Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dingo

Ja kupiłem g-2000 i okazała się podróbką od tego czasu jestem ostrożny. Myślałem wtedy że stalowego nie podrobią

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,jak z kupowaniem na olx z wysyłką? Warto ryzykować? zegar na zdjęciach oryginalny.Dzięki z góry

za odpowiedź

Wybierz przesyłkę pobraniową z możliwością sprawdzenia zawartości przy odbiorze. Koszt przesłania zegarka przez Pocztę PL to ok 26zł w tej opcji.

Po rozmowie też można w jakiś sposób wyczuć człowieka, ale na OLX jest pełno oszustów i trzeba uważać.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Gwiezdne wojny się przypominają

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Panowie,

Potrzebna dobra rada :)

Jaki męski G będzie dobry na początek do jazdy na rowerze i pływania? Bez niepotrzebnych udziwnień, z dobrą ceną. Nowy czy używka? Gdzie kupić?

Z góry dzięki za wszelkie cenne wskazówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Dw/gw 5600 ze wskazaniem na dw

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW-5600, DW-6900, G-2900 lub G-7700. Ten ostatni z rozbudowanymi funkcjami stopera.

 

Można wybrać zegar, który najbardziej się podoba i najlepiej lezy na ręku. 

 

Wszystkie od 220 do 240 pln za nówkę na Alle. Polecany sprzedawca Big Ben czyli Sequndus.

 

Używki tych modeli są poniżej 200 pln, jeśli w niezłym stanie, można rozważyć. 

 

Jeśli nie musi być G, polecam pancerne Casio DW-290 za 150 pln. 

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Miał być bez udziwnień czyli dw-5600 albo dw-6900

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem dw - 6900 jest mój temat w dziale "jaki zegarek" szukałem zegarka do tych zastosowań wybór padł na dw 6900 zegarek jest super zdejmuje go tylko do spania. 
Narzekać mogę tylko  na to że wizualnie te kółka mi się nie podobają nad wyświetlaczem ale je zaakceptowałem, do tego w rękawiczkach wciśniesz tylko podświetlanie. Jak jest taki dzień jak dziś czyli pada i wieje to ziarenka piasku dostają się w szczelinę przy przycisku podświetlania. W ogólnej ocenie to szczegóły zegarek jak na swoją cenę jest zbyt dobry.  
 

Edytowane przez BLAHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Jeszcze można rozpatrzyć mudmana, jest prosty w miarę. Ładne podświetlenie. Mocowania paska tylko wrażliwe

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Ja miałem Mudmana G-9000 (Klasyczny G, prosty, tani i solidny, bardzo ładne podświetlenie... polecam miałem 3 lata) tylko sprawdź jak na ręce leży...

- dw-6900 Klasyczny G(ładny) - wiekszy od G-9000

- 5600 jak najbardziej, 

- 7710 to zobacz na żywo bo ja już miałem go kupić, ale jak zobaczyłem na żywo to zrezygnowałem.

- Zobacz też GD-400MB ale z rozmiarem to już przesadzili :).

Edytowane przez acid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekać mogę tylko  na to że wizualnie te kółka mi się nie podobają nad wyświetlaczem ale je zaakceptowałem...

W tych kółkach cały urok jest no ale o gustach nie będziemy dyskutować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

6900 na pewno wpisał się w klasykę G i jego kółka też

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze dw-9052, ale z bazowych nie ma lepszego jak dw-6900


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w szufladzie dw-5600, gw-m5610, gw-5000, dw-9052, dw-6600, dw-6900, gw-9200, gw-9400...

 

Najwygodniejszy jest mój ulubiony... dw-6900. I praktycznie tylko tego używam.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście preferowałem zegarki typu załóż i zapomnij, tzn solar + atomic, te 2 funkcje do dla mnie prio. Zegarek ma być totalnie bez obsługowy , ma po prostu pokazywać czas.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

post-69446-1447175509,1193_thumb.jpg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wrzucilem co prawda w ''nowosciach'' ale tu tez mozna. Z tego co doczytalem ma sie pokazac w listopadzie. Co kto lubi.

 

i link: http://www.g-central.com/burton-snowboards-x-g-shock-gw-9400btj-8dr-white-rangeman/

 

Pedalski! Edytowane przez fankaDaktarina
Cytujemy bez zdjęć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No,... i proszę. Z Osaki do Łodzi w 5 dni. Można? Można.

 

186c73b68b57567d4291c12b76ef6e47.jpg

 

Paczuszka dotarła szczęśliwie, widać, że UC zagrzebał, ale wsio w priadkie - zegareczek w zamówionych kolorach, działa jak ta lala. Tylko... jeden drobny problem zaistniał. :wacko: Się pomyliły numerki referencyjne i kupiłem nie ten, który był wymarzony. Miał być BLX100-1C, a przyjechał BG-1006SA-1CDR. U szanownej małżonki foch,.. a u mnie Baby-G w nadwyżce i perspektywa kolejnego zamawiania. :blink:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,... i proszę. Z Osaki do Łodzi w 5 dni. Można? Można.

 

 

Paczuszka dotarła szczęśliwie, widać, że UC zagrzebał, ale wsio w priadkie - zegareczek w zamówionych kolorach, działa jak ta lala. Tylko... jeden drobny problem zaistniał. :wacko: Się pomyliły numerki referencyjne i kupiłem nie ten, który był wymarzony. Miał być BLX100-1C, a przyjechał BG-1006SA-1CDR. U szanownej małżonki foch,.. a u mnie Baby-G w nadwyżce i perspektywa kolejnego zamawiania. :blink:

Ponosisz Baby G :D

 

Jak będę chciał coś zamówić z JP....ogólnie przez paypal mogę się zgłosić ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A fuujjj takie złote paskudztwo zamówiłeś, byś się wstydził :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.