Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

Guest The Lord

avicii1.jpg

Niedawno zmarły Tim Bergling znany szerzej jako Avicii. Tim lubił i chętnie nosił zegarki Audemars Piguet. Szczególnie upodobał sobie modele z kolekcji Royal Oak Offshore, których miał kilka chociaż był też widywany ze złotym Royal Oakiem zawierającym stoper. Na powyższym zdjęciu ma na ręku Royal Oak Offshore Diver Ref. 15706AU.

Bo informatycy to dziwni ludzie, ale mądrzy :D

Dziękuję za to, że uważasz moją grupę zawodową za ludzi mądrych.  :)  Sam nie przykładam szczególnej wagi do ubioru, a gdyby zegarki nie były moją pasją, to pewnie godzinę sprawdzałbym w smartfonie.

Chyba jestem jakimś dinozaurem. :rolleyes:  Po dwóch dniach natykania się w mediach na wiadomości o śmierci tego pana sprawdziłem kto zacz.... jakiś umcyk umcyk. "Szerzej znany", dobre sobie.  B)  

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Spinnaker SP-5055-01 Fleuss - Swatch SUTO401 - Swatch YIS403 

Guest The Lord

Chyba jestem jakimś dinozaurem. :rolleyes:  Po dwóch dniach natykania się w mediach na wiadomości o śmierci tego pana sprawdziłem kto zacz.... jakiś umcyk umcyk. "Szerzej znany", dobre sobie.  B)

Ktoś, kto naprawdę lubi muzykę, potrafi docenić dobrą robotę. Nawet jeżeli została wykonana na komputerze.

"Szerzej znany", dobre sobie. B)

Jedna z jego piosenek ma na YouTube 1.5 mld wyświetleń, więc zdecydowanie szerzej znany, bez względu na to czy robił dobrą muzykę czy nie.

"znany szerzej jako Avicii" oznacza że większość ludzi go kojarzy jako Avicii, a nie Tim. To nie zmienia faktu, że jest znany i tego nikt nie zmieni. Można go nie lubić, ale go i tak nikt nie znał oprócz rodziny... Był bardzo skryty I przestał sobie radzić.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Sub ND i nie wiem czy ten drugi to nie Hublot.

Sub tak. A drugi to raczej richard mille.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Guest The Lord

Szkoda chłopaka,całe życie było przed nim. Na pewno  na tym zdjęciu ma zegarek AP?

Audemars Piguet to moja ulubiona firma zegarkowa więc możesz być pewien tego, co napisałem.  :)

Kilka postów juz nie widać, Panowie  - pax :)

Mamy długi weekend, cieszmy sie tym jeśli mamy wolne  lub jeśli jednak musimy iść do pracy to cieszmy się, że mamy pracę  :D  :ph34r:

Miłej majówki życzę  :)

Pozdrawiam

Roman

Z natury jestem optymistą, więc ciesze się ze jadę do pracy i pustki na mieście. I co najważniejsze, że zarząd ma dlugi weekend :) ps jakiś dobry film polecicie? :) :) :)

Pozdro!

Kilka postów juz nie widać, Panowie - pax :)

Mamy długi weekend, cieszmy sie tym jeśli mamy wolne lub jeśli jednak musimy iść do pracy to cieszmy się, że mamy pracę :D:ph34r:

Miłej majówki życzę :)

Z natury jestem optymistą, więc ciesze się ze jadę do pracy i pustki na mieście. I co najważniejsze, że zarząd ma dlugi weekend :) ps jakiś dobry film polecicie? :) :) :)

Pozdro!

Dokladnie, jak to mowia czlowiek ma dwa rodzaje wolnego kiedy sam ma urlop i kiedy szef ma urlop ;) 

Uwielbiam takie dni w pracy czlowiek od razu bardziej efektywny ;)

Pozdrawiam,

Janek

Jeśli chodzi o film to "Scyte" (Skif) z Rosji.Dość brutalny ale klimatyczny ( o ile ktoś lubi takie klimaty).Złośliwi dopatrują się tam zapożyczeń z Conana ale ja raczej czegoś w rodzaju rozprawy o ruskich szachistach.

To dorzućmy jeszcze trochę klasy - Cannes 1974 (czy jest lepsze miejsce i lepszy czas?) i Jean Paul Belmondo. Czy na nadgarstku ma Patka 1518?

post-64635-0-35827700-1525205114_thumb.jpg

Generalnie jak się spojrzy na ubiór męskiej części społeczeństwa, to i tak jest znacznie lepiej niż kiedyś było, chociaż jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia.

Przykładem niech będzie Radosław Majdan. Pamiętacie jak kiedyś chodził? A jak teraz chodził? Dzień do nocy w stosunku do tego co było kiedyś... 

z20680687IH,Dla-Sylwii-zwiazek-z-pilkarz

Fajnym pomysłem jest połączenie spodni, koszuli i takiej kamizelki: http://tombigo.pl/kategoria/kamizelki

Są one popularne np w Hiszpanii, Francji, Włoszech i innych państwach. Coraz częściej widuje się je też w PL.

Edited by arbito

To prawda, nawet mu koledzy z klasy, nie powiedzieli przed maturą aby nie zapinac wszystkich guzików w marynarce :)

Generalnie jak się spojrzy na ubiór męskiej części społeczeństwa, to i tak jest znacznie lepiej niż kiedyś było, chociaż jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia.

Przykładem niech będzie Radosław Majdan. Pamiętacie jak kiedyś chodził? A jak teraz chodził? Dzień do nocy w stosunku do tego co było kiedyś...

Moda się zmienia. Nie ma co porównywać lat 90 do obecnych czasów. To po pierwsze. A po drugie zawsze znajdzie się "wieśniak". :(

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Wygląda jak Faraon. Mina panny młodej mówi wszystko.

Co-Axial

Jak znam życie, to panna młoda decydowała o stylizacji pana młodego... sam by tego nie wymyślił. :P

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Spinnaker SP-5055-01 Fleuss - Swatch SUTO401 - Swatch YIS403 

Jak znam życie, to panna młoda decydowała o stylizacji pana młodego... sam by tego nie wymyślił. :P

To jest projekt i wykonanie Tomasza Ossolińskiego jesli mnie pamięć nie myli więc ostrożnie z tym "wiesniactwem" ;)