krisp1 2815 #3051 Napisano 2 Lipca 2011 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Solve 218 #3052 Napisano 2 Lipca 2011 a z mojego posta nie rozpoznajecie? może niezbyt wyraźne 0 Krystian "KriSu" Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dazdillinger 1 #3053 Napisano 2 Lipca 2011 Graham pokaźnych rozmiarów W latach 90, pewnien nieżyjący już muzyk Tupac Shakur lubiał, jak się nie mylę, złotego Rolexa Uploaded with ImageShack.us 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
radekglaz 55 #3054 Napisano 4 Lipca 2011 Anna Wędzikowska, aktorka i dziennikarka TVN-u, nosi Rolexa Submarinera: http://9.s.dziennik.pl/pliki/1586000/1586879.jpghttp://londynek.net/image/jdnews-lite/2719994/16761-xl.jpghttp://www.kozaczek.pl/img/j/751_7.jpghttp://bi.gazeta.pl/im/6/8299/z8299036X,Anna-Wendzikowska-rowniez-jest-kobieta-z-klasa-.jpg 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bobwoj 22 #3055 Napisano 4 Lipca 2011 Rolex Ian'a Fleminga: 0 "Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
QuadrifoglioVerde 4475 #3056 Napisano 4 Lipca 2011 Anna Wędzikowska, aktorka i dziennikarka TVN-u, nosi Rolexa Submarinera: http://9.s.dziennik.pl/pliki/1586000/1586879.jpghttp://londynek.net/image/jdnews-lite/2719994/16761-xl.jpghttp://www.kozaczek.pl/img/j/751_7.jpghttp://bi.gazeta.pl/im/6/8299/z8299036X,Anna-Wendzikowska-rowniez-jest-kobieta-z-klasa-.jpg Mogła zdecydowanie zainwestować w złotego. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
anaheima 0 #3057 Napisano 4 Lipca 2011 Taki zegarek ma Beyonce, ktos moze wie co to? albo moze wrzucic mi linki do podobnych zegarkow? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
radekglaz 55 #3058 Napisano 4 Lipca 2011 (edytowane) marcomartin Mogła zdecydowanie zainwestować w złotego. Złoty jest chyba ze 3 razy droższy. I tak ją podziwiam, że kupiła czarnego. To chyba około 25.000 pln-ów.Wg mnie czarny Submariner to klasyka, a kobiety noszące klasyczne męskie zegarki są całkiem sexy Jak widać pani Wędzikowska nosi Submarinera do luźnych strojów jak i również do wieczorowych. Tak trzymać!!!! Edytowane 19 Lipca 2011 przez Adi 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
qzn 42 #3059 Napisano 4 Lipca 2011 Solve, mi to wygląda na IWC Ingenieur . Choć w sumie nie, w tym zegarku który pokazałeś to pasek wchodzi w kopertę, w inżynieże to koperta wchodzi w pasek. To nie wiem 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
SphinX 77 #3060 Napisano 4 Lipca 2011 (edytowane) BVLGARI Diagono Edytowane 4 Lipca 2011 przez SphinX 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
thekenias 0 #3061 Napisano 4 Lipca 2011 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Solve 218 #3062 Napisano 4 Lipca 2011 dzięki !!! 0 Krystian "KriSu" Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lawnowerman 937 #3063 Napisano 4 Lipca 2011 ponownie Anthony Kiedis, co tym razem na nadgarstku? Jakieś Anonimo? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
SphinX 77 #3064 Napisano 4 Lipca 2011 Anonimo... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
thekenias 0 #3065 Napisano 15 Lipca 2011 Jay Leno (amerykański komik, najbardziej znany z prowadzenia programu The Tonight Show)JLC? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
benix82 0 #3066 Napisano 15 Lipca 2011 Kasia Niezgoda. Jakis Cartier? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
QuadrifoglioVerde 4475 #3067 Napisano 15 Lipca 2011 A co to jest Kasia Niezgoda ? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
boldy 1 #3068 Napisano 15 Lipca 2011 benix82 - przyjęto tu zasadę, aby w krótkich żołnierskich słowach przedstawić osobę "sławną", bowiem nie dla każdego musi być znana... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Michał 73 2 #3069 Napisano 15 Lipca 2011 benix82 - przyjęto tu zasadę, aby w krótkich żołnierskich słowach przedstawić osobę "sławną", bowiem nie dla każdego musi być znana...jaka ona tam sławna... to partnerka Tomasza Kamela 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mirosuaw 38838 #3070 Napisano 15 Lipca 2011 (edytowane) A co to jest Kasia Niezgoda ?Jakiś czas temu była brzydszą połówką Tomasza Kamela vel Kammela. W "estetach" jej raczej nie znajdziesz Edytowane 15 Lipca 2011 przez Mirosuaw 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Robson01 3 #3071 Napisano 15 Lipca 2011 No z "Camela" to też taka sława, że ho ho 0 Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
QuadrifoglioVerde 4475 #3072 Napisano 15 Lipca 2011 (edytowane) celebryci jak cholera Zaraz wkleję zdjęcie mojego dziadka z zegarkiem....no co ? Jest sławny bo to MÓJ dziadek Jak wpisałem Kasia Niezgoda w google to najwięcej odnośników było do Pudelka ....ona ISTNIEJE dzięki pudelkowi. Edytowane 15 Lipca 2011 przez marcomartin 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
benix82 0 #3073 Napisano 15 Lipca 2011 Partnerka Kamela, byly dyrektor banku BPH, glowna podejrzana w aferze zwiazanej z wyciagnieciem 8 mln z banku , obcenie dyrektor Deni Cler. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
benix82 0 #3074 Napisano 15 Lipca 2011 Istnieje dzieki BPH, aferze i Deni Cler. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
QuadrifoglioVerde 4475 #3075 Napisano 15 Lipca 2011 Istnieje dzieki BPH, aferze i Deni Cler. i Pudelkowi 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach