Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Po części z pewnością, sprawa jasna. Do tego ludzie nie będąc "kafarami" często mają szerokie nadgarstki.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia kim jest Leszek Czajka,natomiast ten zegarek wygląda IMO wyjątkowo odpustowo,właśnie z takim połączeniem kolorów i bransoletą kojarzył* mi się zawsze Rolex,do tego jeszcze niebieska tarcza i to wszystko zestawione z garniturem-jak dla mnie obrzydlistwo.Takie zdjęcia utwierdzają mnie w przekonaniu że jakikolwiek zegarek na bransolecie,ubrany do garnituru wygląda słabo.

I jeszcze "zwisa" ten zegarek jak cinkciarzowi pod Peweksem :)

 

*- dzięki forum odkryłem że Rolex to też piękne zegarki z serii Oyster produkowane w latach 50-80 (bo te najnowsze już mi się nie podobają) i mam nadzieję,że w tym roku stanę się posiadaczem jednego z nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygoglowalem sobie ze Leszek Czajka to fryzjer. Panowie nie robta jaj, bo to mial byc watek o znanych ludziach. Nie dawajcie fryzjerow, kosmetyczek co Dodzie cisna wagry, Waszych znajomych pan z miesnego, itd, itp.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygoglowalem sobie ze Leszek Czajka to fryzjer. Panowie nie robta jaj, bo to mial byc watek o znanych ludziach. Nie dawajcie fryzjerow, kosmetyczek co Dodzie cisna wagry, Waszych znajomych pan z miesnego, itd, itp.

Pzdr.

 

:) :) :)

 

Popieram w 100% - nawet jak noszą fajne zegarki.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisaliśmy przy okazji niejakiego Celebryty O Nazwisku Bobek.

Precz z upudelkowieniem naszego forum!

Wklejajmy zdjęcia ludzi naprawdę znanych.

 

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygoglowalem sobie ze Leszek Czajka to fryzjer. Panowie nie robta jaj, bo to mial byc watek o znanych ludziach. Nie dawajcie fryzjerow, kosmetyczek co Dodzie cisna wagry, Waszych znajomych pan z miesnego, itd, itp.

Pzdr.

 

Ktoś jeszcze pomyśli że to model "stadionowy" (wiadomo o co chodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygoglowalem sobie ze Leszek Czajka to fryzjer.

 

Nie widzę w tym nic złego.

 

Wklejajmy zdjęcia ludzi naprawdę znanych.

Iko

 

Może macie rację, kiedyś temat brzmiał "Co noszą znani i sławni" teraz jest już nowa jakość. Niektórych "znanych" wklejanych tutaj też nie znam.


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym nic złego.

 

 

Tez nie widze nic zlego, nawet gdyby byl inseminatorem. Szanuje wszystkich ludzi, tyle tylko ze ten Pan niebardzo pasuje do tematu. Denerwuje mnie po prostu wmawianie mi przez media ze Doda, jej fryzjerka, kosmetyczka, menadzerka, kucharka, masarzystka, garderobiana, szewc, krawcowa, dietetyczka, przyjaciolka z lawki w ogolniaku, tata, mama, babcia, chrzestna matka, sasiad z dolu, to sa gwiazdy.

Tylko tyle.

Pzdr.

Edytowane przez Jędrek_38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy osoba dostatecznie znana, ale przynajmniej nie jest fryzjerem, ani inseminatorem. :)

 

guykawasaki4.jpg

 

Guy Kawasaki i Breitling z linii Professional - model Emergency.

 

( szukałem czy już nie było, chyba nie bo wyświetlały się posty z motorami :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygoglowalem sobie ze Leszek Czajka to fryzjer. Panowie nie robta jaj, bo to mial byc watek o znanych ludziach. Nie dawajcie fryzjerow, kosmetyczek co Dodzie cisna wagry, Waszych znajomych pan z miesnego, itd, itp.

 

Musimy w takim razie przyjac scisle kryterium "slawnego ludzia".

