Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Radomir, Luminor - oba dwa założone do fraka czynią z niego (Ibisza) wsiowego morela :rolleyes:

czyli bez zmian ;)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mathu (Panowie).

Nie wiem o kim piszesz per "fryzjer z faktu", bo Faktu nie czytam.

Leszek Czajka, czy Maciej Wroblewski to czolowka polskich fryzjerow/stylistow fryzur. Czesc z naszych dziewczyn/zon zna te nazwiska, czytajac podpisy pod sesjami zdjeciowymi w czasopismach nieco wyzszych lotow niz Fakt, tez je znajdziesz. Czy sa slawni - nie wiem, podobnie jak nie wiem, czy Pan Raper jest slawny - bo rap mnie nie interesuje. Co wiecej, nie interesuje mnie rowniez co nosi sam Leszek Czajka - chociaz moge sie zalozyc, ze gdyby na tej fotce na jego nadgarstu dyndal Samuraj, zebralby mniej negatywnych ocen - tak czy inaczej, ten watek przedstawia "slawnych ludzi z zegarkami", a nie watpie, ze Pan Czajka i Pan Raper sa bardziej znani, niz Pan Czesio z warzywniaka.

 

Wydaje mi sie, ze to forum jednak nie powstalo po to, zeby pokazywac swiatu, ze tego, czy tamtego to ja mam gleboko w d... tylko, zeby w jakis tam sposob rozszerzac swoje horyzony.

 

Jezeli nie chcesz rozszerzac swoich horyzontow w dziedzinie "trendy zegarkowe u mistrzow nozyczek" po prostu badz laskaw nie generowac zbednych postow na ten temat, pod sztandardem "trzymajmy poziom", bo takie "faktowe" wywody sa jawnym zaprzeczeniem tych slow.

 

Co do samego zas Faktu, zdecydowanie chyba czesciej gosci tam pan Ibisz, ktory jest slawny, glownie dlatego, ze jest slawny - no i zrobil sobie operacje plastyczna.

 

Z mojej strony EOT - do zobaczenia na Pudelku ;)

dajcie juz spokój z tą dyskusją. Mnie też nie interesuje co nosi jakiś fryzjer znany badź znańszy. Temat forum jest co noszą znani ludzie co dla mnie w domyśle znaczy sławni. Powiedzmy sobie szczerze ww fryzjer nie jest sławny. A to ze strzyze polskie pseudo gwiazdeczki nie ma żadnego znaczenia.

Kiedys byłem na szkoleniu. Prowadzący co 2 h powtarzał że jest najlepszym i najdrozszym szkoleniowcem w Polsce i jednym z lepszych w Europie. W końcu nie wytrzymałem i zadałem mu najpierw jedno pytanie: chłopie to czemu nie wykładasz na oxfordzie tylko pół zycia spędzasz w samochodzie jeżdżąc ze szkolenia na szkolenie. Na drugi dzień dalej kontynuował swoją śpiewke i tym razem zapytałem go czemu jestes taki biedny soro jestes najlepszy.

Do czego to piszę?

Otóż sa ludzie którzy maja wybujałe własne ego i robią z siebie gwiazdy,ale czy nimi są?

No dobra Mroczki sa sławni...Cichopek jest sławna...

Dajcie spokój ja nie mogę na ten kicz i amatorszczyzne patrzeć.

Ale rozumiem kolegów że Czajka jest mega gwiazdą polskiego fryzjerstwa :rolleyes::) :) ;):D


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orlando i IWC BIG PILOT

 

 

To nie BIG PILOT, bo ten zegarek na jego raczce jest sporo za maly. To maly pilot IWC z funkcja retrapante.

Pzdr.

 

Obaj Panowie racji nie mata :rolleyes:

 

To nie Big Pilot.

To również nie mały Pilot ;).

 

To dokładnie PILOT'S Watch Double Chronograph EDITION TOP GUN

A średnica jego to dokładnie 46mm, czyli tyle co Big Pilot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

163.x600.music.autechre.prev.jpg

Za to pan po lewej ma nawet koszulkę ze swoim zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to logo to homage EPMD :rolleyes:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tony Parker- koszykarz NBA , jest ambasadorem IWC

Edytowane przez madej23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obaj Panowie racji nie mata :)

 

To nie Big Pilot.

To również nie mały Pilot :).

 

To dokładnie PILOT'S Watch Double Chronograph EDITION TOP GUN

A średnica jego to dokładnie 46mm, czyli tyle co Big Pilot.

 

Orlando byl juz w tym watku z Paneraiem, i ten wystawal mu z nadgarstka centymetr z kazdej strony. Tak nie moze na nim wygladac 46 milimetrowy zegarek. To raczej gosc drobnej kosci.

Pzdr.

 

Edit. A moze podpakowal? Nie bede sie klocil. :)

Edytowane przez Jędrek_38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero przy zadawaniu pytania "kim jest James" wyświetliły mi się linki do zdjęć i przeczytałem, że to Cameron. :) A kim jest Czajka, wiedziałem i się tego nie wstydzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

James Cameron jest nosicielem Rolexa - często na zdjęciach widuje się go z Submarinerem bądź innymi

wynalazkami tej firmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystyna Janda podczas Międzynarodowego festiwalu gwiazd w Międzyzdrojach miała na ręce zegarek marki CARTIER.

Zdjecia brak.


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nosi Jakub Porada (tvn24? Jakiś spory chronograf, jasna tarcza, czarne totalizatory.

Też mnie to nurtuje od jakiegoś czasu. Ktoś może przyuważył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Władek Meller ma na stoliku? ;)

 

gallery_27913_38_31557.jpg


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa maurice lacroix w manualu na nowych werkach, a z lewej wieczny kalendarz iwc.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba jakies miniaturowe edoxy biorac pod uwage wymiary tego pana


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba aż takiej małej ręki nie ma, bo Breitling nie wygląda u niego najgorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]post-12330-0-38070500-1331335207.jpg[

Edytowane przez corten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawej: WINGS Aviator Chronograph 3133/2801434

Na lewej: pewnie też - sądząc po wystawie przed którą stoi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.