Adi 5077 #10376 Napisano 26 Maja 2018 Ale przecież "ciemny lud" to kupuje, więc czemu ma być inaczej? Zazwyczaj rządzący opierają się na nie specjalnie lotnych jednostkach dając im poczucie, że są mądrzy, mają wpływ i są ważni. Oni to podchwytują, bo aż tak głupi nie są by nienskorzystać z okazji pozwalającej ciut podreperować mizerną samoocenę. A ludzie sukcesu są doskonałym celem. Każdy sędzia to złodziej, lekarz to łapówkarz, właściciel to były konfident i już lepiej żyć. Je mam nic, nic nie znaczę bo nie jestem jak ONI. Nawet średnio drogie zegarki są sensacją dla mas jak się to odpowiednio sprzeda. Brukowce nie raz w formie skandalu piszą jaki to zegarek ma polityk, celebrytka czy autentyczna gwiazda. A do kogo przekaz kieruje brukowiec? Do tych samych co rządzący.... Przecież uczciwie nie można wywalczyć świetnej pracy, zbudować firmy czy pomnażać majątku. Leniowi nie chce się myśyśleć jak to się robi, wrodzony strach i wpojone poczucie, że mu coś się należy nie pozwala na inwencję. HgŁatwiej wbić sobie w ciasne horyzonty że to ukradzione, nieuczciwe z uwłaszczenia. I już mu lepiej. To nie jego wina. To oni źli mają na te zegarki..... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafi87 586 #10377 Napisano 26 Maja 2018 (edytowane) Hipokryzja i postawa roszczeniowa to cecha wspólna czy to parweniuszy czy mieszkańców czworaków i familoków. Zidane z IWC. edit Kloop również z IWC Edytowane 26 Maja 2018 przez rafi87 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
LMed 111 #10378 Napisano 27 Maja 2018 (edytowane) I takie odburkiwanie to ma być agitacja?Namawiam do solidnej ofensywy ideologicznej.Sądząc po zegarkach, to ten Lenin skromnym człowiekiem był? Edytowane 27 Maja 2018 przez LMed 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gustaw6666 324 #10379 Napisano 27 Maja 2018 Lechu a co ten Lenin nosił (?) bo zdjęcia nie widać, aż mnie zaciekawiło. 0 Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91387 #10380 Napisano 27 Maja 2018 Książe Karol Na nadarstku Parmigiani Toric Chrono 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
LMed 111 #10381 Napisano 27 Maja 2018 (edytowane) Co nosił Lenin ?Hmm. Donoszą , że takiego składaka na bazie mechanizmu kieszonkowego Mosera albo Bure(?) firmowanego przez wytwórnię Toczmech , którą stworzono do zagospodarowania pozostałości po przedrewolucyjnych montowniach zegarków.Ale pewnie używał również zegarków kieszonkowych , jakich nie wiem.Liczyłem na jakieś sensacje , typu złoty, emaliowany Bure czy złoty z kamieniami repetier Mosera ( oba oczywiście na mechanizmie Le Coultre ) po poprzedniej ekipie, bo dostęp do nich miał przecież swobodny , ale nie mam informacji na ten temat. Edytowane 27 Maja 2018 przez LMed 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88805 #10382 Napisano 27 Maja 2018 Zinedine Zidane 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafi87 586 #10383 Napisano 27 Maja 2018 Mourinho Uczciwi ludzie w tym pracodawcy, którzy terminowo regulują swoje zobowiązania także wobec pracowników, kontrahentów, skarbówki itd, nie biorą do siebie uwag o złodziejstwie ponieważ są uczciwi. A inni … 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #10384 Napisano 27 Maja 2018 (edytowane) Kompetentni i pożądani przez rynek pracownicy trafiają do solidnych firm i nie biorą pierwszej z brzegu „ roboty”. A jeśli czują się oszukani idą do sądu pracy zamiast wylewać żale, że świat nie leży u ich stóp, oblewając swoją żółcią wszystko i wszystkich i oskarżając innych o swoje niepowodzenia.Chyba, że mają takie ( słabo płatne) zlecenie ... Edytowane 27 Maja 2018 przez desmo 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gasp50 696 #10385 Napisano 28 Maja 2018 ciekawe czy nr to YM Rolexa a 2 -to breitling.....?,http://legia.com/aktualnosci/andrzej-fonfara-odwiedzil-muzeum-legii-42458fonfara1.htmfonfara1.htm 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Remy 397 #10386 Napisano 28 Maja 2018 Fonfara solidny bokser niestety aby być mistrzem świata powinien poprawić obronę, nogi, dodać kontry, wyprzedzenia.Teraz idzie do wyższej wagi j bez progresu umiejętności straci tylko zdrowie. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafi87 586 #10387 Napisano 28 Maja 2018 Luis Figo były piłkarz, założyciel fundacji promującej sport wśród dzieci wywodzących się z biedniejszych rodzin, także ambasador dobrej woli Unicef. Nie jest mu więc obcy, w przeciwieństwie do nowobogackich, cytat z książki ,,Wielki Gatsby'' Fitzgeralda - ,, ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty’’. