muchacho_ 2375 #4751 Napisano 27 Grudnia 2013 Orlando Bloom generalnie nosi fajne zegarki.Widzialem gdzies jego zdjecie z IWC Big Pilot na nadgarstku. 0 Instagram - Lug2Lug Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
neolith 523 #4752 Napisano 31 Grudnia 2013 dziś dużo mówi się o tym panu, co ma na ręce? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
SphinX 77 #4753 Napisano 31 Grudnia 2013 AP Royal Oak Offshore Schumacher 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
vvv 2463 #4754 Napisano 31 Grudnia 2013 Zegarek Kasi Tusk, pytanie jaki? 0 Pozdrawiam,Janek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
SphinX 77 #4755 Napisano 31 Grudnia 2013 Tissot - bardzo przyjemny. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #4756 Napisano 1 Stycznia 2014 Zegarek Kasi Tusk, pytanie jaki?To wątek o sławnych ludziach-tak tylko przypominam..... 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartosz 86 45 #4757 Napisano 1 Stycznia 2014 To wątek o sławnych ludziach-tak tylko przypominam..... Schumiego się czepiasz? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sirkozi 12 #4758 Napisano 2 Stycznia 2014 Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni. Koperta przypomina trochę Nighthawki. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Leppard 193 #4759 Napisano 3 Stycznia 2014 co ma na ręku "pospolity lisek rudy, pełen sprytu i obłudy"? (cyt. J. Brzechwa: Szelmostwa Lisa Witalisa). 0 CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Burns 5063 #4760 Napisano 3 Stycznia 2014 W tej Gdyni to bardziej jakiś Fortis 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pablos_ 16 #4761 Napisano 3 Stycznia 2014 co ma na ręku "pospolity lisek rudy, pełen sprytu i obłudy"? (cyt. J. Brzechwa: Szelmostwa Lisa Witalisa).Siedział leniwiec na drzewie sekwoi,wtem mrówka wdrapała się do niego powolii rzecze mu: To już było!!! Patrz wyszukiwarka. Leniwiec nie potrafi? Odp. prostaBaume & Mercier 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mirosuaw 38838 #4762 Napisano 3 Stycznia 2014 Casio? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Paweł Mościcki 0 #4763 Napisano 3 Stycznia 2014 dziś dużo mówi się o tym panu, co ma na ręce? A on nie jest w ogóle ambasadorem AP? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Marw 19 #4764 Napisano 3 Stycznia 2014 Tak, Michael jest ambasadorem AP 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Walter_87 8337 #4765 Napisano 3 Stycznia 2014 Ulysse Nardin Marine Chronometer a w mankietach spinki Aston Martin 0 KMZiZ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Walter_87 8337 #4766 Napisano 4 Stycznia 2014 A tu IWC Portugese 0 KMZiZ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Marw 19 #4767 Napisano 4 Stycznia 2014 (edytowane) Widać, że oprócz wspaniałych samochodów w kolekcji, Rowan ma także klika pięknych zegarków. Edytowane 4 Stycznia 2014 przez markee 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Walter_87 8337 #4768 Napisano 5 Stycznia 2014 Niedawno odbudował swojego Mclarena F1. Koszt - £910,000...Bardzo fajny człowiek, jeden z najlepszych aktorów (nie tylko komediowych). A tu jako Johnny English w drugiej części filmu (Johnny English Reborn) i znów UN, tyle, że na pasku i z czarnym cyferblatem. 0 KMZiZ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #4769 Napisano 5 Stycznia 2014 Bardzo fajny człowiek, jeden z najlepszych aktorów (nie tylko komediowych). To prawda-najbardziej lubię go jako Edmunda Czarną Żmiję.... 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Walter_87 8337 #4770 Napisano 5 Stycznia 2014 Hehe, cała ekipa z ostatniej serii serialu Niestety rzadko puszczają go w tv. Czasem na bbc. 0 KMZiZ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Leppard 193 #4771 Napisano 5 Stycznia 2014 he w sumie mam to na DVD trzeba na czasie odświeżyć... taki mam "szczwany plan" 0 CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bukszpan 8 #4772 Napisano 5 Stycznia 2014 (edytowane) Jakieś pomysły co nosi Xabi Alonso, pomocnik Realu Madryt?Na pewno coś ze stajni AP, ale co dokładnie? Edytowane 5 Stycznia 2014 przez Bukszpan 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartek79 1704 #4773 Napisano 5 Stycznia 2014 Hmmm AP lub Hublot jak dla mnie 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bukszpan 8 #4774 Napisano 6 Stycznia 2014 Poszperałem trochę w sieci i wychodzi na AP 26320OR.OO.D002CR.01 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #4775 Napisano 6 Stycznia 2014 Poszperałem trochę w sieci i wychodzi na AP 26320OR.OO.D002CR.01Wygląda to na hasło do fortu KNOX ,ale jako że piłkarze to mistrze intelektu ,pewnie wie co nosi..... 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach