Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny kalkulator. W dobie smartfonów ten suwak to już poważny zabytek a ten, kto potrafi go obsłużyć to pewnie jakiś czarodziej albo inny prestidigitator :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny kalkulator. W dobie smartfonów ten suwak to już poważny zabytek a ten, kto potrafi go obsłużyć to pewnie jakiś czarodziej albo inny prestidigitator :-)

Jak mu dorobię uszy i założę pasek to zagonię w kąt rolkomaniaków i omegowców :D

No i jest dwustronny :rolleyes:

post-103088-0-74501300-1528268890_thumb.jpg

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super suwak :)

Dzięki :)

Nie mogłem się powstrzymać :rolleyes:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google Wostok gajowy. Było kilka wersji kolorystycznych tarczy.

Dziękuje za informacje. Ale nie doszukałem się nazwy producenta. Mało informacji jest o nim. Masz jakieś info o nich.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informacje. Ale nie doszukałem się nazwy producenta. Mało informacji jest o nim. Masz jakieś info o nich.

Nazwa producenta to Wostok... :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zainteresowałem się zegarkiem że zdjęć. Mam pytanie czy da się ustalić jakoś datę produkcji po nr seryjnym?

Czy wygląda na oryginał czy ma jednak jakieś mankamenty?

Pozdrawiam forumowiczów

post-105002-0-68743900-1528296909_thumb.jpg

post-105002-0-88106600-1528296936_thumb.jpg

post-105002-0-40798500-1528296970_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że końcówka wskazówki minutowej jest wygięta w dół. Czy to może być normalne? Czy raczej próbować to korygować u zegarmistrz? Nie wiem czy takie rzeczy się robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informacje. Ale nie doszukałem się nazwy producenta. Mało informacji jest o nim. Masz jakieś info o nich.

Poczytaj tu

http://forums.watchuseek.com/f10/vostok-2403-a-469852.html


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że końcówka wskazówki minutowej jest wygięta w dół. Czy to może być normalne? Czy raczej próbować to korygować u zegarmistrz? Nie wiem czy takie rzeczy się robi.

Jeżeli ogladasz ze zdjecia to moze być zludzenie optyczne - obraz zalamuje sie na krawedzi szkła

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mercel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że końcówka wskazówki minutowej jest wygięta w dół. Czy to może być normalne?.

Złudzenie optyczne. Zakładam że widzisz to patrząc z boku koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jednak nie złudzenie optyczne. Końcówka wskazówki minutowej jest wygięta w stronę tarczy i według zegarmistrza to zupełnie normalne :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś coś w których latach był produkowany ten model, ja przeglądałem trochę katalogów ale zawsze były tylko podobne

Lata 70. Ładny oryginalny złoty Poljocik , choć "mały" . Waga koperty coś ok. 10-11 g .  Jak kupujesz to za złote płaci się złomAu+10% lub  100zł./gram Au (reszta to przepłacanie). Jak są pudełka i paszporty to trochę więcej. Złote zegarki SU nie są rzadkie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adam Rakowski - świetny zegarek, oryginał, zegarek z drugiej połowy lat '60 lub początku '70; zachowany w świetnym stanie. Tę tarczę dość trudno dorwać (w ładnym stanie) :)

@Zdzisiek - Ten zegarek jest w świetnym stanie i liczenie go po złomie.... Zresztą, to myślenie sprawia, że niektórych modeli już prawie nie ma na rynku. Regularnie widuje się wystawione oferty (np. przez lombardy) z cenami z kosmosu (ktoś to kupuje?), ale i w drugą stronę nie warto przeginać - to nie jest złom.

Edytowane przez Voli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki poljocik w takim stanie wystawiony za 1.5k zniknie w jeden dzień - za tysiaka to   :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdzisiek liczy i płaci jak profesjonalista, laicy biorą co jest i za ile jest.

- - -

Jak będę chciał kupić złoty to się zgłoszę ;)

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny złoty Poljot z rzadko widywana tarczą.

Wskazówka minutowa często jest lekko zagięta i to normalne zjawisko ogólnie, nie tylko w złotych zegarkach :)

Ale efekt zagięcia może potęgować wypukłość szkła - to też normalne zjawisko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś o tym zegarku. Wiem że jest to ruski Lucz, zloty,ze złotą bransoletą. Próba 583. Działa, jest nakręcany.

Pozdrawiam

post-105049-0-72702900-1528558091_thumb.jpg

post-105049-0-23144300-1528558151_thumb.jpg

post-105049-0-55014200-1528558293_thumb.jpg

Edytowane przez Maalenstwo90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie wyceniamy zegarków zgodnie z regulaminem zaakceptowanym przez Ciebie przy rejestracji konta.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś o tym zegarku. Wiem że jest to ruski Lucz, zloty,ze złotą bransoletą. Próba 583. Działa, jest nakręcany. Ile może być warty?

Pozdrawiam

20 minut od zarejestrowania i zaakceptowania regulaminu który oczywiście przeczytałeś i już takie pytanie? No to przypomnę...

 

Rozdział VI. Przepisy porządkowe.

6. Zabronione jest dokonywanie wyceny oraz umieszczanie próśb o dokonanie wyceny.

 

Edit. We wszystkim innym oczywiście pomożemy. I witamy na forum :)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś o tym zegarku. Wiem że jest to ruski Lucz, zloty,ze złotą bransoletą. Próba 583. Działa, jest nakręcany. Ile może być warty?

Pozdrawiam

 Jaka jest średnica tego zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut od zarejestrowania i zaakceptowania regulaminu który oczywiście przeczytałeś i już takie pytanie? No to przypomnę...

 

Rozdział VI. Przepisy porządkowe.

6. Zabronione jest dokonywanie wyceny oraz umieszczanie próśb o dokonanie wyceny.

 

Edit. We wszystkim innym oczywiście pomożemy. I witamy na forum :)

No tak dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.