Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Nagib

Tatuaże

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego dziwnie? Zamiast wyglądać jak starzy ludzie, będą wyglądali jak starzy ludzie z tatuażami.

 

Tatuaże są stare jak świat. Były, są i będą. Dziwne, że ciagle odbiera się je jako coś „dziwnego”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dziwnie? Zamiast wyglądać jak starzy ludzie, będą wyglądali jak starzy ludzie z tatuażami.

 

Tatuaże są stare jak świat. Były, są i będą. Dziwne, że ciagle odbiera się je jako coś „dziwnego”.

Zapewne - tak - ale tatuaże dla mnie /deczko inne pokolenie/ zawsze będą w sobie miały taką dozę dziwności...tatuaże były gdzieś tam...nie za bardzo w naszym kręgu kulturowym...no może za wyjątkiem np.marynarzy...lub w skrajnym przypadku u ludzi niezbyt że tak powiem "dostosowanych" społecznie ...A teraz takie widać czasy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem w tym temacie, tylko patologiczne jednostki robią sobie tatuaże :) Całe szczęście, że jest jeszcze mnóstwo tych normalnych.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak już pisałem w tym temacie, tylko patologiczne jednostki robią sobie tatuaże :) Całe szczęście, że jest jeszcze mnóstwo tych normalnych.

Mój ojciec też tak uważa. A dzieci go nie posłuchały  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W sobotę byłem na wystawie motocykli w centrum wystawienniczym Ptak. Oprócz motocykli i dosiadających je hostess było dużo innych dziwnych rzeczy, między innymi cały dział dotyczący tatuaży. Czego tam nie było .... począwszy od dziwnie wyglądających ludzi, po stoiska z kozetkach, na których leżeli delikwenci i delikwentki poddawane zabiegom upiększania, że tak się wyrażę. Zaiste, dziwnie to wyglądało. Ale czego ludzie nie zrobią dla podreperowania własnego ego :huh:

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W sobotę byłem na wystawie motocykli w centrum wystawienniczym Ptak. Oprócz motocykli i dosiadających je hostess było dużo innych dziwnych rzeczy, między innymi cały dział dotyczący tatuaży. Czego tam nie było .... począwszy od dziwnie wyglądających ludzi, po stoiska z kozetkach, na których leżeli delikwenci i delikwentki poddawane zabiegom upiększania, że tak się wyrażę. Zaiste, dziwnie to wyglądało. Ale czego ludzie nie zrobią dla podreperowania własnego ego :huh:

Skąd teza, że to kwestia "podreperowania własnego ego"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd teza, że to kwestia "podreperowania własnego ego"?

 

Taką mam teorię na swój użytek. Ty oczywiscie możesz mieć na ten temat inne zdanie. Możesz spróbować mnie do niego przekonać :D

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Taką mam teorię na swój użytek. Ty oczywiscie możesz mieć na ten temat inne zdanie. Możesz spróbować mnie do niego przekonać :D

Mogę tylko napisać, że w moim przypadku na pewno nie była to kwestia związana z podreperowaniem ego  :) Zawsze miałem wybujałe  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że kupowanie drogich, kolejnych itd zegarków nie zalicza się do kategorii "podreperowywania własnego ego" :)


A wytatuowanych na Madagaskar!


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko napisać, że w moim przypadku na pewno nie była to kwestia związana z podreperowaniem ego  :) Zawsze miałem wybujałe  ;)

I tej wersji będziemy się trzymać :D :D :D

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

A wytatuowanych na Madagaskar!

Albo na Planetę Małp  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że kupowanie drogich, kolejnych itd zegarków nie zalicza się do kategorii "podreperowywania własnego ego" :)

A wytatuowanych na Madagaskar!

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej Madagaskar nie jest złym rozwiązaniem- nawet dla nie wytatułowanych :-))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie fejk.


Jak Wam sie podobaja takie klimaty?? 789c24af6fe3a3d62d9a086368412fdf.jpg

G6

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam sie podobaja takie klimaty??

 

 

Nie podobają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zajeba*** roboty z tym jest, te tatuarze z kropek i kresek geometryczne. Mi tez sie nie podoba, to moj brat heheh. Nie wiem co mu do glowy przyszlo. A ta japonistyka, to juz wogole pasuje do tego geo jak swini siodlo :) Ale to jest podobno swietna praca, dostal zaproszenie ze swoim tatuatorem do Barcelony na konwent w listopadzie. Tam mu brzuch zrobil jeszcze do tego co tu jest.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zajeba*** roboty z tym jest, te tatuarze z kropek i kresek geometryczne. Mi tez sie nie podoba, to moj brat heheh. Nie wiem co mu do glowy przyszlo. A ta japonistyka, to juz wogole pasuje do tego geo jak swini siodlo :) Ale to jest podobno swietna praca, dostal zaproszenie ze swoim tatuatorem do Barcelony na konwent w listopadzie. Tam mu brzuch zrobil jeszcze do tego co tu jest.

 

G6

Czy to jest zmywalne..? :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pernament

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany, jakby to napisać, żeby nie wyjść na tzw. hejtera..? :rolleyes: 

Dla mnie to wygląda jakby sobie wytatuował tabernakulum przyozdobione pagonami z wczesnego Freddiego Mercury  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie smieje, ze wyglada troche jak Iron Man z tym kólkiem na klacie.eefb436c7b70a71bd6da1d1d9e3a216c.jpg

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem w tym temacie, tylko patologiczne jednostki robią sobie tatuaże :) Całe szczęście, że jest jeszcze mnóstwo tych normalnych.

facepalm.giffacepalm.giffacepalm.gif


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facepalm.giffacepalm.giffacepalm.gif

 

Bo niby że co? Nie mogę siebie za takową uważać?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to już - jestem "starej daty" i takie klimaty...nie dla mnie...ale tak sobie myślę jak będą wyglądać ci ludzie z tatuażami za kilkanaście / kilkadziesiąt lat...co najmniej dziwnie...

 

post-94542-0-67606400-1520775710_thumb.jpg

 

:P


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja cię ... :D


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.