radekglaz 55 #9751 Napisano 21 Października 2017 tak jak Kraśko nie zna Pagani... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
grubens 8 #9752 Napisano 21 Października 2017 a co za sikorke ma Tedik, ktoś wie? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eye_lip 27850 #9753 Napisano 21 Października 2017 Nixon. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka 0 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gąssi_gąsqi 23 #9754 Napisano 23 Października 2017 Co wy z tym Pagani??? Jaja sobie robicie czy tak na poważnie?Kraśko ma Taga Aquaracer 300m z niebieska tarcza i ceramika.Dobrze, że wyjaśniłeś bo ja byłem w stanie wciągnąć PAGANI 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
radekglaz 55 #9755 Napisano 24 Października 2017 Sebastian Fabijański, którego możemy oglądać w Botoksie... bliski kolega Olgi Bołądź i Rolex SUB wersja no date: 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
golumiasty 77 #9756 Napisano 26 Października 2017 Co nosi Pudzian? 0 ♎️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88832 #9757 Napisano 26 Października 2017 W której reklamie najbardziej Was przekonuje Piękny David...? 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
LMed 111 #9758 Napisano 26 Października 2017 Kopaczowi ślicznemu we wszystkim dobrze . 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Muzzy 4058 #9759 Napisano 26 Października 2017 TUDOR! 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
radekglaz 55 #9760 Napisano 26 Października 2017 Breitling... choć nie lubię Breitlinga. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dorian06 44394 #9761 Napisano 26 Października 2017 Fajną ma kurtkę. 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #9762 Napisano 26 Października 2017 Breitling... choć nie lubię Breitlinga.Tak samo. 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
artme 10843 #9763 Napisano 26 Października 2017 Tudor! Jak dla niego ten bicolor 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91398 #9764 Napisano 26 Października 2017 (edytowane) Dla mnie bicolor kompletnie nie pasuje do tego typu kolesia jak na zdjęciu. Bardziej coś w stylu black shield. Edytowane 26 Października 2017 przez sanik 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #9765 Napisano 26 Października 2017 Diver two tone jest trochę rodem z "półświatka" więc ta stylizacja wygląda dobrze.Ale odkąd za jego styl wzięła się żona - wygląda dobrze niemal we wszystkim. Przedtem bywało różnie ;-) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #9766 Napisano 27 Października 2017 Jakie to staruśkie czasy Ja wybieram Tudora. Właśnie w tej wersji kolorystycznej 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jimmy6 2373 #9767 Napisano 27 Października 2017 Zdecydowanie Tudor i "nowy styl" Pana D 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ptakug 185 #9768 Napisano 27 Października 2017 (edytowane) Przeniesione Edytowane 27 Października 2017 przez ptakug 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafi87 586 #9769 Napisano 27 Października 2017 Z filmu The Wizard of Lies Polecam film http://zegarkiclub.pl/forum/topic/521-zegarki-ze-szklanego-ekranu/page-114 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ptakug 185 #9770 Napisano 27 Października 2017 Co za gafa ze mnie ;(. Dzięki 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
itor 7 #9771 Napisano 27 Października 2017 kojarzycie tego dżentelmena? Dla przypomnienia i uczczenia pamięci Profesora Zdzisława Mrugalskiego. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
msokol19 133 #9772 Napisano 27 Października 2017 (edytowane) kojarzycie tego dżentelmena? 002_Krolewski_zegarmistrz_Dariusz_Chlastawa.jpg Dla przypomnienia i uczczenia pamięci Profesora Zdzisława Mrugalskiego. 161.jpgTego u góry oczywiście kojarzę A na dole co to za zegar dla Profesora? Jeśli mnie oczy nie mylą coś z gabinetowców Chronos-art, jeszcze w wersji "łódzkiej"? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka Edytowane 27 Października 2017 przez msokol19 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91398 #9773 Napisano 27 Października 2017 Tego u góry oczywiście kojarzę A na dole co to za zegar dla Profesora? Jeśli mnie oczy nie mylą coś z gabinetowców Chronos-art, jeszcze w wersji "łódzkiej"?Zgadza się, a wręcza twórca. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
msokol19 133 #9774 Napisano 27 Października 2017 Zgadza się, a wręcza twórca.Tak mi to właśnie na Pawła wyglądało. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91398 #9775 Napisano 27 Października 2017 Tak mi to właśnie na Pawła wyglądałoStare dobre czasy, kiedy w Polsce robione były zegarki. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach