Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sthool

Adin, dwa, tri!

Rekomendowane odpowiedzi

Czy trzy zegarki można pokazać na czterech zdjęciach? Jedno zbiorcze i trzy indywidualne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca pisane było 3 zegarki pokazujemy każdy na osobnym zdjęciu lub wszystkie razem. Runda dodatkowa tzw. Pocieszenia - tu pokazujemy jeden zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wracając do drugiej kategorii - Sputnik był moim faworytem i tu się nie pomyliłem ale na drugim miejscu obstawiałem Rakietę "dwunastkę" - jestem mocno zdziwiony ale na szczęście nie ja jestem w Jury.

Gratuluje wszystkim - wiem, łatwo pisać wiedząc że jest sie w pierwszej grupie ale dla mnie ma to drugorzędne znaczenie - zapytałem się sam siebie czy chcę grac o zwycięstwo czy dobrze się bawić i wyszlo mi że dobrze się bawić :)

Jury utrodniło mi mój plan na maksa bo kieszonki tęczowej ani pozłacanej nie mam więc to w której grupie jestem jest mi obojętne pod wzgledem wyboru zegarków/zegarka :D

 

Ale jest to fajne zaskoczenie :)

 

Dobra - bawimy sie wszyscy dalej i o to chyba chodziło :)

 

PS Marek - jak juz tak wszystko podałes to powiem tylko, że nadal nie wiemy ilu uczestników przechodzi do kolejnych rund  :D  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - malarz daltonista jest zachwycony tematem.

Zostałeś jako jedyny przedstawiciel podlasia. Daj z siebie wszystko :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#team podlasie trzymamy za ciebie kciuki Krokodylu :)

Rk7000- kupie teczowe nato 18 mm.- przypadek, nie sądzę :)


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pocieszeni też mają zaprezentować 3 zegarki?

 

W Turnieju pocieszenia prezentujemy jeden zegarek :)

 

Czyli albo razem albo osobno?

 

Dokładnie tak - albo trzy na jednym zdjęciu, albo trzy na trzech :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krokodyl - trzymam kciuki :D


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś jako jedyny przedstawiciel podlasia. Daj z siebie wszystko :)

Bracia Podlasiacy, to trochę parodia, bo na parkiecie został gracz ślepy na barwy. :) Kiedy kupowałem kolorowe kraby, to wcześniej pytałem dziewczynę o to, jaki mają kolor i czy na pewno taki jak deklarował sprzedawca. 


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna organizacja, świetne tematy, cieszę się że mogę brać udział! :)

 

Nowy temat trudny, mało kolorowo u mnie w pudełkach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja bardzo trafiona. Gratuluje wszystkim i życzę udanej dalszej zabawy oraz dobrych pomysłów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bracia Podlasiacy, to trochę parodia, bo na parkiecie został gracz ślepy na barwy. :) Kiedy kupowałem kolorowe kraby, to wcześniej pytałem dziewczynę o to, jaki mają kolor i czy na pewno taki jak deklarował sprzedawca. 

Nie przejmuj sie - ponoć prawdziwy mężczyzna rozpoznaje tylko trzy kolory - niestety nie napisze jakie bo jednak mógłbyś to wykorzystać w jutrzejszej rywalizacji  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Roman, już się nie przejmuję. Mimo, że trochę inaczej widzimy świat, to jakoś się pozytywnie układało z kolorami.
Od kiedy jestem gruby i łysy - jedyny i w miarę skuteczny sposób, aby zwrócić na siebie uwagę kobiety, to zapewnić dziewczynę, że ma zupełnie wyjątkowy kolor oczu. Jakie tam te oczy by w rzeczywistości nie były, mówię, że jak dla daltonisty - są fioletowe. ;)


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy jestem gruby i łysy

Nie przesadzasz troche? :)


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś niestety nie będę mógł z Wami być w trakcie prezentacji zegarków, bo idę na Bal :D

 

Przypominam, że dziś w godzinach 21:00 - 21:05 prezentowane będą jedynie zegarki w Turnieju Głównym, a tematem przewodnim będą Kolory tęczy :)

 

Życzę udanej zabawy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze doprecyzować- 3 różne zegarki mają być na 3 osobnych zdjęciach czyli 1 zegarek na 1 zdjęciu itd lub 1 zdjęcie na których są wszystkie 3 zegarki.

Moje pytanie jest następujące : Czy mogą być 3 zdjęcia na każdym 3 zegarki w 3 różnych ujęciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze doprecyzować- 3 różne zegarki mają być na 3 osobnych zdjęciach czyli 1 zegarek na 1 zdjęciu itd lub 1 zdjęcie na których są wszystkie 3 zegarki.

Moje pytanie jest następujące : Czy mogą być 3 zdjęcia na każdym 3 zegarki w 3 różnych ujęciach

Ale komplikujesz :) Było napisane że każdy zegarek z osobna na trzech zdjęciach lub jedno  zdjęcie z trzema zegarkami. Nie ma już czasu na wprowadzanie zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie komplikuje tylko pytam żeby rozwiać własne wątpliwości...

Czy ja mówię coś o zmianach ???

Coś taki nabuzowany przed konkursem

 

Wszystko jasne dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

5 min Panowie. Czekam z ciekawością na wasze propozycje. :) Trzymam kciuki za wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.