Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

Przepraszam, że nie w temacie ale ja pracuję w branży meblarskiej i nawet sobie nie zdajecie sprawy, że Wasze meble są podróbkami znanych projektów. Jeśli ktoś nie wierzy to możemy to sprawdzić ;)

Oczywiście , tak jak wszytkie samochody są kopią siebie samych przynajmniej tak długo jak mają 4 koła...w przypadku jakiegokolwiek 1-2 elemntowego plastikowego krzesła Starcka nie ma problemu bo nawet nie śledzę czy to jeszcze jego czy już nie ale już zestaw Eamesa...nie kupiłbym polskiej podróbki ( przepraszam inspiracji 1:1 ) mając świadomość co to jest ...

Edited by desmo

….....wielu ludzi nie ma świadomości, że wybierają „inspiracje”/ w temacie mebli.

Świadomi często kupują namiastkę luksusu, z tym, że tak naprawdę oszukują samych siebie, kupując...........

Chyba tylko Polacy nabrali się na slogan, że skoro nie widać różnicy, to po co............

Posiadam fibreglassowe Eamsy z pierwszego rzutu dla Hermana Milera i choć mają swoje lata, są w doskonały stanie i można je śmiało użytkować. Ciekawe ile wytrzymają „wydmuszki”.

Edited by jimmy6

….....wielu ludzi nie ma świadomości, że wybierają „inspiracje”/ w temacie mebli.

Świadomi często kupują namiastkę luksusu, z tym, że tak naprawdę oszukują samych siebie, kupując...........

Chyba tylko Polacy nabrali się na slogan, że skoro nie widać różnicy, to po co............

Posiadam fibreglassowe Eamsy z pierwszego rzutu dla Hermana Milera i choć mają swoje lata, są w doskonały stanie i można je śmiało użytkować. Ciekawe ile wytrzymają „wydmuszki”.

I właśnie o tę świadomość chodzi - jeśli taki zakup jest podyktowany jej brakiem ( nie znam oryginału a kupiłem bo mi się spodobał ) - trudno mieć pretensję do kupującego jeśli jednak jestem świadom co kupuję ( bo jestem miłośnikiem mebli, zegarków itd ) i mimo to kupuję to pozostaje już tylko ...dorabianie teorii do praktyki

Jest wreszcie trzecia grupa która mając świadomość i podchodząc do tematu racjonalnie - świadomie wybiera coś oryginalnego i tańszego.

Pan aktor (to wiedziałem, bo zagrał sensowną rolę w filmie, w którym poza tą rolą wszystko było słabiutkie) o nazwisku Sebastian Fabijański (tego dowiedziałem się z okładki) ma dość fajny zegarek. Ktoś rozpoznaje?

f67b0a4124c67f42b44065b24e4d97a2.jpg

Guest fidelio

Dzięki, Rysiek

Tak z ciekawości, jali to film z jego udziałem, o którym wyżej napisałeś, bo nie mogę gościa skojarzyć?

Guest fidelio

Pittbull któryś.

Ok, dzięki za info. Poszukam :-)

Pan aktor (to wiedziałem, bo zagrał sensowną rolę w filmie, w którym poza tą rolą wszystko było słabiutkie) o nazwisku Sebastian Fabijański (tego dowiedziałem się z okładki) ma dość fajny zegarek. Ktoś rozpoznaje?

Tissel ;)

Tissel ;)

Na pytanie o największą życiową ekstrawagancję odpowiedział "zegarek", więc raczej nie. :D

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Spinnaker SP-5055-01 Fleuss - Swatch SUTO401 - Swatch YIS403 

Tak z ciekawości, jali to film z jego udziałem, o którym wyżej napisałeś, bo nie mogę gościa skojarzyć?

Pitbull Niebezpieczne kobiety.

Guest fidelio

Znakiem tego, trzeba obejrzeć. Oczywiście korzystając z jakiegoś legalnego źródła ;-)

Na pytanie o największą życiową ekstrawagancję odpowiedział "zegarek", więc raczej nie. :D

Ciekawe, ile na niego czekał

A tak BTW, nie wiem, czy akurat ten aktor jest tak bardzo rozpoznawalny, ale załóżmy, że wchodzi do Kruka Konrad\Linda\Dorociński, czy ktoś w tym stylu i prosi o Suba. Jak myślicie, ile czeka?

Dokładnie ten.

Mysle ze pan Linda gdyby chcial pokazac sie z subem to nie musialby dlugo czekaz na...... pozew od Eposa ktorego to przeciez jest ambasadorem ;) A tak serio to bardzo znani ludzie raczej nie kupuja sami w zwyklym butiku tylko ich asystent kontaktuje sie z dealerem i przedstawiciel przyjezdza do nich w dogodnym dla gwiazdy miejscu i czasie.

Chyba za dużo filmów się naoglądałeś ;)

Znani i zamożni kupują tak samo jak inne osoby w salonie, nie ma powodów aby firma angażowała dodatkowy czas i środki na sprzedaże jak każde inne.

Znani i zamożni kupują tak samo jak inne osoby w salonie, nie ma powodów aby firma angażowała dodatkowy czas i środki na sprzedaże jak każde inne.

Oj mam nadzieje że nie pracujesz w dziale sprzedaży żadnej luksusowej marki skoro uważasz że dajmy na to zegarek który pojawi się na ręce kogoś znanego w telewizji i okładkach magazynów to sprzedaż jak każda inna  :)

Edited by siruspan

Czyli Lynda kupil Eposa u Sobotow z wystawy.... ;-))))

Czyli Lynda kupil Eposa u Sobotow z wystawy.... ;-))))

Na szczęście ambasador marki nie musi kupować ;)

Guest fidelio

Na szczęście ambasador marki nie musi kupować ;)

Taki ambasador marki to dostaje zegarek w ramach darowizny, czy może na zasadzie użyczenia?