Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pawelb29

HAMTUN Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Gadalem z Rossem i wiem, ze mial powazne klopoty rodzinne plus skala go zwyczajnie przerosla, spodziewal sie 20% tego, co zostalo zamowione.

Kolejnym bledem byla mnogosc opcji, ktora nie pomogla - jak za duzo do wyboru to ludzie zaczynaja kombinowac, zmieniac, zamieniac itp.

Licze na to, ze wyciagnal wnioski (bo to fajny i inteligentny gosc jest) i tym razem pojdzie lepiej. Nie pali nam sie, zegarki mamy a tytanowy diver z high beatem za 300 EUR z dostawa do domu - coz :)

Mam Hamtun Neona zoltego i jest to obledny toolwatch, bardzo go lubie i swietnie mi sie nosi (o tym ze podoba sie zonie i go lubi nie wspomne nawet a zonaci wiedza jak cholernie to wazne  :D ).

 

Wrzucaj fotki :)

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i Kolezanki, kampania jeszcze trwa - brac, bo warto:

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 3 - 4 miesiące ma ruszyć kampania z Nanokiem w tytanie, będą 2 wersje: ze stała lunetą i obrotowym bezelem.

Ross zapowiada więcej kolorów, z renderow okno dnia tygodnia jakby mniejsze. Jest w planach i wersja 36 mm.

 

AF679C97-A7D3-40A7-9FAE-7CB6255E39D9.thumb.jpeg.c0b219ef6d4f5b79a983246642c6a47e.jpeg

 

96775D25-7989-4BEE-8CC0-16A94C0CB4DE.thumb.jpeg.e57c269c81af3f84d846956c2b0204a8.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciężko stwierdzić z jednego ujęcia. To trochę jak Explorer I i Submariner :)

 

Ja będę polował na wariant ze stałą lunetą, odhacza mi wszystkie punkty jako idealne EDC.

 

A żeby na pusto nie było:

 

64AE8727-6E9D-4C49-BBFC-85AB28050A98.thumb.jpeg.aeb8dffddb66a9306060a8c50beb1494.jpeg

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach






Stary i nowy Nanok??
Chyba koledze marka Hamtun przypasowała. Czy kolega mieszka w Southampton?

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa to nowe wypusty, w tytanie tym razem zamiast stali :)

 

Niestety sporo bardziej na poludniowy wschod, przez kanal nawet. Lubie ta marke, bardzo dobra jakosc, rozsadne ceny, fajny design.

Mam Neona, czekam na Krakena H3 dla zony (zakochala sie w bialym), patrze caly czas na Nanoka (aczkolwiek nie wiem czy doczekam).

 

Wersja ze stalym bezelem bardziej mi lezy, jak uslyszalem ze ciemna szarosc ma zastapic czarny bylem na nie ale z tych zdjec wyglada naprawde niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że mogą być podróbki Hamtuna na rynku ? Co jakiś czas ten sam gość wystawia Nanoka, bez opakowania, tylko w foliach zabezpieczających. Zawsze twierdzi, że to niechciany prezent. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś link albo foty?

 

Nie sądzę, żeby marka zrobiła się tak mainstreamowa aby opłacało się ją podrabiać.

 

Chociaz... 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam. Jeżeli znowu coś się pojawi to zapiszę zdjęcie. Gość wystawił 2x Nanoka i 1x Neona. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byc, na WUS i Uhrenforum tez sie pojawiaja - na moje oko to ludzie, ktorzy uczestniczyli w kampanii na Kickstarterze i teraz chca sie pozbyc aby odzyskac fundusze albo nawet ciut zarobic.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porysowałem mocno dekiel w moim krakenie 2 więc zapytałem na forum kickstartera czy ktoś nie ma niepotrzebnego odsprzedać.  Ross odpisał, że wyśle mi jeden i dzisiaj rano pocztą przyszedł za darmo przeszklony dekiel wart 30 funtów. Super gest o którym warto napisać:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry marketing za niewielkie pieniądze. Brawo. 


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby w końcu się udało rozesłać ankietę po kampanii H3 bo na razie jak liczę, to będzie obsuwa,oby tylko lekka. Wiem, wiem, ryzyko wkalkulowane w każdą kampanię na KS ale ja (a w zasadzie żona) bym chciał już mieć zegarek w łapkach :)

 

Nanok pod koniec roku dopiero będzie, chyba nie doczekam z odłożonym zapasem biletów płatniczych 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wasze odczucia ale ja nie znoszę zapiec z regulacją w bransoletach, grube strasznie i nieporęczne są. Hamtun dawał takową w modelu Neon i był to najsłabszy punkt zegarka - świetna bransoleta była zepsuta tym nieszczęsnym zapięciem:

 

F6E8CEFB-40A3-4795-AE7D-F8EE00317DD3.thumb.jpeg.19a584bcc5de917c7b3133879f15e56e.jpeg


Postanowiłem z tego powodu przerzucić go na nowe gacie, efekt poniżej.

 

Przed:

 

5D9D90D7-F149-4DDC-8DE7-9A064018D6B0.thumb.jpeg.5ead22c25e9ee261d8b53c9addae73e3.jpeg

 

25A5FA3A-789C-41C5-87E0-E1915BADDB06.thumb.jpeg.a8fe4b2f798efb9034c4853794d0645e.jpeg

 

i po:

 

06B9FA2C-C139-4B59-AAA4-42ACB2266E63.thumb.jpeg.d2c7697c7eed912521f904ca4ecb2f1c.jpeg

 

491B4CC9-BBF8-4109-9A1B-EFDC5147FE45.thumb.jpeg.f29d999b33edd2a0c95bb0d283668b9a.jpeg

 

DD37F3BB-B3E7-4ED7-ADBB-8DD62D20BB33.thumb.jpeg.ebb7bc992fd866cce10345a2810e06cd.jpeg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info za Twitterem:

 

image.thumb.png.3ed4f279c09e413e102a8ea0797eae0a.png

 

Dziwnie to wszystko wyglada niestety, ja sie jakis czas temu wycofalem z kampanii H3 a szkoda, bo zegarek zapowiadal sie oblednie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po poczytaniu sobie i oglądnięciu też się ostatnio zaopatrzyłem 

482E78F6-CB06-4B47-A2E1-70C717C6A8D5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H1 - gratuluje. Jak wrazenia?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H1 stealth chętnie bym nabył ale nie mogę znaleźć, może ktoś ma i już nie chce mieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.12.2020 o 21:26, marrko napisał:

H1 stealth chętnie bym nabył ale nie mogę znaleźć, może ktoś ma i już nie chce mieć?

Na zatoce jest w przyzwoitej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H3 wygląda ciekawie,a cena jak na GMT to prawdziwa okazja.

Niestety z dyskusji na Kickstarterze wynika, że wpłacający chcą podjąć kroki prawne przeciwko Rossowi Daviesowi oskarżając go o defraudację środków.

Jakiś update? 

 

Edytowane przez Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kicha bo śledzę temat, Ross IMO spalił trochę markę. Zobaczymy co wyjdzie...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba ‚the end’. Strona nie działa. Kampania H3 w totalnej rozsypce. Ludzie wkurzeni. Informacji zwrotnej od Rossa nie ma. Szkoda bo fajne pomysły miał i fajne wizualnie zegarki produkowali.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.