Gość romseyman #5876 Napisano 22 Września 2014 A kto to jest? Na pewno nie poliglota 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88973 #5877 Napisano 22 Września 2014 Laureat wielu nagród, znany aktor, Colin Firth. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
hugo012 1800 #5878 Napisano 22 Września 2014 (edytowane) Co ma na ręku Micheil Saakaszwili, były prezydent Gruzji? (obecnie mieszka w Brooklynie ) Edytowane 22 Września 2014 przez hugo012 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MichałZet 5 #5879 Napisano 23 Września 2014 Co nosi moim skromnym zdaniem najwybitniejszy żyjący polak? Najlepiej widać około 0:56 nagrania. Kiedyś wspominał, że kupił ten zegarek dawno temu w Szwajcarii. Jest ktoś w stanie konkretny model wskazać? Uprzedzając pytania proponuję obejrzeć poniższy filmik, chociaż trochę przybliży sylwetkę tego człowieka i jego niezwykłego życiorysu. https://www.youtube.com/watch?v=A1P-sVAvNyc 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
msokol19 133 #5880 Napisano 23 Września 2014 (edytowane) Myślę, że u Profesora jest na nadgarstku jakiś złoty Longines.Micheil Saakaszwili - jak dla mnie to zdecydowanie jakiś Jaquet Droz - nie mogę tylko namierzyć modelu. Edytowane 23 Września 2014 przez msokol19 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88973 #5881 Napisano 23 Września 2014 Thierry Mugler, moda + zapachy, kiedyś (dość dawno) i w tym roku - może ktoś rozpozna zegarki...? 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Osiem 293 #5882 Napisano 23 Września 2014 Przepraszam za OT, ale co n ma z twarzą na drugim zdjęciu? Tyson to mało... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Solve 218 #5883 Napisano 23 Września 2014 Przesadził z botoksem 0 Krystian "KriSu" Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo #5884 Napisano 23 Września 2014 Jak dla mnie to rolex GMT Master II Ale moge sie mylic..Jesli chodzi o profesora to odrazu mi tez sie skojazyl lonzyn 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88973 #5885 Napisano 23 Września 2014 Panowie, a propos twarzy Thierry'ego - napisałem, że pierwsza fota jest sprzed dosyć dawna. Dokładnie z połowy lat 80-tych. Druga zaś z roku bieżącego. Rok urodzenia Thierry'ego - 1948 r. I tak nie wygląda źle. Ale rzeczywiście, podobno ma hopla na punkcie "body transformation" (jestem hetero, ale jak na faceta blisko 70-tki ma imponującą sylwetkę). A nos, zdaje się, złamany w bójce. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pytam 9 #5886 Napisano 23 Września 2014 A kto to jest? Znany dyplomata. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88973 #5887 Napisano 23 Września 2014 Carlos Slim Helu, od dłuższego czasu najbogatszy człowiek świata wg rankingu Forbes'a 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dasiek7 16 #5888 Napisano 25 Września 2014 Panowie, a propos twarzy Thierry'ego - napisałem, że pierwsza fota jest sprzed dosyć dawna. Dokładnie z połowy lat 80-tych. Druga zaś z roku bieżącego. Rok urodzenia Thierry'ego - 1948 r. I tak nie wygląda źle. Ale rzeczywiście, podobno ma hopla na punkcie "body transformation" (jestem hetero, ale jak na faceta blisko 70-tki ma imponującą sylwetkę). A nos, zdaje się, złamany w bójce. Wyglada jak transformacja Mickeya Rourka.......od narkotykow i innyh uzywek. 0 " tylko Seiko " Damian Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88973 #5889 Napisano 25 Września 2014 Nie wiem, co robił z twarzą - możliwe, że "cudował", ale ja pisałem o sylwetce. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
vandit 1135 #5890 Napisano 26 Września 2014 Liam Neeson, aktor 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lawnowerman 937 #5891 Napisano 26 Września 2014 Hamilton? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Maro66 63 #5892 Napisano 26 Września 2014 Ale co? On tak do ludzi wychodzi?Czy raczej fotka nie do tego tematu? 0 Time is meaningless, and yet it is all that exists. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Eldorado9 8 #5893 Napisano 28 Września 2014 Co ma na ręku Gerard Depardieu? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla #5894 Napisano 28 Września 2014 Pewnie Burana... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88973 #5895 Napisano 28 Września 2014 George Clooney (znany aktor z USA) - NIE W FILMIE , ale w przeddzień oraz w sam dzień ślubu w Wenecji - może ktoś rozpozna cokolwiek...? 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartek79 1704 #5896 Napisano 28 Września 2014 Clooney zawsze miał fajne zegary i piękne kobiety... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #5897 Napisano 28 Września 2014 Clooney zawsze miał fajne zegary i piękne kobiety... Dziwne,bo ani przystojny,ani znany ,i nie bogaty 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ricardo216 104 #5898 Napisano 28 Września 2014 (edytowane) Dziwne,bo ani przystojny,ani znany ,i nie bogaty No tak To może metoda "na litość" jednak działa Edytowane 28 Września 2014 przez ricardo216 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartek79 1704 #5899 Napisano 28 Września 2014 Uroda i pieniazki nie zawsze chodza w parze z gustem. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Osiem 293 #5900 Napisano 28 Września 2014 No tak To może metoda "na litość" jednak działa Albo jest romantykiem, a Omegi pewnie podróbki 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach