Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że się nie pogniewałem :)

 

Również pozdrawiam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, co nosi szef Ramsay? Jest to raczej coś z wysokiej półki, ponieważ czasem widać u niego Suba…

 

yme2eba5.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki, tak coś czułem :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, co nosi szef Ramsay? Jest to raczej coś z wysokiej półki, ponieważ czasem widać u niego Suba…

 

 

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

A ja noszę Speedmastera...... :) :) :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cook a jak z punktu widzenia profesjonalisty oceniasz wiedzę i umiejętności kulinarne Ramseya?

Jestem ciekawy, bo ze wszystkich telewizyjnych kucharzy najbardziej lubię jego programy...

Ciekawe jak jest w jego restauracjach, czy faktycznie trzymają wysoki poziom.

Byłem w kilku knajpach firmowanych nazwiskiem Gessler i jak dla mnie mocno przereklamowane... 


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest świetny,a przede wszystkim prawdziwy-choć nie lubię kulinarnych programów telewizyjnych -jego chętnie oglądam.....

To prawdziwy profesjonalista i pasjonat ,nie tylko gwiazda tv.

Co do drugiej części Twojego pytania-może byłeś nie "u tych Gesslerów"? :) ,bo "jedni" jak nagrywali swój program tv w Lublinie dostali[ła] mandat od sanepidu :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co nosi Steven Seagal? Nie stac go chyba na GMT skoro musi nosic 2 zegarki... :)

post-33805-0-22795000-1394618894_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seagal to musi być kawał chłopa jak przy Marcinku nie wygląda na kurdupla. Ile ma wzrostu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co cyka u Darka?

 

post-36857-0-95496600-1394745254.jpg

 

post-36857-0-08849500-1394745283.jpg

 

Szach-Mat :D

Edytowane przez kulabambula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niższym zdj, chyba Portuguese w złocie...

Edytowane przez DonDonov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poznałbym Seagala na tym zdjęciu gdyby nie wzmianka, że to on :) Według informacji z sieci, chłop ma 193cm. Co do zegarków nie mam pojęcia, kiepskie zdjęcie.

 

A Gortat z tym zarostem wygląda jak amisz :) A najlepsze jest to, że facet wyznacza trendy. Byłem ostatnio na meczu koszykówki I ligi i jeden z zawodników drużyny przyjezdnej miał identycznie przyciętą brodę :P

Edytowane przez Buczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DonDonov pudło.

BAN na 3 miesiące :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym zdjęciu zbyt niewyraźnie coś tam widać, ale strzelam w FC Open Heart Dual Time...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DonDonov pudło.

BAN na 3 miesiące :D

Bana bym miał jakbym napisał, że Parnis:D

A przyznam kusiło...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padam ze śmiechu.... :D

Jak Prezes dowie sie ze robimy sobie jaja to będzie koniec z nami.

BANY bedą się spypać na lewo i prawo :D

Edytowane przez kulabambula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję Pan Darek posiada: Royal Oak Chrono, IWC Portuguese Chrono w złocie i zaprezentowanego przez kolegę Michała JLC Tourbillon'a ;) 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to jeszcze Patka, portugalczyka z wiecznym kalendarzem i Rolexy, zielonego Submarinera i GMT Mastera.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

kulabambula - nie wypada w wątku "Co noszą znani ludzie" pytać się o zegarki, które noszą członkowie klubu lub zarząd stowarzyszenia. Nie pytaj się dlaczego, tylko spokojnie zbierz myśli i odpowiedź znajdziesz sam.

Postawiłeś Dariusza Chlastawę w dość niezręcznej sytuacji i przy okazji wyszedłeś (w moich oczach) na strasznego wazeliniarza :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit.

Edytowane przez kulabambula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taki artykuł, co o tym sądzicie? Jak dla mnie Bulova jest ok, ale mogę być nieobiektywny, bo w tym tygodniu kupiłem jedną:

http://wpolityce.pl/artykuly/52271-w-porownaniu-z-ukrainskimi-ministrami-szef-polskiego-msz-jest-zebrakiem-pisze-ukrainski-portal-tyzhdenua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.