Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

To jest projekt i wykonanie Tomasza Ossolińskiego jesli mnie pamięć nie myli więc ostrożnie z tym "wiesniactwem" ;)

Chyba się kolego pomyliłeś z tym koientarzem, czy ja coś pisałem o "wieśniactwie"? Ostrożnie ze słowami.

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Spinnaker SP-5055-01 Fleuss - Swatch SUTO401 - Swatch YIS403 

O rany, nie pisałeś...o Boże, co ja narobiłem, co ja narobiłem...zacytowałem tylko jeden, ostatni post, który zresztą nawiązywał do poprzedniego, a ty pomyślałeś, że mam Internet od wczoraj... :)  Bardzo się gniewasz?? :)

Masz przerąbane, ze złości włoży Ci 4 palce :)

Edited by gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Guest gość”u

A co nosi Ryszard Petru?

Brzydka ta jego dziewczyna :)

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

O rany, nie pisałeś...o Boże, co ja narobiłem, co ja narobiłem...zacytowałem tylko jeden, ostatni post, który zresztą nawiązywał do poprzedniego, a ty pomyślałeś, że mam Internet od wczoraj... :)  Bardzo się gniewasz?? :)

Cóż, po ostatnich wypadkach wolę dmuchać na zimne. Jak parę dni temu przeinaczono moje słowa to skończyło się na gównoburzy, groźbach pobicia i furmańskich wyzwiskach na priv. Tak więc chcę z całą siłą podkreślić, że nie napisałem jakoby kubraczek Radka był wieśniacki. :D    

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Spinnaker SP-5055-01 Fleuss - Swatch SUTO401 - Swatch YIS403 

chcę z całą siłą podkreślić, że nie napisałem jakoby kubraczek Radka był wieśniacki. :D

To zrąbałeś bo on jednak był wieśniacki :D I tak opierdol na priv Cię nie ominie ;)

Edited by gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

A co ??? nie jest wieśniacki ? koszmarnie wygląda ... za duży i wygląda jak by był na poduszkach na ramionach - każdy chodzi jak lubi ja bym czegoś takiego nie założył

Oczywiście nie komentuję samego gościa tylko jego wielką marynarę żeby nie było 

Jako, że mam lekką gorączkę i ogólnie się nieco rozchorowałem, pora na odrobinę porannego ekshibicjonizmu. Nie wiem, czy ktoś z Was tak ma, ale ja mam tak, że poza kategorią ludzi, których podziwiam (np. za ich osiągnięcia), uroiłem sobie jeszcze kategorię ludzi, których tak podziwiam, że gdybym miał w jakiejś iluzji zostać kimś innym, to chciałbym być właśnie tym człowiekiem. No i w ścisłym niezwykle gronie osób, którymi z pewnością chętnie mógłbym zostać ;) w alternatywnym życiu, jest Mads Mikkelsen. Pozwalam sobie zatem - może nie widzieliście - pyknąć niniejszym kilka fotek MM z czerwonego dywanu w Cannes i z Ulysse Nardin Executive Skeleton Tourbillon na nadgarstku. No i .... Madsem mógłbym być, ale czy chciałbym tego UN, to pewien nie jestem... A Wam się podoba?

32283785_10156452634057052_7467517624461

32240268_10156452633947052_8765523077082

32267397_10156452633767052_5321868833735

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

zegarek podoba mi się bardziej, niż MM. Choć nie kupiłbym go nawet za 10k pln. Mojej żonie MM bardziej, niż zegarek. Twoich upodobań nie oceniam ;-) 

Edited by szuwi

Greubel Forsey GMT Tourbillon

post-95072-0-99962500-1526037699.jpg

Brzydka ta jego dziewczyna

Dziobata .

Greubel Forsey GMT Tourbillon

attachicon.gifD.JPG

Dziobata .

To zaraz nowy filmik będzie nagrywał.

Guest gość”u

Nie ma brzydkich dziewczyn :)

Jesteś pewny tego co napisałeś? ;)

To jest projekt i wykonanie Tomasza Ossolińskiego jesli mnie pamięć nie myli więc ostrożnie z tym "wiesniactwem" ;)

Kolega nie wspomniał nic o wieśniactwie ale widzę, że przy komentarzu do tego projektu właśnie tobie wpadło takie określenie do głowy :) Swoją drogą czy ważne kto to projektował? Gajer w sam raz do skupu dywanów. Do Radka nic nie mam.

A co ??? nie jest wieśniacki ? koszmarnie wygląda ... za duży i wygląda jak by był na poduszkach na ramionach - każdy chodzi jak lubi ja bym czegoś takiego nie założył

Oczywiście nie komentuję samego gościa tylko jego wielką marynarę żeby nie było

Radek jest spoko :huh:

Przecież mógł tak się zainspirować https://www.eatliver.com/insane-fashion/#2WX7xS73WhY0pGvf.01

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

przed kliknieciem w ten link powinien byc jakis pop-up ze to bedzie nieodwracalne dla psychiki... 

Pozdrawiam,

Janek

post-95072-0-05960200-1526576036_thumb.jpg

https://www.jswatch.com/mads-mikkelsen/

Przecież mógł tak się zainspirować https://www.eatliver.com/insane-fashion/#2WX7xS73WhY0pGvf.01

Taki mamy klimat . Golą brwi, zeby je poźniej namalować. Kupują spodnie z dziurami. Czy  też z innej beczki, w europejsckich pucharach grają kluby  izraelskie czyli z Azji.

Guest The Lord

Robert Lewandowski rozwija się zegarkowo...

lewandowski.jpg

A przygodę z zegarkami zaczynał od Breitlinga, Hublot.