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gasp50 696 #10388 Napisano 28 Maja 2018 Jest wywiad w którym widać że to YM, taki jak Twój .Jest wywiad w którym widać że to YM, taki jak Twój .https://youtu.be/kWuxcxSFq1Q?t=8m1sTy wszystko wysledzisz ☺ 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zielony.m 2131 #10389 Napisano 28 Maja 2018 tak w temacie 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #10390 Napisano 28 Maja 2018 (edytowane) Luis Figo były piłkarz, założyciel fundacji promującej sport wśród dzieci wywodzących się z biedniejszych rodzin, także ambasador dobrej woli Unicef. Nie jest mu więc obcy, w przeciwieństwie do nowobogackich, cytat z książki ,,Wielki Gatsby'' Fitzgeralda - ,, ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty’’. Figo - judasz za srebrniki i Fitzgerald - alkoholik, kobieciarz i skandalista z ...katolickiej rodziny - patroni hipokryzji. I odwieczna wymówka marksistów - byt ponad świadomością. „Co poradzisz, jak nic nie poradzisz” „Gdyby Bóg chciał by ludzie byli ograniczeni nie obdarzyłyby ich wyobraźnią” Edytowane 28 Maja 2018 przez desmo 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafi87 586 #10391 Napisano 28 Maja 2018 Tuwim i zawsze te same kompleksy 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88805 #10392 Napisano 28 Maja 2018 Fitzgerald - alkoholik, kobieciarz i skandalista z ...katolickiej rodziny Dla mnie ideał - i do tego jeszcze świetny pisarz. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
artme 10843 #10393 Napisano 28 Maja 2018 (edytowane) Ostatnio manufaktura Patek Philippe przeraziła się wzrostem zainteresowania kolekcją Nautilus. W efekcie ceny poszły w górę, ograniczono produkcję oraz sprzedaż. Patek nie chce podzielić losu AP dlatego próbuje przeciwdziałać...Nie dramatyzujmy i nie wymyslajmy takich teorii, bo to nie jest oficjlna wersja, tylko nasze czcze domysly Patek od dawna dzieli (chcesz czy nie chcesz) losy AP pod wgledem zinteresowania Nautilusem. Calatrava czy inne modele, to tylko czesc sprzedazy i nie to, ze chca tak pieknie zwrocic uwage na reszte, tylko zwyczajnie inne im zalegaja i tyle. Dokladnie to samo ma Rolex z Subem czy Daytona, AP z RO co PP z Nautilusem i dorabianie do tego czegos innego niz chec zwiekszenia zysku poprzez sprzedaz innych kolekcji jest... wesole Ale oczywiscie mozna w to wierzyc Edytowane 28 Maja 2018 przez artme 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord #10394 Napisano 28 Maja 2018 Nie dramatyzujmy i nie wymyslajmy takich teorii, bo to nie jest oficjlna wersja, tylko nasze czcze domysly Patek od dawna dzieli (chcesz czy nie chcesz) losy AP pod wgledem zinteresowania Nautilusem. Calatrava czy inne modele, to tylko czesc sprzedazy i nie to, ze chca tak pieknie zwrocic uwage na reszte, tylko zwyczajnie inne im zalegaja i tyle.Ciekawe. Proszę przedstaw statystyki sprzedaży modeli Calatrava w porównaniu do Nautilusa z uwzględnieniem wolumenu produkcji. Dane mogą być za ostatnie dwa lata. Piszesz z taką pewnością, że jak rozumiem dysponujesz danymi z których wynika, które zegarki Patka kiepsko się sprzedają. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #10395 Napisano 28 Maja 2018 Tuwim :lol:i zawsze te same kompleksy Znaczy znowu wikipedia zawiodła... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
artme 10843 #10396 Napisano 28 Maja 2018 (edytowane) Mariusz - pozwole sobie odpowiedziec pytaniem na pytanie - a pokazesz mi prosze oficjalne stanowisko jakoby i tu cyt.: "...manufaktura Patek Philippe przeraziła się wzrostem zainteresowania kolekcją Nautilus. W efekcie ... ograniczono produkcję oraz sprzedaż."? Patek od zawsze postrzegany byl jak zegarek dla "starszego pana" a nie mlodego dynamicznego mezczyzny i taka otoczke tworzy wlasnie m.in. Calatrava. To wlasnie Nautilus i cala linia pokazala, ze moga nosic go nie tylko dziadkowie i to jest to, co Patek chce zmienic w postrzeganiu jego marki, bo nie sadze, iz mialby cos przeciwko, aby to on goscil na wiekszosci nadgarstkow milionerow a nie Rolex . Myślę, że to kwestia mody. Popularne wśród celebrytów marki to Panerai, Hublot, Rolex, Audemars Piguet w kontekście Royal Oak.Patrz jak szybko zmienia sie ocena otoczenia wraz z posiadaniem Zapomniales dodac Nautilusa, ktorych to w jednym samolocie druzyn pilkarskich jest wiecej niz Rolexow ostatnio Edytowane 28 Maja 2018 przez artme 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord #10397 Napisano 28 Maja 2018 Mariusz - pozwole sobie odpowiedziec pytaniem na pytanie - a pokazesz mi prosze oficjalne stanowisko jakoby i tu cyt.: "...manufaktura Patek Philippe przeraziła się wzrostem zainteresowania kolekcją Nautilus. W efekcie ... ograniczono produkcję oraz sprzedaż."