Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Kto powiemi z którego roku jest ta mołnia? , można to chyba ustalić po cyfrach na werku, tylko nie mam pamięci do tego , jak.

Lata '80 lub później.

Po numerze seryjnym w tym przypadku niczego sensownego nie ustalisz.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]

Lata '80 lub później.

Po numerze seryjnym w tym przypadku niczego sensownego nie ustalisz.

 

pozdrawiam

Narfas

No popatrz, a ja myślałem ,ze dziadek miał go dluzej. Teraz jak się zastanowiłem to przypomniało mi się, ze miał dwa i ten kupił gdy poprzedni się zatrzymał. Szkoda , że na 99% go wyrzucił. Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem drogą kupna 2 zegarki i szczerze mówiąc nic o nich jeszcze nie znalazłem. 
1. Rakieta - ale nie zwykła rakieta, a zegarek mający niestandardowa wielkość 43mm(!) - i w sumie to było powodem kupna. 
Czy moglibyście mi pomóc w określeniu wieku i przybliżonej wartości zegarka? Oraz czy zniszczenia dokonane przez czas lub niepoważnego właściciela są do odwrócenia? (spód koperty) - proszę o pomoc w ratowaniu tego pięknego rosyjskiego dzieła  :P 
P1160562.JPG

P1160567.JPG

 

2. Poljocik budziczek - zawsze chciałem mieć budzik w zegarku na rękę, ale nie chciałem na to wydawać 100złotych - zatem udało mi się ustrzelić taniutki internetowy model - 45zł z przesyłką. Czy to nie była okazja? (do niego raczej nie mam pytań, będzie wspaniały) 

Czy do takich zegarków jest możliwe zdobycie szybki w razie porysowania? 
P1160588.JPG

P1160595.JPG
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc co do rakiety, wartość jej jest taka ile za nią zapłąciłeś, w przeciwnym razie nie byłaby tyle warta :) Sam ją obserwowałem, ale odpuściłem. Są to lata 80. Zniszczenia spowodowane zostały czasem, czyli powstały wżery od potu na spodzie koperty, musisz się z tym pogodzić.

 

Cena 45zł za budzik to oczywiście dobra cena, jeśli nie ma jakiś dużych wad. A szkło bez problemu wymienisz u każdego zegarmistrza w cenie około 10zł.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem za nią ok. 25zł z przesyłką  ^_^ Moim zdaniem jest to bardzo dobra cena jak za tak duży i niestandardowy zegarek. Uwielbiam niestandardowość pośród wszechobecnej chińskiej tandety  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinny być takie (zdjęcie S. Antonowa):

 %25D0%25BA%25D0%25B8%25D1%2580%25D0%25BE

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze tez zlocone ale tego juz pewny nie jestem.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej konfiguracji, tzn. tarcza i koperta, raczej tylko srebrne choć 100% pewności nie ma, jak to u ruskich 

 

https://plus.google.com/photos/113098239036073221216/albums/5665878494165703473/5665878539155360386?pid=5665878539155360386&oid=113098239036073221216

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, waski123 ma rację, powinny być srebrne (zdjęcie kolegi mhu): 

IWuqkDR.jpg


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mogę zakupić zegarek Aviator avw8974g76 używany, natomiast nigdzie nie mogę znaleść ceny tego zegarka, jest ktoś w stanie mi go wycenić jakoś pobieżnie chociaż ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję

150zł to chyba uczciwa cena ? Pasek racze do wymiany. Szybka z jedną rysą

Edytowane przez Krajan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tem zegarek nazywa się mołnia a na poprzedniej stronie miałeś jego zdjęcie i więcej danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między północą a 4:03 .:) o piątej zaczynam pracę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Niedawno u moich rodziców znalazłem starą Rakietę.Czy ktoś może jakoś zidentyfikować model ? Na deklu mam wygrawerowany numer 758. Gdzie w Poznaniu mógłbym odrestaurować takie zegareczek ?

 

IMGP8017.jpg

 

 

 

 

IMGP8021.jpg

 

IMGP8022.jpg

 

IMGP8024.jpg

 

IMGP8029.jpg

 

IMGP8030.jpg

 

IMGP8031.jpg

 

IMGP8033.jpg

 

IMGP8043.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Seiiko SNKE57, Seiko SNK803, Orient Sparta (EV0N002W), Orient Curator (FFD0J004W0), SeaGull 1963, Orient Bambino (SER2400EW0), Parnis Power Reserve Automatic B2, Gerlach RWD-6, Gerlach CWS Sokół 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok produkcji po 1992- to rassija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć, ile ten zegarek może być wart, czy jest ze złota, oraz jakieś informacje typu rok produkcji itp... jedyne co jest mi wiadome, to to, iż jest to zegarek bodajże z USRR, Zaria jawels 17.

 

 

http://img.pl/537760f24e54d/qzPf/

http://img.pl/537760f24e54d/rzPf/

http://img.pl/537760f24e54d/wzPf/

http://img.pl/537760f24e54d/zzPf/

http://img.pl/537760f24e54d/yzPf/

Edytowane przez Syn Bogdana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5zł? może??? choć myślę że wystawiony od 1zł tak zostanie na zawsze... A w ogóle to nie wyceniamy zegarków. Allegro je wycenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.