Patrzac na powyzsze posty, mozna robioczo zalozyc, ze "slawny ludz" to ktos, kogo zna Jedrek, tyle, ze wtedy moze zmienic temat na: "Zegarki ludzi, ktorych zna Jedrek" :)

 

Tak sie sklada, ze Leszek Czajka to jeden z bardziej znanych fryzjerow, coz - jego zawod moze faktycznie nie jest tak widowiskowy jak klaskanie z blond fryzura albo inne "gotowanie na ekranie", jednak zdecydowanie odstaje poziomiem "slawy" od pani z miesnego.

 

Czy np. taki Olivier Janiak - nosiciel Rolexa i AP pasuje do tego watku, czy tez nie? A Kasia Cichopek i Mroczek Bros.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejać wszystkich, tych mniej lub bardziej znanych. Najwyżej się tych mniej podpisze i wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc śpieszę z wyjaśnieniem kto ten ten Guy Kawasaki. :)

 

Guy Kawasaki to jeden z twórców sukcesu komputera marki Macintosh. Ekspert w branży zaawansowanych technologii, autor i publicysta, członek Apple Fellows, Dyrektor Zarządzający firmy Garage Technology Ventures.

 

Urodzony w Honolulu, absolwent Uniwersytetu Stanford w dziedzinie psychologii. Mimo iż ? zgodnie z wolą rodziny ? miał zostać ?lekarzem, prawnikiem lub dentystą?, zdecydował się na studia podyplomowe MBA na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles.

 

Ekspert w dziedzinie tworzenia i zarządzania przedsiębiorstwem, autor felietonów dla Forbesa (wydanie amerykańskie), swoją karierę zaczynał od branży jubilerskiej. Gwałtowne zmiany na rynku IT zwróciły jednak jego uwagę na technologię ? i od tej pory Kawasaki związany jest z sektorem najnowszych technologii. Garage Technology Ventures, zarządzana przez niego firma, stanowi platformę pośrednictwa w nawiązywaniu kontaktów biznesowych między przedsiębiorcami a inwestorami. Firma wspomaga również tworzenie nowych przedsiębiorstw dzięki podejmowaniu inwestycji w obszarze najnowszych technologii.

 

Guy Kawasaki to także uznany trener i speaker. W swoich wystąpieniach przekazuje wskazówki dla twórców nowych przedsiębiorstw ? doradza, między innymi, jak tworzyć produkty i usługi i w jaki sposób wprowadzać je na rynek. Jako prelegent, łączy własne doświadczenie biznesowe z bogatymi studiami przypadków, analizami ekspertyz oraz wewnętrzną pasją i charyzmą. Jego wystąpienia dotyczące sposobów walki z konkurencją i budowy lojalności klientów cieszą się popularnością wśród menedżerów z wielu krajów. ( jego książki przetłumaczono również na język polski )

 

A teraz ja proszę o opis pana Czajki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopy, walnijcie se piwko, a nie głupot się czepiacie!

 

 

 

Marcin

 

Fakt, do pierwszego trzeba się zmusić...


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy w takim razie przyjac scisle kryterium "slawnego ludzia".

Patrzac na powyzsze posty, mozna robioczo zalozyc, ze "slawny ludz" to ktos, kogo zna Jedrek, tyle, ze wtedy moze zmienic temat na: "Zegarki ludzi, ktorych zna Jedrek" :)

 

Tak sie sklada, ze Leszek Czajka to jeden z bardziej znanych fryzjerow, coz - jego zawod moze faktycznie nie jest tak widowiskowy jak klaskanie z blond fryzura albo inne "gotowanie na ekranie", jednak zdecydowanie odstaje poziomiem "slawy" od pani z miesnego

 

Coz, bije sie w piersi. To moje nieuctwo i ignorancja sprawily ze nie znam Pana Leszka Czajki :) 20 minut czytalem w sieci informacje na Jego temat. Fakty mnie powalily, i dlugo nie dojde do siebie. Sa tam takie rewelacje, jak np.

1. Pan Leszek Czajka jest pierwszym fryzjerem w rodzinie, nie byl nim ojciec ani nawet dziadek.

2. Wszystkie swiatowe gwiazdy (p. Cichopek, Reni Jusis, pani Korzuchowska-imienia nie pamietam) zabijaja sie prawie, aby ostrzyc sie u Pana Czajki.