?Świadczą o tym fakty. Wzrost ceny o 1/5, ograniczenie sprzedaży, promocja poszczególnych kolekcji. Weźmy dla przykładu aktualny rok: 5 modeli Grand Complication, 4 modele Complications, 1 (słownie jeden) Nautilus. Przełóż to na działanie AP w kontekście Royal Oak / Royal Oak Offshore. Patrz jak szybko zmienia sie ocena otoczenia wraz z posiadaniem Zapomniales dodac Nautilusa, ktorych to w jednym samolocie druzyn pilkarskich jest wiecej niz Rolexow ostatnio Nie ładnie tak manipulować. Oto moja wypowiedź... Myślę, że to kwestia mody. Popularne wśród celebrytów marki to Panerai, Hublot, Rolex, Audemars Piguet w kontekście Royal Oak. Zmienia się jednak zainteresowanie poszczególnymi firmami i modelami zegarków. Ostatnio manufaktura Patek Philippe przeraziła się wzrostem zainteresowania kolekcją Nautilus.Kluczowe jest przedostatnie i ostatnie zdanie. Tak więc nie zapomniałem o Nautilusie. Patek od zawsze postrzegany byl jak zegarek dla "starszego pana" a nie mlodego dynamicznego mezczyzny i taka otoczke tworzy wlasnie m.in. Calatrava. To wlasnie Nautilus i cala linia pokazala, ze moga nosic go nie tylko dziadkowie i to jest to, co Patek chce zmienic w postrzeganiu jego marki, bo nie sadze, iz mialby cos przeciwko, aby to on goscil na wiekszosci nadgarstkow milionerow a nie Rolex .Chce zmienić podnosząc ceny zegarków i ograniczając sprzedaż? Mnie to wygląda na coś przeciwnego. Reszta wypowiedzi o dziadkach to stereotypy. Nie czuję się z Calatravą na ręku w taki sposób, w jaki to opisałeś. Zegarki klasyczne mają swój urok, a szufladkowanie to tylko wymysły ludzi, którzy zawsze muszą kogoś opakować w jakieś ramy. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafi87 586 #10398 Napisano 28 Maja 2018 Dla mnie ideał - i do tego jeszcze świetny pisarz. To prawda świetny a z bardziej współczesnych Minette Walters autorka nie tylko powiedzenia ,, ktoś kto siedzi po uszy w g.wnie raczej nie pachnie fiołkami'' 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88805 #10399 Napisano 28 Maja 2018 Skoro tak szermujemy cytatami, to pozwolę sobie i ja przytoczyć jeden z moich ulubionych z Fitzgeralda: Intelligence is measured by a person's ability to see validity within both sides of contradicting arguments. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
artme 10843 #10400 Napisano 29 Maja 2018 (edytowane) Świadczą o tym fakty. Wzrost ceny o 1/5, ograniczenie sprzedaży, promocja poszczególnych kolekcji.Tak samo o tym, ze to co "zalega" na wystawach zalega tez w magazynach i musza to jakos sprzedac Nie ładnie tak manipulować. Oto moja wypowiedź...Kluczowe jest przedostatnie i ostatnie zdanie. Tak więc nie zapomniałem o Nautilusie.A kto tu manilupuje??? Oczywiscie, ze napisales, tylko wlasnie manipulujesz takim poskladaniem i forma. Wymieniasz marki celebryckie a o PP wspominasz, ze niby to PP zauwazyl zainteresowanie i cos tam mu nie lezy... proszzzzzze... Chce zmienić podnosząc ceny zegarków i ograniczając sprzedaż? Mnie to wygląda na coś przeciwnego. Reszta wypowiedzi o dziadkach to stereotypy. Nie czuję się z Calatravą na ręku w taki sposób, w jaki to opisałeś. Zegarki klasyczne mają swój urok, a szufladkowanie to tylko wymysły ludzi, którzy zawsze muszą kogoś opakować w jakieś ramy.No niestety nie wiem jakbys chcial sie czuc z klasycznym zegarkiem, to i tak nie unikniesz stereotypow. Jednak nie o nie mi tu chodzilo, bo na tym forum nosimy zegarki nie do konca patrzac sie na otoczenie a biorac pod uwage wlasna wiedze na ich temat i wlasny gust. Bardziej chodzilo mi, ze to PP jesli bedzie chcial sprzedawac wiecej zegarkow musi zaczac trafiac do mlodszego pokolenia innymi komunikatami niz "mam Patka - dostalem go po swoim ojcu/dziadku etc.". Zamiast cieszyc sie ze wspanialego i pieknego zegarka podczas mojego mlodego zycia mam myslec komu go przekaze po smierci? I to jest wlasnie wg mnie ich problem Edytowane 29 Maja 2018 przez artme 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach