoba :)

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/23558-policzmy-z%C5%82ote-radzieckie-na-forum/page-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kupioną w zeszłym miesiącu Amfibię SE. Używałem jej zaledwie kilka razy, więc stan jest praktycznie idealny. Fajny motyw na dekielku, logowana koronka i sprzączka i przede wszystkim luma na indeksach - zwykłe modele mają tylko na wskazówkach.

 

Cena 420 zł. Zapraszam do negocjacji.

 

 

post-104390-0-08904100-1558808884_thumb.jpg

post-104390-0-48627200-1558808893_thumb.jpg

post-104390-0-96181000-1558808898_thumb.jpg

post-104390-0-35789500-1558808911_thumb.jpg

post-104390-0-63755700-1558808919_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem pw :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damskich złotych  zegarków w tym rozmiarze nie było. Z męskich to Łucze, Rakiety, Poljoty, Wostoki, nie pamiętam ile Kirowski ma w uszach.

Kirowskie mają 18mm ale nie ma szans, żeby to pasowało na nadgarstek kobiety. Niestety sytuacja patowa.

 

Jeśli to nie pamiątka koleżanko Carrot - sprzedaj bransę, i kup mniejszą. Zostanie jeszcze na złoty zegarek i kilkudniowy urlop.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirowskie mają 18mm ale nie ma szans, żeby to pasowało na nadgarstek kobiety. Niestety sytuacja patowa.

 

Jeśli to nie pamiątka koleżanko Carrot - sprzedaj bransę, i kup mniejszą. Zostanie jeszcze na złoty zegarek i kilkudniowy urlop.

Czemu Kirowskie nie będą pasować? Czy w takim razie np. Poljoty lub Łucze (te mi się chyba najbardziej podobają ze złotych) uda się dopasować?

Mam jeszcze drobniutką złotą Slavę, ale pokazana wyżej bransoleta tak mi się podoba, że chciałabym zrobić z niej jakiś użytek.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż ląduje opakowanie 2 tarcz w stanie NOS do zegarka Start. Opakowanie fabrycznie zamknięte. Produkcja najprawdopodobniej Warszawaska. Indeksy z lumą. Sprzedaję w takim stanie ten komplet za 50zl plus wysyłka 10zl POSZŁO

a2fdf79e86af5631852e8a8feb1c52c4.jpg28c02ad04058c48cc4acc2a0e16a3cab.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mawis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usunąc

Edytowane przez bogdan57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż ląduje opakowanie 2 tarcz w stanie NOS do zegarka Start. Opakowanie fabrycznie zamknięte. Produkcja najprawdopodobniej Warszawaska. Indeksy z lumą. Sprzedaję w takim stanie ten komplet za 50zl plus wysyłka 10zl[]

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Gdyby był chętny na jedną to kupię na spółkę, po jednej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enkil, to pisze się na jedna. Reszta priv

 

Wysłane z mojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję radzieckiego/rosyjskiego zegarka w złocie, o śr. najlepiej powyżej 30 mm. Marka, model niesprecyzowane. Ważne, aby był w dobrym stanie wizualnym i technicznym (nie chciałabym od razu do zegarmistrza gonić). I najważniejsze: 18 mm między uszami. Chcę coś dopasować do bransolety poniżej. Jakby komuś coś zalegało, proszę o PW.

Aha, i mile widziane oferty z Podlasia i bliskiej okolicy, chętnie obejrzę przed zakupemhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Ja bym polecał poszukać złoconego ałmaza, do tej bransoletki powinien pasować.

s-l300.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał poszukać złoconego ałmaza, do tej bransoletki powinien pasować.

 

Nie będzie pasował. Po pierwsze inny kolor "złota", po drugie Ałmaz ma mniejszy rozstaw uszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja bym polecał poszukać złoconego ałmaza, do tej bransoletki powinien pasować.

Myślałam raczej o czymś z litego złota, ale się obawiam, że budżet może mi się nie spiąć. Bardzo fajna jest Twoja propozycja - tarcza z fakturą, ciekawe indeksy, kształt koperty też w porządku. Może i nad pozłacanym pomyślę, na pewno taniej będzie

Rety jak ja mało jeszcze wiem o zegarkach... Znalazłam ostatnio wpis dot. ilości i nazw marek radzieckich i złapałam się za głowę

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałam raczej o czymś z litego złota, ale się obawiam, że budżet może mi się nie spiąć. Bardzo fajna jest Twoja propozycja - tarcza z fakturą, ciekawe indeksy, kształt koperty też w porządku. Może i nad pozłacanym pomyślę, na pewno taniej będzie

Rety jak ja mało jeszcze wiem o zegarkach... Znalazłam ostatnio wpis dot. ilości i nazw marek radzieckich i złapałam się za głowę

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

A ja myślę, że dobra byłaby złota Rakieta. Są stosunkowo niedrogie (przeważnie mają 12 gramów z hakiem) i chyba nie aż takie duże (bodajże 32mm)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie pasował. Po pierwsze inny kolor "złota", po drugie Ałmaz ma mniejszy rozstaw uszu.

o popacz,!! Nigdy nie mierzyłem ałmazowych uszu, przyjąłem że ma 18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie pasował. Po pierwsze inny kolor "złota", po drugie Ałmaz ma mniejszy rozstaw uszu.

o popacz,!! Nigdy nie mierzyłem ałmazowych uszu, przyjąłem że ma 18.

I weź tu bądź mądry i coś znajdź :)

 

A ja myślę, że dobra byłaby złota Rakieta. Są stosunkowo niedrogie (przeważnie mają 12 gramów z hakiem) i chyba nie aż takie duże (bodajże 32mm)?

Fajną Rakietę pokazał mi Walter87 w innym wątku, ale pewnie ciężko będzie taką znaleźć. Póki co, widziałam tylko z czarnymi tarczami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że dobra byłaby złota Rakieta. Są stosunkowo niedrogie (przeważnie mają 12 gramów z hakiem) i chyba nie aż takie duże (bodajże 32mm)?

Dobry kierunek któraś z wielkich aktorek polskich starszego pokolenia nosiła złotą Rakietę tylko nie przypomnę sobie która. Ktoś pamięta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Urszula Dudziak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urszula Dudziak :)

Tak! Z braku pamięci myślałem że jakaś aktorka. Ale masz rację to Urszula Dudziak.

Bravo ten Pan! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak! Z braku pamięci myślałem że jakaś aktorka. Ale masz rację to Urszula Dudziak.

Bravo ten Pan! :D

Ciekawe, zachowały się może jakieś zdjęcia Urszuli z Rakietą? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.