3. W Panu Czajce plynie goralska krew, ale nie znalazlem wytlumaczenia czy to zle czy dobrze.

4. Pan Czajka bierze 100 zl. za obciecie na krotko, a na dlugo to sie trzeba z nim samemu dogadac.

5. Jest duzo zapytan na forach dla nastolatek z pytaniami o mozliwosc strzyzenia sie u Pana Czajki.

 

Wobec powyzszych faktow, sam nie rozumiem jak moglem nie wiedziec wczesniej kto zacz. Ze wstydu jestem gotow udac sie do mojego fryzjera Pana Janka (20 zl. za strzyzenie, kolejka do 3 osob), i ogolic sie na lyso.

Panie Leszku Czajko wybacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędrku, będzie Ci przebaczone jak wkleisz swojego "celebryta" :)


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:):):)

 

A tak na temat to przeglądając internet znalazłemi całkiem ciekawy artykuł (jęz. angielski) o Johnie Mayerze (muzyk, gitarzysta). Wynika z tego że chłopak lubi zegarki :)

 

Artykuł


Pozdrawiam Bartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Sylwestrze Polsatu wszystkim znany celebryta Krzysztof Ibisz miał na ręku Paneraia.

Niestety nie udało mi się sfocić ekranu telewizora w tym momencie więc musicie uwierzyć mi na słowo.

 

Jutro postaram się przyczaić co nosi mój hydraulik i oczywiście niezwłocznie wszystkich o tym powiadomię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj - to czekaja nas gwaltowne wyprzedaze Pamow na forum :)

Edytowane przez lewandek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ kanony się zmieniają to i do fraka Pam w złocie jak ulał pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, bije sie w piersi. To moje nieuctwo i ignorancja sprawily ze nie znam Pana Leszka Czajki :) 20 minut czytalem w sieci informacje na Jego temat. Fakty mnie powalily, i dlugo nie dojde do siebie. Sa tam takie rewelacje, jak np.

1. Pan Leszek Czajka jest pierwszym fryzjerem w rodzinie, nie byl nim ojciec ani nawet dziadek.

2. Wszystkie swiatowe gwiazdy (p. Cichopek, Reni Jusis, pani Korzuchowska-imienia nie pamietam) zabijaja sie prawie, aby ostrzyc sie u Pana Czajki.

3. W Panu Czajce plynie goralska krew, ale nie znalazlem wytlumaczenia czy to zle czy dobrze.

4. Pan Czajka bierze 100 zl. za obciecie na krotko, a na dlugo to sie trzeba z nim samemu dogadac.

5. Jest duzo zapytan na forach dla nastolatek z pytaniami o mozliwosc strzyzenia sie u Pana Czajki.

 

Wobec powyzszych faktow, sam nie rozumiem jak moglem nie wiedziec wczesniej kto zacz. Ze wstydu jestem gotow udac sie do mojego fryzjera Pana Janka (20 zl. za strzyzenie, kolejka do 3 osob), i ogolic sie na lyso.

Panie Leszku Czajko wybacz.

:):D:) :) :) :) :) :) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy zdjątko, a jakże:)

moim zdaniem pan Ibisz trochę przesadził z zegarkiem - wygląda tragicznie

No nie - zloty Radiomir?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Pan Ibisz chyba trochę za dosłownie wziął do siebie fakt,że duże zegarki są modne :) .Rozumiem,że chciał zaznaczyć swój status społeczny,ale chyba troszkę mu nie wyszło.

Przesadził?-to chyba za mało powiedziane

Edytowane przez anbru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No to Pan Ibisz chyba trochę za dosłownie wziął do siebie fakt,że duże zegarki są modne :) .Rozumiem,że chciał zaznaczyć swój status społeczny,ale chyba troszkę mu nie wyszło.

Przesadził?-to chyba za mało powiedziane

 

Ja tam się na modzie nie znam dlatego zapytam - co jest nie tak ze złotym Radiomirem ?. To chyba dość uniwersalny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.